دانلود و خرید کتاب جادوی فکر بزرگ دیوید جِی. شوارتز ترجمه مهین خالصی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب جادوی فکر بزرگ اثر مهین خالصی

کتاب جادوی فکر بزرگ

معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ

کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته‌ی دیوید جی. شوارتز، یکی از بهترین و پرفروش‌‌ترین کتاب‌ها در زمینه موفقیت به حساب می‌آید. این کتاب با آموزش‌هایی که به ما می‌دهد به ما این توانایی را می‌دهد تا از نیروی فکر خودمان استفاده کنیم و موفقیت، شادی و رضایت از زندگی را به دست آوریم.

درباره کتاب جادوی فکر بزرگ

این کتاب به ما روش‌هایی بسیار کاربردی را معرفی می‌کند و این وعده‌ها کاملاً قابل دسترسی و عمل کردن هستند. کتاب جادوی فکر بزرگ می‌تواند بهترین برنامه را برای اینکه بیشترین استفاده از کار، ازدواج، زندگی شخصی و جامعه‌ی خودمان ببریم برایمان طراحی کند. دیوید جی. شوارتز ثابت می‌کند که ما برای رسیدن به موفقیت نیاز نداریم حتماً روشنفکر یا بسیار باهوش باشیم، تنها نیاز داریم اندیشه و رفتارهایی را یاد بگیریم تا ما را به آن جایگاه برساند و این چیزی است که کتاب جادوی فکر بزرگ به‌خاطرش نوشته شده است.

در این کتاب، ده‌ها تئوری به‌صورت علمی و عملی و هم‌چنین چندین روش کلی وجود دارد که این امکان را به ما می‌دهد تا بتوانیم بزرگ اندیشیدن را در خودمان تقویت کنیم. اگر بتوانیم این نیرو را درخودمان تقویت کنیم، موفقیت و خوشحالی را که همیشه در جستجوی آن بوده‌ایم، به دست می‌آوریم. دیوید جی. شوارتز در این کتاب سعی کرده که هریک از تاکتیک‌ها را با کمک تجربه و زندگی افراد و ترسیم حالات واقعی آن‌ها به گونه‌ای ارائه کند که بیشتر قابل درک باشد. ما نه تنها متوجه می‌شویم که چه باید بکنیم، بلکه از همه مهم‌تر کشف می‌کنیم که چگونه هر قاعده‌ی کلی را در موقعیت‌های عملی و در رویارویی با مشکلات به کار بندیم.

راه‍‌هایی که در کتاب جادوی فکر بزرگ عرضه شده است برای عمل کردن است نه فقط برای مطالعه. این روش‌ها و راه‌حل‌ها به‌اندازه‌ای تازه هستند که نویسنده ناچار بود از اصطلاحات جدیدی استفاده کند. دکتر شوارتز در این کتاب راهی را که برای رسیدن به قابلیت‌های فکر بزرگ باید طی شود را ترسیم کرده است، او در این کتاب به ما یاد می‌دهد که چگونه با تمرکز بر روی مسائل اصلی، از دست نکات ریز و جزییات خلاص شویم.

کتاب جادوی فکر بزرگ یکی از ارزشمندترین کتاب‌هایی است که تا الان در زمینه موفقیت به چاپ رسیده است. در مورد اهمیت این کتاب همین که بدانیم تاکنون بیش از شش میلیون نسخه چاپی از آن در سراسر دنیا فروخته شده کافی است و بسیاری از بزرگان موفقیت، رشد فردی، در آثار خودشان از این کتاب فوق‌العاده نام برده‌اند.

کتاب جادوی فکر بزرگ دقیقا همان کتابی است که می‌تواند به ما بگوید نباید قدرتمندی و قابلیت‌های خودمان را بی‌ارزش بگیریم. در بسیاری از مقالات از انسان به عنوان اشرف مخلوقات یاذ می‌کنند و شکی نیست که می‌تواند به اهداف متعالی و ارزشمندی که در سرش دارد، دست پیدا کند.

چرا باید کتاب جادوی فکر بزرگ را گوش دهیم؟

کتاب جادوی فکر بزرگ عزت‌نفس و زمینه‌ای ذهنی‌ برای ما ایجاد می‌کند که می‌تواند ما را به سمت پیشرفت ببرد. جادوی فکر بزرگ را باید بشنوید تا متوجه شوید که هر انسانی با امکانات و توانایی‌های خودش می‌تواند راهش را به سمت آرزوهایش پیدا کند، راهی که از خودباوری و تلاش می‌گذرد.

خواندن این کتاب را به چه کسی پیشنهاد می کنیم؟

این کتاب مناسب کسانی است که می‌خواهند بداند افراد موفق چطور موفق شدند و اعداف آن‌ها چگونه بوده. این کتاب همچینین برای کسانی که دنبال روشی برای شاد ماندن هستند نیز بهترین ابزار است.

