بیندیشید و ثروتمند شوید
۳٫۸از ۱۰۰ نظر

دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۳٫۸از ۱۰۰ نظر
۳٫۸از ۱۰۰ نظر
۳٫۸از ۱۰۰ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، معروف‌ترین اثر ناپلئون هیل به ارائه‌ی راهکاری موفق برای به‌دست آوردن ثروت و موفقیت می‌پردازد. ناپلئون هیل با فرمول سیزده‌گانه‌اش مسیر رسیدن به موفقیت را ترسیم کرده است. 

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را می‌توانید با ترجمه‌ی خوب مهین خالصی مطالعه کنید.

درباره‌ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل در طول سال‌ها تحقیق و مصاحبه با افراد ثروتمند و موفق، به فرمولی دست پیدا کرد که به گفته‌ی خودش راز رسیدن به ثروت است. او در هر فصلی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک از رازهای به‌دست آوردن پول اشاره می‌کند. رازهایی که باعث شده‌است بیش از پانصد نفر فوق‌العاده ثروتمند شوند.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید رازی در خود دارد که توسط هزاران نفر از اقشار گوناگون جامعه مورد آزمایش عملی قرار گرفته است. ویژگی عجیب و غریب این راز این است: کسانی که آن را به‌دست می‌آورند و از آن استفاده می‌کنند، درمی‌یابند که فقط با اندکی تلاش به سمت موفقیت می‌روند، و هرگز تسلیم شکست مجدد نمی‌شوند. این راز به همهٔ کسانی که خواهان آن هستند، به‌طور مساوی خدمت می‌کند و تحصیلات ربطی به آن ندارد. با مطالعه‌ی این کتاب درمی‌یابیم که چطور می‌توانیم مانند ثروتمندان فکر کنیم و مانند آنان به خواسته‌هایی که داریم برسیم. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در سال ۱۹۳۷ و در دوران اوج رکود اقتصادی منتشر شد. این کتاب به نقشهٔ راه برای میلیون‌ها نفر تبدیل شد تا از فقر دوران رکود اقتصادی بگریزند و برای خود، خانواده‌ها، و در موارد بی‌شماری، کارمندان خود رفاه فراهم کنند.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در اوج دوران رکود بزرگ منتشر شد. دقیقه در زمانه‌ای که بسیاری از مردم دنیا با بحران‌های مالی کوچک و بزرگی دست و پنجه نرم می‌کردند. ناپلئون هیل در این کتاب با تکیه بر قدرت ذهن و ذهن آگاهی سعی کرده به مردم یاد دهد با تغییر فکرشان می‌توانند به ثروتی بی‌نظیر دست پیدا کنند. برای همین این کتاب برای همه‌ی افرادی که دوست دارند، به ثروت برسند و راه آن را نمی‌دانند، کمک خواهد کرد.

درباره‌ی ناپلئون هیل

ناپلئون هیل در ۲۶ اکتبر ۱۸۸۳ در ویرجینیا متولد شد. خانه‌ی آن‌ها یک اتاق بیشتر نداشت و همیشه کثیف بود. ناپلئون از سن سیزده‌سالگی به نوشتن برای روزنامه‌ها روی آورد و نام گزارشگر کوهستان را برای خودش انتخاب کرد. او سعی کرد با پولی که از این راه به دست می‌آورد، خرج تحصیلش را بپردازد. با همین کار توانست وارد دانشگاه حقوق شود، اما از پس هزینه‌های برنیامد و آن را نیمه‌کاره، رها کرد. ناپلئون هیل استعداد خوبی در نوشتن داشت، به همین دلیل کار مصاحبه با افراد مشهور را به او سپرده بودند. نتیجه‌ی سال‌ها تلاش و کار او تبدیل به کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید شد که بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آن تا کنون فروش رفته است. از میان آثار دیگر ناپلئون هیل می‌توان به قوانین موفقیت و دینامیت مغزی را نام برد.

ناپلئون هیل از سال ۱۹۳۳ تا سال ۱۹۳۵ مشاور «فرانکلین روزولت» رئیس‌جمهور آمریکا بود. او در ۸ نوامبر ۱۹۷۰ از دنیا رفت.

جملاتی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

هنگامی که دبلیو.سی. هنلی این ابیات را سرود: «من ارباب سرنوشت خویش هستم، من ناخدای روح خویش هستم»، باید به ما اطلاع می‌داد که علت این‌که ما ارباب سرنوشت خود، ناخدای روح خود هستیم این است که قدرت کنترل کردن افکارمان را داریم.

اگر شاعر این حقیقت مهم را به ما گفته بود، می‌دانستیم که چرا ارباب سرنوشت خویش، ناخدای روح خود هستیم. او باید با تأکید شدید به ما می‌گفت که این نیرو هیچ تلاشی نمی‌کند که بین افکار مخرب و سازنده تبعیض قائل شود و این نیرو، با همان سرعتی که ما را وادار می‌کند مطابق افکار مربوط به ثروت عمل کنیم، وادارمان خواهد کرد افکار مربوط به فقر را نیز به صورت واقعیت فیزیکی درآوریم.

