رازهایی درباره زنان
۴٫۲از ۳۴ نظر

دانلود کتاب رازهایی درباره زنان

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۲از ۳۴ نظر
۴٫۲از ۳۴ نظر
۴٫۲از ۳۴ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب رازهایی درباره زنان

«این کتاب دعوتی است از مردها که زن‌ها را به گونه‌ای جدید ـ آن گونه که هرگز قبلا تجربه نکرده‌اند ـ ببینند و درک کنند.»

«رازهایی درباره زنان» نوشته دکتر باربارا دی انجلیس(-۱۹۵۱)، نویسنده آمریکایی و مشاور خانواده است. موضوع محوری این کتاب بیان عوامل سرد مزاجی جنسی زن‌هاست. این کتاب مسائلی درباره عشق و روابط جنسی می‌گوید که هر مرد و زنی باید آن‌ها را بدانند.

کتاب «رازهایی درباره زن‌ها» پاسخ باربارا دی انجلیس به درخواست‌های مکرر زنانی است که از اینکه همسرانشان نیازهای ساده آن‌ها را نمی‌دانند رنجیده خاطرند. زنانی که معتقدند همسرانشان با انجام کارهای کوچک اما خاص و به کار بردن برخی عبارات محبت‌آمیز می‌توانند تغییری عظیم را در زندگی‌شان ایجاد کنند. زنانی که چون در جواب نیازهای روزمره‌شان پاسخ نگرفته‌اند، معضلات بزرگی را در زندگی تجربه می‌کنند.

این کتاب شامل تمامی چیزهایی است که زن‌ها آرزو دارند که ای کاش مردها می‌دانستند. ظرف بیست و پنج سال گذشتهٔ زندگی‌اش، دی انجلیس با ده‌ها هزار زن کار کرده و به نیازهای برآورده نشده آن‌ها گوش فرا داده‌است. همچنین با ده‌ها هزار مرد نیز کار کرده و به گفته‌ها، عقاید و باورهای آن‌ها درباره عشق، روابط جنسی و صمیمیت گوش فراداده و متوجه شده‌است که آنان نیز تا چه اندازه از زن‌ها متعجب و حیرت زده‌اند. او آموخته است که خواسته‌ها و نیازهای مردها را برای زن‌ها ترجمه کند. حال در این کتاب احساسات، خواسته‌ها و نیازهای زنان را برای مردها ترجمه کرده‌است.

این کتاب فقط برای این نوشته نشده است که به مردها در این زمینه کمک کند، این کتاب دعوتی است از شما زن‌ها که خودتان را بهتر بشناسید. چرا که سرانجام خود شما نیز به درستی تمامی احساسات خود را به خوبی درک نمی‌کنید. دلایل رفتارها و واکنش‌های خود را نمی‌فهمید، و نمی‌دانید چرا چنین نیازهایی را دارید و چرا نمی‌توانید به راحتی این بخش‌های وجودی خود را به مردهای زندگی‌تان ابراز کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۸)
دکتر
۱۳۹۹/۰۵/۰۹

کتاب خیلی خوبی بود و البته . واقعا به شناخت زنان کمک میکنه و‌به‌همه هم‌زنان برای شناخت بهتر خودشون و اینکه بدونند بعضی چیزها مثل ریشه در ذاتشون داره‌ و هم مردان که بهتر و درست تر با دختر خانم و

- بیشتر
maryam
۱۳۹۹/۰۴/۳۱

برای بخش نمونه لازم نیست این همه مقدمه و پیام نویسنده و پیام ناشر بذاید که نتونیم یه قسمت از متن اصلی رو بخونیم! نمونه برای اینه که بفهمیم متن کتاب چقدر مفیده این همه پیش گفتار نمیتونه همچین کمکی

