با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیندیشید و ثروتمند شوید

دانلود و خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

۳٫۹ از ۱۰۷ نظر
۳٫۹ از ۱۰۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، معروف‌ترین اثر ناپلئون هیل به ارائه‌ی راهکاری موفق برای به‌دست آوردن ثروت و موفقیت می‌پردازد. ناپلئون هیل با فرمول سیزده‌گانه‌اش مسیر رسیدن به موفقیت را ترسیم کرده است. 

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را می‌توانید با ترجمه‌ی خوب مهین خالصی مطالعه کنید.

درباره‌ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل در طول سال‌ها تحقیق و مصاحبه با افراد ثروتمند و موفق، به فرمولی دست پیدا کرد که به گفته‌ی خودش راز رسیدن به ثروت است. او در هر فصلی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک از رازهای به‌دست آوردن پول اشاره می‌کند. رازهایی که باعث شده‌است بیش از پانصد نفر فوق‌العاده ثروتمند شوند.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید رازی در خود دارد که توسط هزاران نفر از اقشار گوناگون جامعه مورد آزمایش عملی قرار گرفته است. ویژگی عجیب و غریب این راز این است: کسانی که آن را به‌دست می‌آورند و از آن استفاده می‌کنند، درمی‌یابند که فقط با اندکی تلاش به سمت موفقیت می‌روند، و هرگز تسلیم شکست مجدد نمی‌شوند. این راز به همهٔ کسانی که خواهان آن هستند، به‌طور مساوی خدمت می‌کند و تحصیلات ربطی به آن ندارد. با مطالعه‌ی این کتاب درمی‌یابیم که چطور می‌توانیم مانند ثروتمندان فکر کنیم و مانند آنان به خواسته‌هایی که داریم برسیم. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در سال ۱۹۳۷ و در دوران اوج رکود اقتصادی منتشر شد. این کتاب به نقشهٔ راه برای میلیون‌ها نفر تبدیل شد تا از فقر دوران رکود اقتصادی بگریزند و برای خود، خانواده‌ها، و در موارد بی‌شماری، کارمندان خود رفاه فراهم کنند.

جملاتی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

هنگامی که دبلیو.سی. هنلی این ابیات را سرود: «من ارباب سرنوشت خویش هستم، من ناخدای روح خویش هستم»، باید به ما اطلاع می‌داد که علت این‌که ما ارباب سرنوشت خود، ناخدای روح خود هستیم این است که قدرت کنترل کردن افکارمان را داریم.

اگر شاعر این حقیقت مهم را به ما گفته بود، می‌دانستیم که چرا ارباب سرنوشت خویش، ناخدای روح خود هستیم. او باید با تأکید شدید به ما می‌گفت که این نیرو هیچ تلاشی نمی‌کند که بین افکار مخرب و سازنده تبعیض قائل شود و این نیرو، با همان سرعتی که ما را وادار می‌کند مطابق افکار مربوط به ثروت عمل کنیم، وادارمان خواهد کرد افکار مربوط به فقر را نیز به صورت واقعیت فیزیکی درآوریم.

او باید به ما می‌گفت که مغزمان، با افکار بانفوذی که در ذهن داریم، حالت آهنربایی پیدا می‌کند. این «آهنرباها» نیروها، افراد، و شرایطی از زندگی را به شیوه‌ای که هیچ کس با آن آشنا نیست، به سوی ما جذب می‌کنند که با ماهیت افکار بانفوذ ما هماهنگ است.

او باید به ما می‌گفت قبل از این‌که بتوانیم ثروت بسیار زیادی جمع کنیم، باید ذهن خود را با علاقهٔ شدید به ثروت آهنربایی کنیم، که ما باید «پول هوشیار» بشویم تا این‌که علاقهٔ ما به ثروت وادارمان کند برنامه‌هایی مشخص برای اندوختن آن طراحی کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵۴)
mozhdeh m
۱۳۹۹/۰۹/۰۳

*هیچ مسیر دیگری غیر از خودجوشی داوطلبانه بسوی نبوغ یافت نمی‌شود* و اگر می خواهید پیشرفت کنید این کتاب از بهنرین های توسعه ی فکره، بی نظیر و کاربردی

AlirezaARH
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

اونایی که میگن این کتاب تخیلیه و کاربردی نداره من با همین روش‌هایی که میگه به خیلی چیزها رسیدم ، تو این کتاب فقط حرف از جذب نزده و گفته باید اون برنامه ها رو عملی کنی.

Mehran
۱۳۹۷/۰۷/۲۷

عالیه

کاربر ۲۲۶۷۸۱۵ غلامعلی.بیدسرخی
۱۳۹۹/۰۹/۲۳

کتاب خوبی بود.

Mm Ff
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

این کتاب مثل کتاب راز چرت و پرته همش از توهم حرف میزنه..بهترین راه موفقیت:توکل،آرامش،صبوری،عمل،انگیزه،پشتکار و صداقت

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۷/۰۹
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۴۶-۶
تعداد صفحات۳۴۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۷/۰۹
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۴۶-۶