دانلود و خرید کتاب های انتشارات نسل نواندیش (الکترونیکی)

انتشارات نسل نو اندیش

معرفی انتشارات نسل نو اندیش

انتشارات نسل نو اندیش یکی از نشرهای مطرح و مهم در حوزه مدیریت و روانشناسی موفقیت است که کارش را در سال ۷۶ آغاز کرده است. از همان ابتدا تمرکز و هدف اصلی این نشر این است که کتاب‌های مهم و معروف این حوزه را به سرعت به زبان فارسی ترجمه کنند و در اختیار فارسی زبانان قرار دهند. 

در میان کتاب‌های انتشارات نسل نو اندیش کتاب های افراد مطرحی مانند آنتونی رابینز، باربارا دی آنجلیس، برایان تریسی، وین دایر، دارن هاردی، دبی فورد، ناپلئون هیل و دونالد ترامپ را می‌توان پیدا کرد. 

اما حوزه فعالیت‌های انتشارات نسل نواندیش به کتاب‌های موفقیت محدود نمی‌شود. بلکه رمان‌ها و داستان‌های معروفی هم در میان کتاب‌های این نشر می‌توان پیدا کرد. به عنوان مثال رمان‌نویس معروف ایرانی، م.مودب‌پور یکی از همکاران این نشر است. 

کتاب‌های الکترونیکی انتشارات نسل نو اندیش را می‌توانید در سایت طاقچه پیدا کنید. برای دانلود کتاب‌ها کافی است وارد صفحه‌ی معرفی هر کتاب شوید و گزینه خرید را انتخاب کنید. پس از انجام مراحل پرداخت، کتاب شما در قسمت کتاب‌های من در سایت و اپلیکیشن طاقچه قرار می‌گیرد و می‌توانید آن را بخوانید. اگر در هر کدام از مراحل مشکلی برای شما پیش آمد، نگران نشوید و با پشتیبانی ما تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی می‌کنند. 

داغ‌ترین‌ها

مشاهده همه

تازه‌ها

مشاهده همه

محبوب‌ترین‌‌ها

مشاهده همه

برگزیده‌ها

همه کتاب‌ها

به‌ترتیب حروف الفبا

مشاهده همه