- بیشتر
قیاسی
۱۳۹۹/۰۲/۲۷

بسیار کاربردی بخصوص برای زوج های جوان

maryal
۱۳۹۸/۰۹/۰۳

باربارا دی آنجلیس یکی از بهترین متخصصان در حوزه ارتباطات انسانی ست. نقدی که اکثرا خواننده ها از کتاب های باربارا دارن انتقاد به طلاق های متعددش بود که چطور فردی با چند ازدواج ناموفق میتونه راجع به روابط موفق

- بیشتر
یار مهربان
۱۳۹۷/۱۱/۱۱

سلام کتاب هشتم از طرح مطالعات همگانی را خوانده ام کتاب جامع و خوبی است در صورتی که عمل شود و شخص خودش را متعهد کند به عمل کردن کتاب هم برای خانم ها مفید است تا خودشان را بیشتر

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۹۹)
سه نیاز پنهان زن‌ها: ۱ ـ زن‌ها نیاز دارند احساس امنیت کنند. ۲ ـ زن‌ها نیاز دارند احساس پیوند و ارتباط کنند. ۳ ـ زن‌ها نیاز دارند به آن‌ها احترام گذاشته شود.
hossein.s.vishkaei
چگونه زن زندگی خود را دیوانه سازید: ۱. با او حرف نزنید. ۲. به صحبت‌هایش گوش نکنید و نیازهایش را نادیده بگیرید. ۳. در مقابل او شورش کنید. ۴. هرگز به او آسایش‌خاطر و آرامش خیال ندهید. ۵. با زن‌های دیگر لاس بزنید. ۶. از او فاصله بگیرید. ۷. از او انتقاد کنید. ۸. مبهم، ناواضح و دو پهلو صحبت کنید. 9. فراموشکار باشید و کارها را به تعویق بیاندازید. ۱۰. به او بی‌توجهی نشان دهید. ۱۱. از افکار و احساسات خود چیزی به او نگویید.
معراج
«من مردها را دوست دارم.»
....
آموختن دربارهٔ آنچه برایتان اهمیت دارد شما را قوی‌تر می‌سازد نه ضعیف‌تر.
....
پیش از هر چیز، این کتاب بیشتر برای شما زن‌ها نوشته شده است تا بخوانید. این کتاب فقط برای این نوشته نشده است که به مردها در این زمینه کمک کند، این کتاب دعوتی است از شما زن‌ها که خودتان را بهتر بشناسید. چرا که سرانجام خود شما نیز به درستی تمامی احساسات خود را به خوبی درک نمی‌کنید. دلایل رفتارها و واکنش‌های خود را نمی‌فهمید، و نمی‌دانید چرا چنین نیازهایی را دارید و چرا نمی‌توانید به راحتی این بخش‌های وجودی خود را به مردهای زندگی‌تان ابراز کنید.
....
گاهی اوقات، ما زن‌ها نیز خودمان را به درستی درک نمی‌کنیم. و نمی‌دانیم که چرا این طور هستیم. چه برسد به شما مردها!
....
زن بیچاره مبنی بر نزدیکی و صمیمیت بیشتر نیز از خود واکنش فوق العاده‌ای نشان می‌دهند و عشقی را از دست می‌دهند که می‌توانست قلب شکسته و دردمندشان را التیام بخشد، همان دردی که روز اول موجب شد دیگر به عشق کسی اعتماد نکنند.
معراج
این کتاب، همانی است که زن‌ها همواره انتظار انتشار آن را می‌کشیدند.
....
آنچه زن‌ها دوست دارند مردها بدانند: زن‌ها عاشق آن هستند که زیبایی، ارتباط و عشق بیافرینند.
یار مهربان
چنانچه هنوز زن زندگی و عشق واقعی‌تان را پیدا نکرده‌اید، باور کنید که در آینده هنگامی که سرانجام ازدواج کردید، همسرتان از شما ممنون خواهد شد که چنین کتابی را خوانده‌اید.
💚Book lover💚

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۸۶ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۲۶
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۲۱۵-۰۴۰-۰
تعداد صفحات۶۸۶صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۲۶
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۲۱۵-۰۴۰-۰