درباره ما

طاقچه چیست؟

طاقچه یک فروشگاه آنلاین کتاب الکترونیکی و صوتی است که علاوه بر کتاب، مجله و روزنامه نیز در آن منتشر می‌شود. طاقچه این کتاب‌ها را با همکاری ناشران و با رعایت حق تکثیر، به صورت قانونی روی اپلیکیشن و سایت منتشر می‌کند.

دانلود و نصب اپلیکیشن طاقچه رایگان است. شما می‌توانید با درست کردن یک حساب کاربری، کتاب‌هایتان را در سه دستگاه مختلف همراه داشته باشید و بخوانید.

اپلیکیشن طاقچه را می‌توانید روی سیستم‌ عامل اندروید و آی‌او‌اس نصب کنید. همچنین می‌توانید با نسخه تحت وب، بدون نیاز به نصب و دانلود، روی کامپیوتر نیز به کتاب‌هایتان دسترسی داشته باشید.

تمام ناشرها و نویسندگان می‌توانند برای انتشار کتاب‌هایشان به صورت الکترونیکی و صوتی با ما همکاری کنند. راه‌های ارتباطی با ما را می‌توانید در قسمت « تماس با ما »در سایت طاقچه پیدا کنید.

ما که هستیم؟

ما یک گروه کوچک بودیم که به شکل استارت‌آپی ایده‌ی اولیه‌ی طاقچه را در شرکت «حصین» پایه‌ریزی کردیم. در این یادداشتداستان طاقچهرا بیشتر توضیح داده‌ایم.

هدف ما در طاقچه این است که بستری برای لذت بردن از خواندن و شنیدن کتاب فراهم کنیم. برای رسیدن به این هدف تیم‌های مختلفی فعالیت می‌کنند. که به صورت مختصر هر کدام از آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

تیم تامین محتوا

برای اینکه بتوانیم کتاب‌ها را به صورت قانونی در اختیار شما بگذاریم ابتدا باید قراردادی با صاحبان اثر امضاء کنیم. تیم تامین محتوا مسئولیت این کار را به عهده دارد. آن‌ها تلاش می‌کنند کتاب‌های خوبی که در بازار نشر ایران وجود دارد شناسایی کنند و با صاحبان اثر، که در بیشتر موارد ناشران هستند، قرارداد همکاری ببندند.
در یادداشت«چگونه در طاقچه کتاب منتشر کنیم؟»این مراحل را دقیق‌تر توضیح داده‌ایم.

برای تماس و همکاری با تیم تامین محتوا می‌توانید به این آدرس تلگرامی پیام بدهید و یا با شماره۰۲۱۹۱۰۷۱۰۰۱تماس بگیرید.

تیم تبدیل

پس از امضای قرارداد، فایل کتاب‌ها را از صاحب اثر تحویل می‌گیریم. در این مرحله کتاب‌ها بارگذاری می‌شوند و برایشان توضیحاتی نوشته می‌شود. برخی از کتاب‌ها نیز به برای اینکه راحت‌تر در موبایل خوانده شوند به فرمت ایپاب تبدیل می‌شوند. در در یادداشت«کتاب الکترونیکی چیست؟»فرق ایپاب و پی‌دی‌اف را بیشتر توضیح داده‌ایم. پس از انجام این کارها، کتاب‌ها در طاقچه منتشر می‌شوند.

شبکه اجتماعی

برای اینکه بتوانیم ارتباط بهتری با شما داشته باشیم، تلاش می‌کنیم در شبکه‌های اجتماعی مختلف حضور فعال داشته باشیم. خوشحال می‌شویم شما هم نظرهایتان را با ما به اشتراک بگذارید تا با کمک هم بتوانیم طاقچه‌ی بهتری بسازیم. از آدرس‌ها زیر می‌توانید ما را در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام:taaghche_ebookstore

توییتر:taaghche_ebook

تلگرام:taaghche_ebookstore

لینکدین:taaghche

بلاگ

برای اینکه بتوانیم در مورد کتاب و کتابخوانی فعالیت جدی‌تری داشته باشیم از تابستان ۱۳۹۷ بلاگ طاقچه را راه‌اندازی کردیم. در وبلاگ طاقچه تلاش می‌کنیم در حوالی کتاب پرسه بزنیم و یادداشت‌های آموزشی و جذابی برای شما بنویسیم. خوشحال می‌شویم که به بلاگ طاقچه سر بزنید و نظرتان را در مورد یادداشت‌ها برای ما بنویسید.

آدرس بلاگ طاقچه:https://taaghche.com/blog

تیم محتوا

تیم محتوا به دو شکل متنی و تصویری در طاقچه فعالیت می‌کند. تصاویر و متن‌هایی که از طاقچه در شبکه‌های اجتماعی، بلاگ و جاهای دیگر منتشر می‌شود در این تیم تولید می‌شود.

تیم محصول

این تیم تلاش می‌کند تجربه‌ی خوبی از کار کردن در طاقچه برای شما بسازد. نظرات شما را از جاهای مختلف جمع می‌کند و براساس نیازها و تجربه‌ها شما ویژگی‌های جدیدی به طاقچه اضافه می‌کند یا نسخه‌ی بهتری از ویژگی‌های قبلی می‌سازد.

تیم تبلیغات و همکاری‌ها

بچه‌های این تیم تلاش می‌کنند تا طاقچه را به آدم‌های بیشتری معرفی کنند. اگر شما نیز علاقه‌‌ دارید با طاقچه همکاری کنید، می‌توانید به آدرسmarketing[at]taaghche.irایمیل بزنید. یا با این شماره تماس بگیرید:۰۹۳۶۴۰۶۸۲۲۶

تیم پشتیبانی

این تیم تلاش می‌کند مشکلات شما را در سریع‌ترین زمان ممکن حل کند. راه‌های ارتباط با پشتیبانی در صفحه اول سایت آمده است.

تیم فنی

بزرگ‌ترین تیم طاقچه است. اعضای این تیم محصول‌های طاقچه را می‌سازند و تلاش می‌کنند که این محصول با کمترین خطا به کارش ادامه دهد. آن‌ها امکانات جدیدی به طاقچه اضافه می‌کنند و خطاهای فنی را حل می‌کنند.

تمام تیم‌ها در طاقچه تلاش می‌کنند تا محیطی جذاب برای شما بسازند تا بتوانید از کتاب خواندن و شنیدن بیشتر لذت ببرید.

داستانِ «طاقچه» داستان یک فرد نیست، داستان تکِ تکِ این آدم‌هاست، داستانِ طاقچه داستان یک تیم است. تیمی که تازه در ابتدای یک راه بی‌پایان است...