درباره دیوید جوزف شوارتز

دیوید جوزف شوارتز سال 1927 در امریکا به دنیا آمده است. او مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه نبراسکا و دکترای خود را از دانشگاه اوهایو دریافت کرده است. دکتر شوارتز سال‌ها در دانشگاه جورجیا بازاریابی تدریس می‌کرد و مسئولیت‌هایی مانند رئیس بخش، رئیس صندوق امور مالی مصرف‌کنندگان را در این دانشگاه برعهده داشته است.

دکتر شوارتز یکی از سخنرانان مشهور در حوزه موفقیت در قرن بیستم است. او توانست شهرت بسیاری برای خود جمع کند و برای بیش از 3000 شرکت در سطح جهانی سخنرانی کرده بود. او شرکت «creative educational service» که یکی از اولین شرکت‌های مشاوره‌ی جهان است را پایه‌گذاری کرده است.

او بیشتر شهرت خودش را به‌واسطه‌ی کتاب جادوی فکر بزرگ به‌دست آورده است اما آثار دیگری نیز دارد که هرکدام از آن‌ها به موضوعی در زمینه‌ی موفقیت کسب‌وکار پرداخته‌اند. از محبوب‌ترین کتاب‌های او می‌توان کتاب‌های «اسرار اعتمادبه‌نفس»، «جادوی خود جهت‌دهی»، «سیستم حق امتیاز برای ایجاد فروشگاه‌های مستقل خرده‌فروشی» و «یک نماینده‌ی حرفه‌ای برای فروشندگان» را نام برد.

دکتر دیوید شوارتز برنده‌ی بورسیه تحصیلی دانشگاه جورجیا شده است. او سال 1987 در امریکا درگذشت.

فهرست کتاب جادوی فکر بزرگ

مقدمه 1. این کتاب برای شما چه خواهد کرد

2. باور کنید می‌توانید موفق شوید و موفق خواهید شد

3. خود را از بهانه‌تراشی، بیماری افراد ناموفق، نجات دهید 4. اعتمادسازی کنید و ترس را از بین ببرید

5. چگونه بزرگ فکر کنید؟ 6. چگونه خلاقانه فکر و آرزو کنیم؟ 7. شما همانی هستید که فکر می‌کنید هستید 8. محیط خود را مدیریت کنید: برای هر کاری درجه‌ی یک باشید 9. نگرش‌های خود را به حامیان خویش تبدیل کنید 10. راجع به اشخاص درست فکر کنید 11. عادت عمل پیدا کنید 12. چگونه شکست را به پیروزی تبدیل کنیم؟ 13. بهره‌گیری از اهداف در پیشرفت مؤثر است 14. چگونه مانند یک رهبر بیندیشیم؟ خلاصه

بخش‌هایی از کتاب جادوی فکر بزرگ

آن‌هایی که در زندگی به جایی نرسیده‌اند و برنامه‌ای هم برای رسیدن به جایی ندارند، همیشه برای تبرئه‌ی خود یک کتاب توجیهات آماده دارند. افرادی که کارهایشان چنگی به دل نمی‌زند، در توضیح «چرا نداریم، چرا نمی‌توانیم، چرا نیستیم و چرا فلان کار را انجام نمی‌دهیم» حاضرجوابند. زندگی افراد موفق را مورد بررسی قرار دهید تا پی ببرید که تمام بهانه‌هایی را که یک آدم معمولی می‌آورد، یک آدم موفق هم می‌تواند بیاورد، اما نمی‌آورد.

نظرات کاربران

امیرحسین فصیحی
۱۳۹۸/۰۲/۱۲

سلام، این کتاب، اولین کتاب پیشنهادی کوین ترودو هست. این کتاب فوق‌العاده است👌 عالی، عالی،عالی 🤩 باید در عمرتون حداقل یکبار1️⃣ بخونیدش،شک نکنید😉

ali.ameri.e
۱۴۰۰/۱۲/۲۶

این کتاب در اواخر دهه ۵۰ (۱۹۵۹)میلادی چاپ و منتشر شد ولی در ایران در اوخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ شمسی بر سر زبان ها افتاد و به طور جدی انتشار یافت. من این کتاب سال ۹۱ از کسی

- بیشتر
ــسیّدحجّتـــ
۱۳۹۸/۰۳/۱۸

نکته‌ای ندارم فقط کتاب هم انگیزه میده و هم راهکار داره سطح وسیعی از نکات در موضوعات مختلف رو به همراه داره ولی خب خوندنش کجا و عمل کردن بهش کجا... . در یک کلام: تا حدودی لذیذ بود!

mahdi
۱۳۹۷/۰۶/۲۶

این کتاب یکی از کتابهایی مطرح دنیا است امید دارم از خواندنش لذت ببرید ولی بیاد داشته باشید همه چیز افکار نیست و چیزهایی که بنظر کاربردی میاد رو استفاده کنید اینجا نمی تونم خیلی توضیح بدم ولی پیشنهاد میکنم

- بیشتر
فرزانه
۱۳۹۹/۰۶/۲۳

من این کتاب رو ب افرادی که دوست دارن هر چه زودتر ب اهداف بزرگشون برسن توصیه میکنم، این کتاب به من انرژی مثبت و اعتماد به نفس زیادی داد تا حدی که دوست دارم دوباره بخونم

Ali. Reza
۱۳۹۸/۱۱/۲۵

فکر و اندیشیدن بهترین نیروی عالمه که خدا او نو به ما داده پس هر کدوم از ما ثروتمند ترین موجودات خلقت هستیم این کتاب کمک می کنه که ما به بهترین نحو ممکن از این ثروت استفاده کنیم و

- بیشتر
mehdi.abolfathzadeh
۱۳۹۹/۰۲/۲۹

این کتاب باید یکی از کتاب های درسی پایه باشه تو سیستم آموزشی هر کشور . ترجمه ژنا بخت آور فوق العادست. اما ترجمه مهین خالصی رو نخوندم. شدیدا توصیه میشه.

