نشر چشمه

درباره نشر چشمه

نشر چشمه یکی از بزرگترین ناشران ایرانی است که بیشتر در زمینه انتشار کتاب از نویسندگان ایرانی فعالیت می‌کند. اما در زمینه فلسفه، جامعه‌شناسی، شعر، رمان خارجی و تاریخ هم فعالیت می کند. مدیر نشر چشمه حسن کیائیان است. نشر چشمه فعالیتش را از سال ۱۳۶۴ آغاز کرده است. از کتاب‌های معروف این نشر می‌توان به مجموعه آثار استاد محمود دولت‌آبادی مانند جای خالی سلوچ، مجموعه آثار علی‌اشرف درویشیان مانند آبشوران، فوتبال علیه دشمن با ترجمه عادل فردوسی‌پور، جز از کل و نیایش چرنوبیل اشاره کرد. نشر چشمه در سطح شهر تهران کتابفروشی‌های معروفی هم دارد. معروف‌ترین کتابفروشی نشر چشمه در خیابان کریمخان زند قرار دارد و پاتوقی برای اهل کتاب‌هاست. 

در حال حاضر نشر چشمه بخش زیادی از کتاب هایش را به صورت الکترونیکی در طاقچه منتشر کرده و هر روز هم کتابی جدید از این نشر منتشر می‌شود. علاوه بر این بخشی از کتاب‌های محبوب و پرفروش این نشر را «رادیو گوشه» به صورت صوتی تهیه کرده است. از جمله کتاب های صوتی محبوب این نشر می‌توان به کتاب صوتی «فوتبال علی دشمن» با صدای عادل فردوسی‌پور و «مغازه خودکشی» با صدای هوتن شکیبا اشاره کرد. 

در این صفحه مجموعه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی نشر چشمه را می‌توانید به صورت قانونی دانلود کنید. برای دانلود کتاب‌ها کافی است در سایت و یا اپلیکیشن طاقچه حساب کاربری بسازید و کتاب مورد نظرتان را انتخاب کنید. پس از دانلود کتاب‌ها، می‌توانید آن‌ها را در قسمت کتاب‌های من در سایت و یا اپلکیشن پیدا کنید و از خواندن آن‌ها در هر جایی و هر زمانی لذت برید. راستی برای مطالعه کتاب‌ها نیاز نیست همیشه آنلاین باشید. 

down
مجموعه طنز
جهان تازه‌دم
مشاهده همه
پیشنهادهایی برای خواندن

تجربه بهتر در اپلیکیشن