خرید و دانلود کتاب‌های نشر ماهی

نشر ماهی

معرفی نشر ماهی

نشر ماهی یکی از معتبرترین و معروف‌ترین ناشران ایران است. نشر ماهی در سال ۱۳۸۰ شروع به کار کرد و تمرکز اصلی خود را بر ترجمه‌ی کتاب گذاشت. این نشر از ابتدای فعالیت خود تاکنون توانسته است بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب را در حوزه‌های مختلفی مانند ادبیات جهان، تاریخ معاصر، تاریخ باستان، کودک و نوجوان، فلسفه‌ی سیاسی و نقد ادبی وارد بازار نشر کند.

دغدغه‌ی نشر ماهی در روزگاری که کتاب‌هایی فقط به هدف فروش و کسب درآمد وارد بازار می‌شوند بسیار ارزشمند است. این نشر تمام سعی خود را کرده است تا کتاب‌هایی از هر نظر با کیفیت وارد بازار کند. در زمینه‌ی ترجمه‌ی آثار، به شما این اطمینان را می‌دهد که متونی بسیار خوش‌خوان و سلیس به دست‌تان برساند. نشر ماهی به سادگی یک کتاب را وارد بازار نمی‌کند. قبل از رسیدن کتاب به دستتان چندین بار نمونه‌خوانی، مقایسه با ترجمه‌ به زبان‌های دیگر و ویراستاری با دقت انجام می‌گیرد. در مورد صحافی هم همین وسواس و دقت را به کار می‌گیرند تا کتابی که به دستتان می‌رسد آخرین کتابتان نباشد و خواننده را از مطالعه مأیوس نکند. این نشر تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا خواننده را طوری مجذوب کند که به یک کتاب‌خوان‌ حرفه‌ای تبدیل شود.

روی جلد کتاب‌های معروف نشر ماهی، نام نویسندگان معروفی چون «آگاتا کریستی»، «فئودور داستایفسکی»، «جرج اورول» و... خواهید دید. هرچند این نشر فقط به ترجمه‌ی آثار نویسندگان بزرگ جهان بسنده نمی‌کند. دغدغه‌ی اصلی ماهی، ترجمه‌ی آثاری است که خوش‌خوان و جذاب باشند. آثاری که شاید از نویسنده‌ی نام‌آشنایی نباشد اما بسیار زیبا، سلیس و روان نوشته شده‌اند. نشر ماهی می‌خواهد به خواننده داستان جذابی هدیه بدهد که ارزش خواندن و وقت‌گذاشتن را داشته باشد.

از جمله کتاب‌های معروف این نشر می‌توان به مجموعه کتاب‌های جیبی اشاره کرد. در این مجموعه، کتاب‌هایی چون مزرعه حیوانات از جورج اورول، شب‌های روشن از فئودور داستایوفسکی، بیروت ۵۷ از غاده السمان، مسخ از فرانتس کافکا، سیدارتها از هرمان هسه و قلب سگی از میخائیل بولگاکف جای دارند.

علاوه بر داستان کوتاه، نشر ماهی در زمینه رمان، علوم انسانی و کودک و نوجوان هم فعالیت دارد. از معروف‌ترین کتاب‌های نشر ماهی در زمینه علوم انسانی به کتاب صلحی که همه صلح‌ها را بر باد داد می‌توان اشاره کرد و معروف‌ترین کتاب کودک و نوجوان نشر ماهی کتاب جزیره بی‌تربیت‌هاست. 

انتشارات ماهی به حوزه‌ی کودک و نوجوان هم نگاه ویژه‌ای دارد و در زیرمجموعه‌ی خود واحدی به‌عنوان «پولک» راه‌اندازی کرده است که آثاری را مختص کودک و نوجوان روانه‌ی بازار نشر می‌کند.

در طاقچه می‌توانید معروف‌ترین کتاب‌های نشر ماهی را به صورت قانونی دانلود کنید و از خواندن کتاب‌ها در هر جا و زمانی لذت ببرید. بیشتر کتاب‌های نشر ماهی با فرمت epub منتشر شده‌اند. این فرمت بر عکس فرمت pdf به شما اجازه شخصی‌سازی صفحه مطالعه را می‌دهد و بسته به سایز صفحه گوشیتان می‌توانید سایز فونت کتاب را کوچک و بزرگ کنید. همچنین می‌توانید قسمت‌های مورد علاقه خودتان را به راحتی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.


داغ‌ترین‌ها

مشاهده همه

بهترین کتاب‌های نشر ماهی

مشاهده همه

تازه‌ها

مشاهده همه

داستان خارجی

مشاهده همه

لیست کتاب های جیبی نشر ماهی

مشاهده همه