Zahra🌿
۱۳۹۷/۱۲/۲۲

کتاب بسیار خوبی بود.

hamed
۱۳۹۶/۱۲/۰۸

چاپیش رو خوندم خیلی کتاب خوبیه وحتما پیشنهاد میکنم بخونید

نیره رئیسی
۱۳۹۹/۱۲/۰۶

اصل کتاب، کتاب خوبیه ولی بدترین ترجمه رو توی طاقچه بی نهایت گذاشتن.واقعا برای این حجم از بی انصافی اون هم توی ی محیط فرهنگی متاسفم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۴۶۶)
از صحبت کردن راجع به حال خود امتناع کنید. هرچه بیشتر راجع به یک بیماری صحبت کنید، حتی سرماخوردگی، به ظاهر بدتر می‌شود. حرف زدن راجع به بدحالی مثل ریختن کود پای علف هرز است.
ــسیّدحجّتـــ
قاعده: به یاد داشته باشید که ظاهر انسان «حرف می‌زند»، پس مواظب باشید که حرف‌های مثبت درباره‌ی شما بزند. هیچ وقت از خانه بیرون نروید مگر این‌که خاطرجمع باشید ظاهرتان مثل شخصی است که دوست دارید باشید.
Mehran
یک‌بار شنیدم مربی چترباز جوانی توضیح می‌دهد: «پریدن درواقع خیلی بد نیست. این منتظر پریدن بودن است که آدم را عصبانی می‌کند.
ــسیّدحجّتـــ
امروز این کار را بکنید: کاری را که کوچک‌ترین علاقه‌ای به انجام دادن آن ندارید انتخاب کنید. آن‌گاه، بدون این‌که به خود اجازه بدهید به آن فکر کنید یا از آن وحشت کنید، انجامش دهید. این مؤثرترین شیوه‌ی انجام دادن کارهای عادی و روزمره است.
Mehran
مَثَلی قدیمی هست که ارزش بارها تکرار کردن را دارد: «من از این‌که کفش‌هایم کهنه بودند غصه می‌خوردم تا این‌که مردی را دیدم که پا نداشت.»
ــسیّدحجّتـــ
عامل مهم در رسیدن به خواسته‌ها، تفکر مثبت نسبت به خودتان است. تنها منبع واقعی که مردم برای قضاوت کردن درخصوص توانایی‌های شما دارند اعمال شماست. اعمال شما را نیز افکارتان کنترل می‌کند. شما همانی هستید که فکر می‌کنید هستید.
Mehran
به قول دکتر جرج ای. بورچ. از دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه تولان و متخصص در بررسی طول عمر بشر، عوامل زیادی طول عمر شما را مشخص خواهند کرد؛ از جمله، وزن، وراثت، رژیم غذایی، تنش روانی، و عادات شخصی. لیکن دکتر بورچ می‌گوید: «سریع‌ترین راه به سوی انتهای زندگی، بازنشستگی و بیکاری است. هر انسانی برای ادامه‌ی حیات باید یک دلبستگی در زندگی داشته باشد.»
ــسیّدحجّتـــ
ظرفیت، امری ذهنی است. این‌که انسان بتواند چه مقدار کار انجام دهد بستگی به مقدار کاری دارد که فکر می‌کند می‌تواند انجام دهد. وقتی به‌راستی معتقد باشید می‌توانید بیشتر کار کنید، ذهن شما خلاقانه فکر می‌کند و راه را به شما نشان می‌دهد.
Mehran
افرادی که به سانتیمتر مربع خانه‌ی شما و وسایلی که دارید یا ندارید اهمیت می‌دهند نه به عقاید شما و گفتگو با شما، مستعد کوچک‌بینی‌اند. از محیط روانی خود محافظت کنید. دوستانی انتخاب کنید که به مسایل مهم علاقه‌مند باشند، دوستانی که به‌راستی دوست داشته باشند موفقیت شما را ببینند. دوستانی پیدا کنید که برنامه‌ها و آرمان‌های شما را تشویق کنند.
Mehran
نکته‌ی اخلاقی: خودستایی نشاط‌انگیز را تمرین کنید. خودتنبیهی تحقیرکننده را هرگز تمرین نکنید.
Mehran

حجم

۴۴۶٫۹ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۱

تعداد صفحه‌ها

۳۴۵ صفحه

حجم

۴۴۶٫۹ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۱

تعداد صفحه‌ها

۳۴۵ صفحه

قیمت:
۷۹,۹۰۰
تومان