با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

دانلود و خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

۳٫۷ از ۱۶۱ نظر
۳٫۷ از ۱۶۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، معروف‌ترین اثر ناپلئون هیل به ارائه‌ی راهکاری موفق برای به‌دست آوردن ثروت و موفقیت می‌پردازد. ناپلئون هیل با فرمول سیزده‌گانه‌اش مسیر رسیدن به موفقیت را ترسیم کرده است.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را می‌توانید با ترجمه‌ی خوب مهین خالصی مطالعه کنید.

درباره‌ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

موفقیت کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به باعث ایجاد حرفه‌های طولانی‌ مدت به‌ عنوان مشاور رهبران تجاری، شد و هیل را در حقیقت تبدیل به میلیونر کرد. در این کتاب علاوه‌بر خواندن داستان‌های افراد موفق زمان ناپلئون هیل، با بعضی از آدم‌های موفق زمان خود مانند بیل گیتس، ماری کی اش، آرنولد شوارزنگر، ری کورک، مایکل جردن نیز آشنا می‌شوید.

وقتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید چاپ شد، به عنوان یکی از الهام‌بخش‌ترین کتاب‌های زمان خود شناخته می‌شد و بیش از 15 میلیون نسخه از این کتاب به‌فروش رفته است. این کتاب به میلیون‌ها انسان کمک کرد تا از فقر اقتصادی فرار کرده و برای خودشان، خانواده‌ها و افراد دیگری رفاه اقتصادی را فراهم کند.

گام‌هایی که ناپلئون هیل برای خوانندگانش برای کسب ثروت معرفی می‌کند به اندازه‌ی زمان خودش مطمئن است. همه‌ی افرادی که فلسفه‌ی موجود در این کتاب را می‌خوانند، درک می‌کنند و سعی می‌کنند از آن استفاده کنند، در زندگیشان آمادگی بیشتری برای جذب معیارهای بالای موفقیت خواهند داشت. معیارهایی که همیشه از همه به‌ جز کسانیکه که واقعا خواهانش هستند، دریغ شده است. به همین دلیل خودتان را آماده کنید تا زمانیکه به‌ طور جدی تصمیم به دنبال کردن پیشنهادات ناپلئون هیل می‌کنید، تغییرات اساسی در شیوه‌ی زندگی خود احساس کنید. با انجام تمام کارهایی که در این کتاب گفته شده می‌توانید زندگی خود را با هماهنگی و تفاهم بیشتری سپری کنید. از بین تمام کتاب‌های حوزه موفقیت، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک جایگاه خاص دارد. این کتاب حاصل گفتوگو با افراد موفق بسیاری زیادی است. شما با کتابی مواجه هستید که چیزی جز حقیقت بیان نمی‌کند و فقط یک تئوری برای موفقیت نیست. این کتاب یک شاهکار ادبی در زمینه موفقیت است و هربار که آن را می‌خوانیم مطالب جدیدی یاد می‌گیریم. با هر نگرشی که این کتاب را بخوانید دقیقا همان نتیجه‌ای را که می‌خواهید به شما می‌دهد.

چرا باید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را گوش دهیم؟

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در اوج مشکلات اقتصادی و رکود آمریکا به‌چاپ رسید. درست در زمانی که بسیاری از مردم با بحران‌های مالی مواجه بودند. ناپلئون هیل در این کتاب با تکیه بر قدرت ذهن تلاش کرده به مردم یاد دهد که با تغییر نگرششان می‌توانند به ثروت عظیمی برسند. دست پیدا کنند.

شنیدن این کتاب را به چه کسی پیشنهاد می کنیم؟

این کتاب برای کسانی که می‌خواهند در زمینه تجارت به موفقیت برسند بسیار مفید است. اگر شما هم جزو کسانی هستید که می‌خواهید با اصول درست به ثروت برسید این کتاب می‌تواند به شما کمک کند.

درباره ناپلئون هیل

ناپلئون هیل در اکتبر سال 1883 در ویرجینیای ایالات متحده آمریکا متولد شد. او یکی از اولین کسانی بود که سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی را توسعه داد. او نویسندگی را به‌عنوان گزارشگر کوهستان برای روزنامه های کوچک شهر از سن 13 سالگی شروع کرد تا این‌که با نوشتن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به یکی از پرطرفدارترین نویسندگان انگیزشی دنیا تبدیل شد. او در منطقه‌ای از آمریکا به دنیا آمده بود که نادانی و بی‌سوادی در آنجا بسیار زیاد بود اما او با تلاش زیاد توانست در همان منطقه رشد کند و به نویسنده‌ای برجسته تبدیل شود او از همان کودکی طعم فقر را چشیده بود اما این موضوع باعث ناامیدی او نشد و او تلاش کرد تا رشد کند. وضع بد خانوادگی او باعث نشد تا او در برابر مشکلات تسلیم شود.

