نشر ماهی

معرفی نشر ماهی

نشر ماهی یکی از معتبرترین و معروف‌ترین ناشران ایران است. از جمله کتاب‌های معروف نشر ماهی می‌توان به مجموعه کتاب‌های جیبی این نشر اشره کرد. نظیر کتاب‌های مزرعه حیوانات از جورج اورول، شب‌های روشن از فسودور داستایوفسکی، بیروت ۵۷ از غاده السمان، مسخ از فرانتس کافکا، سیدارتها از هرمان هسه و قلب سگی از میخائیل بولگاکف اشاره کرد.

علاوه بر داستان کوتاه، نشر ماهی در زمینه رمان، علوم انسانی و کودک و نوجوان هم فعالیت دارد. از معروف‌ترین کتاب‌های نشر ماهی در زمینه علوم انسانی به کتاب صلحی که همه صلح‌ها را بر باد داد می‌توان اشاره کرد و معروف‌ترین کتاب کودک و نوجوان نشر ماهی کتاب جزیره بی‌تربیت‌هاست. 

در طاقچه می‌توانید معروف‌ترین کتاب‌های نشر ماهی را به صورت قانونی دانلود کنید و از خواندن کتاب‌ها در هر جا و زمانی لذت ببرید. بیشتر کتاب‌های نشر ماهی با فرمت epub منتشر شده‌اند. این فرمت بر عکس فرمت pdf به شما اجازه شخصی‌سازی صفحه مطالعه را می دهد و بسته به سایز صفحه گوشیتان می‌توانید سایز فونت کتاب را کوچک و بزرگ کنید. همچنین می‌توانید قسمت‌های مورد علاقه خودتان را به راحتی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید. 

down
برگزیده‌ها

تجربه بهتر در اپلیکیشن