او باید به ما می‌گفت که مغزمان، با افکار بانفوذی که در ذهن داریم، حالت آهنربایی پیدا می‌کند. این «آهنرباها» نیروها، افراد، و شرایطی از زندگی را به شیوه‌ای که هیچ کس با آن آشنا نیست، به سوی ما جذب می‌کنند که با ماهیت افکار بانفوذ ما هماهنگ است.

او باید به ما می‌گفت قبل از این‌که بتوانیم ثروت بسیار زیادی جمع کنیم، باید ذهن خود را با علاقهٔ شدید به ثروت آهنربایی کنیم، که ما باید «پول هوشیار» بشویم تا این‌که علاقهٔ ما به ثروت وادارمان کند برنامه‌هایی مشخص برای اندوختن آن طراحی کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵۱)
Rahele
۱۳۹۹/۰۶/۲۵

بهترین و کاملترین کتابی که میشه ازش برای رسیدن به هر هدفی استفاده کرد . این کتابو باید بارها و بارها و بارها خوند . یک اثر با ارزش که اکثریت بهش بی توجهند . رازهایی که وقتی کشفش میکنی

- بیشتر
hadi
۱۳۹۹/۰۶/۰۲

خیلی جالبه این کتاب راجب اتر صحبت میکنه و خیلی این کلمه تو کتاب تکرار شده، درحالیکه فیزیک اصلا نظریه اتر رو رد کرده و گفته درست نیست، این یه نظریه فیزکی بود که مدتی هم طرفدار داشت

maryam
۱۳۹۹/۰۵/۲۹

بهترین و بی نظیر ترین کتابی هست که خوندن

کاربر ۲۰۵۸۲۰۵
۱۳۹۹/۰۵/۲۶

بهترین کتاب عمرم بود

agha.matin
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

کتاب شاید جز دسته ی محبوب ترین کتاب ها و قوی ترین ها باشه ولی برای من گیرایی قلم نداشت و بیشتر مطالب قدیمی بود، فقط بر روی ذهنیت و شخصیت پافشاری می‌کرد، که قبلا من پروش داده بودم اگه

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۳۵)
قدری از ایمان یک بچه را به تلاش‌های خود تزریق کنید.
ali hoveyzavi
اغلب به‌عنوان شکست‌خورده زندگی را پشت سر می‌گذاریم؛ چون منتظریم «زمان مناسب فرا برسد» تا دست به کاری ارزنده بزنیم. منتظر نمانید. زمان هیچ وقت «به‌کلی مناسب» نخواهد شد. از همان جا که هستید شروع کنید، با هر ابزاری که دراختیار دارید شروع کنید، و همان‌طور که جلو می‌روید ابزار بهتری پیدا خواهید کرد.
Mehran
یک آدم جابِزن هیچ وقت برنده نمی‌شود ـ ویک برنده هیچ وقت جا نمی‌زند.
Navid Pishkar
بگذارید یکی از اولین تصمیمات شما این باشد که دهانی بسته و چشم و گوشی باز داشته باشید.
Mehran
پشتکار داشته باشید. هرچقدر هم که در ابتدا مجبور باشید کُند حرکت کنید، مهم نیست. با پشتکار موفقیت از راه خواهد رسید.
Mehran
این ترس‌ها به ترتیبِ بیشترین نمود عبارت‌اند از: ترس از فقر ترس از انتقاد ترس از ناخوشی ترس از پیری ترس از دست دادن عشق یک نفر ترس از مرگ
Peyvand
بیشتر از پانصد تن از موفق‌ترین افرادی که امریکا تا به‌حال شناخته است، به نویسندهٔ این کتاب گفته‌اند که بزرگ‌ترین موفقیت زندگی‌شان درست یک قدم آن طرف‌تر از نقطه‌ای نصیب آن‌ها شد که در آنجا شکست بر آن‌ها مستولی شده بود.
mahdi0751
همهٔ پل‌های پشت سرم را می‌سوزانم، و کل آینده‌ام را برای رسیدن به خواسته‌ام به خطر می‌اندازم.
ــسیّدحجّتـــ
این یکی از حیله‌های فرصت است. فرصت، عادتی موذیانه دارد که از در پشتی وارد می‌شود، و اغلب در قالب بدشانسی یا شکست موقت خود را نشان می‌دهد. شاید به همین دلیل است که افراد بی‌شماری موفق نمی‌شوند فرصت را تشخیص دهند.
Mähi
شخصی که دست از تحصیل می‌کشد فقط چون مدرسه را تمام کرده است ناگزیر محکوم است تا ابد آدمی معمولی باقی بماند؛ مهم نیست چه شغلی داشته باشد. راه موفقیت، تعقیب مداوم دانش است.
عارف

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۲ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۷/۰۹
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۴۶-۶
تعداد صفحات۳۴۲صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۷/۰۹
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۴۶-۶