او در دانشگاه به تحصیل در رشته حقوق مشغول شد ولی از آن‌جا که توان پرداخت هزینه دانشگاه را نداشت تصمیم گرفت سراغ کسب ثروت برود و دانشگاه را رها کرد. هیل مؤسسه‌ی با نام خودش تأسیس کرد. هدف این موسسه این بود که فلسفه‌ی رهبری و موفقیت شخصی را ترویج دهد.

هیل از زندگی افراد مختلف و موفق درس می‌گرفت و سعی می‌کرد این درس‌ها را در زندگی شخصی خودش استفاده . او از این راه توانست به موفقیت برسد و حتی دو سال مشاور فرانکلین روزولت، رئیس جمهور آمریکا شد. او سرانجام در سن 87 سالگی از دنیا رفت.

فهرست کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

مقدمه‌ی نویسنده بر چاپ اصلی مقدمه‌ای بر چاپ فعلی 1. قدرت فکر 2. اشتیاق: نقطه‌ی شروع هر موفقیت 3. ایمان: تجسم و اعتقاد به نیل به آرزو 4. تلقین به خود: وسیله‌ای برای تأثیرگذاری بر ذهن ناخودآگاه 5. علم تخصصی: مشاهدات و تجربیات شخصی 6. تخیل: کارگاه ذهن 7. برنامه‌ریزی سازمان‌یافته: تبلور اشتیاق در عمل 8. تصمیم: تسلط بر طفره 9. پشتکار: تلاش مداوم، لازم برای القای ایمان 10. قدرت عقل کل: نیروی محرکه 11. تسلط بر استحاله‌ی جنسی 12. ذهن ناخودآگاه: حلقه‌ی رابط 13. مغز: ایستگاه گیرنده و فرستنده‌ی مغز 14. حس ششم: در ورود به مرکز خرد 15. چگونه شش شبح ترس را گول بزنیم؟ 16. کارگاه شیطان

جملاتی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

هنگامی که دبلیو.سی. هنلی این ابیات را سرود: «من ارباب سرنوشت خویش هستم، من ناخدای روح خویش هستم»، باید به ما اطلاع می‌داد که علت این‌که ما ارباب سرنوشت خود، ناخدای روح خود هستیم این است که قدرت کنترل کردن افکارمان را داریم.

اگر شاعر این حقیقت مهم را به ما گفته بود، می‌دانستیم که چرا ارباب سرنوشت خویش، ناخدای روح خود هستیم. او باید با تأکید شدید به ما می‌گفت که این نیرو هیچ تلاشی نمی‌کند که بین افکار مخرب و سازنده تبعیض قائل شود و این نیرو، با همان سرعتی که ما را وادار می‌کند مطابق افکار مربوط به ثروت عمل کنیم، وادارمان خواهد کرد افکار مربوط به فقر را نیز به صورت واقعیت فیزیکی درآوریم.

او باید به ما می‌گفت که مغزمان، با افکار بانفوذی که در ذهن داریم، حالت آهنربایی پیدا می‌کند. این «آهنرباها» نیروها، افراد، و شرایطی از زندگی را به شیوه‌ای که هیچ کس با آن آشنا نیست، به سوی ما جذب می‌کنند که با ماهیت افکار بانفوذ ما هماهنگ است.

او باید به ما می‌گفت قبل از این‌که بتوانیم ثروت بسیار زیادی جمع کنیم، باید ذهن خود را با علاقهٔ شدید به ثروت آهنربایی کنیم، که ما باید «پول هوشیار» بشویم تا این‌که علاقهٔ ما به ثروت وادارمان کند برنامه‌هایی مشخص برای اندوختن آن طراحی کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶۷)
Fāřñäż
۱۳۹۹/۰۵/۰۲

خود نویسنده بارها گفته این کتاب در صورتی کاربردی هست که واقعا به گفته های آن که نتیجه ۲۵ سال تحلیل و بررسی نویسنده هست عمل شود. تخیل و فکر + ایمان + داشتن برنامه برای تبدیل فکر به واقعیت +

- بیشتر
Haniye
۱۳۹۸/۰۵/۲۳

جالبه در اکثر مواقع هر کتاب رشد شخصی و موفقیتی که میخونم نویسندش از این کتاب به عنوان یک کتاب سرنوشت ساز نام برده و نکاتشو یادآوری میکنه و خود نویسنده (مثل جف اولسون و هال الرود نویسنده کتابهای برتری

- بیشتر
Rahele
۱۳۹۹/۰۶/۲۵

بهترین و کاملترین کتابی که میشه ازش برای رسیدن به هر هدفی استفاده کرد . این کتابو باید بارها و بارها و بارها خوند . یک اثر با ارزش که اکثریت بهش بی توجهند . رازهایی که وقتی کشفش میکنی

- بیشتر
AlirezaARH
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

اونایی که میگن این کتاب تخیلیه و کاربردی نداره من با همین روش‌هایی که میگه به خیلی چیزها رسیدم ، تو این کتاب فقط حرف از جذب نزده و گفته باید اون برنامه ها رو عملی کنی.

Peyvand
۱۳۹۷/۰۵/۲۹

امروز در رتبه بندی پرفروش ترین کتاب های تاریخ بعد از «انجیل» و «هری پاتر» پرفروش ترین کتاب در حوزه موفقیت فردی است. این کتاب به گفته ناپلئون هیل، حاصل 20 ساله تحقیق اش بر زندگی افراد ثروتمند و موفق است که توانسته

- بیشتر
احسان
۱۳۹۸/۰۲/۳۰

کتابی که واقعا درس های زیادی میده به انسان این کتاب رو من به همه توصیه میکنم البته من ترجمه مهدی قراچه داغی رو‌خوندم. من جاهایی از کتاب رو تجربه کردم و واقعا قبولش دارم این کتابو قسمتای آخر کتاب واقعا منو به فکر

- بیشتر
مهدی
۱۳۹۹/۰۲/۱۳

من این کتابو توصیه میکنم چون : این کتاب پایه تمام کتابای توسبک خودشه نمیتونم بگم همش دروغه یا هرچی توصیه میکنم کسانی که به موضوع علاقه دارند این کتابو مطالعه کنن تا ذهنشون نسبت به این دروغا بازتر شه

- بیشتر
حسن
۱۳۹۸/۱۲/۱۹

متن اصلا روان نیست آدم خسته میشه کتاب ذهن ثروتمند از هارو اکر رو پیشنهاد میکنم شبیه به این کتاب هست و متن کاملا روان و ساده است

کاربر ۱۴۱۷۴۸۸
۱۳۹۹/۰۱/۲۹

چنل بی قسمت ناپلون هیل گوش کنین بعدخاستین بخونین

IlIA
۱۳۹۸/۰۸/۲۶

دروغ هایی ساده لوحانه برای کودکان ریش دار نمیدونم چرا کتاب‌های موفقیتی که پایه های علمی داره تو جامعه ما یا ترجمه نمیشه یا اگرم بشه ازش استقبال چندانی نمیشه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۷۳)
قدری از ایمان یک بچه را به تلاش‌های خود تزریق کنید.
ali hoveyzavi
اغلب به‌عنوان شکست‌خورده زندگی را پشت سر می‌گذاریم؛ چون منتظریم «زمان مناسب فرا برسد» تا دست به کاری ارزنده بزنیم. منتظر نمانید. زمان هیچ وقت «به‌کلی مناسب» نخواهد شد. از همان جا که هستید شروع کنید، با هر ابزاری که دراختیار دارید شروع کنید، و همان‌طور که جلو می‌روید ابزار بهتری پیدا خواهید کرد.
Mehran
بگذارید یکی از اولین تصمیمات شما این باشد که دهانی بسته و چشم و گوشی باز داشته باشید.
Mehran
پشتکار داشته باشید. هرچقدر هم که در ابتدا مجبور باشید کُند حرکت کنید، مهم نیست. با پشتکار موفقیت از راه خواهد رسید.
Mehran
یک آدم جابِزن هیچ وقت برنده نمی‌شود ـ ویک برنده هیچ وقت جا نمی‌زند.
Navid Pishkar
این ترس‌ها به ترتیبِ بیشترین نمود عبارت‌اند از: ترس از فقر ترس از انتقاد ترس از ناخوشی ترس از پیری ترس از دست دادن عشق یک نفر ترس از مرگ
Peyvand
بیشتر از پانصد تن از موفق‌ترین افرادی که امریکا تا به‌حال شناخته است، به نویسندهٔ این کتاب گفته‌اند که بزرگ‌ترین موفقیت زندگی‌شان درست یک قدم آن طرف‌تر از نقطه‌ای نصیب آن‌ها شد که در آنجا شکست بر آن‌ها مستولی شده بود.
mahdi0751
شخصی که دست از تحصیل می‌کشد فقط چون مدرسه را تمام کرده است ناگزیر محکوم است تا ابد آدمی معمولی باقی بماند؛ مهم نیست چه شغلی داشته باشد. راه موفقیت، تعقیب مداوم دانش است.
عارف
این یکی از حیله‌های فرصت است. فرصت، عادتی موذیانه دارد که از در پشتی وارد می‌شود، و اغلب در قالب بدشانسی یا شکست موقت خود را نشان می‌دهد. شاید به همین دلیل است که افراد بی‌شماری موفق نمی‌شوند فرصت را تشخیص دهند.
Mähi
همهٔ پل‌های پشت سرم را می‌سوزانم، و کل آینده‌ام را برای رسیدن به خواسته‌ام به خطر می‌اندازم.
ــسیّدحجّتـــ

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۷/۰۹
شابک-۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۴۶-۶
تعداد صفحات۳۴۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۷/۰۹
شابک-۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۴۶-۶