با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۲ گام تا ارتباط موثر

دانلود و خرید کتاب ۱۲ گام تا ارتباط موثر

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۲ گام تا ارتباط موثر  نوشته  محمد سیدا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ۱۲ گام تا ارتباط موثر

هزاران سال پیش اجداد ما؛ یعنی همان انسان‌های نخستینی که در غارها زندگی می‌کردند، به این نتیجه رسیدند که دیگر نمی‌توانند تنها بمانند. بنابراین آرام آرام و شاید هم با کمی خجالت از پناهگاه‌های خود بیرون آمدند و از دور برای یکدیگر دست تکان دادند. از همان روز – که تاریخ دقیقش را نمی‌دانم - همه ما یاد گرفتیم که با یکدیگر زندگی کنیم و شاد باشیم. ما هر روز به شیوه‌های مختلفی با دیگران ارتباط برقرار کرده و اندیشه‌ها، احساسات و دانسته‌های خود را به یکدیگر منتقل می‌کنیم. شاید برای شما سوال پیش امده باشد که چرا ارتباط؟ هدف ما از ارتباط چیست؟ محمد سیدا در این کتاب به این سوالات پاسخ داده و ۱۲ گام درباره ارتباط و داشتن ارتباط موثر برشمرده است. در این کتاب شما درباره ارتباط مناسب، مهارت‌های رفتاری. فنون ارتباط موثر، روش‌های آغاز گفت‌وگو، اصول برهم‌زننده ارتباط، دشواری‌های گفت‌وگو و بسیاری مطالب دیگر راجع به ارتباط اطلاعات سودمندی به دست خواهیدآورد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
ارتباط خود با مردم را به‌صورت یک نمایش ببینید. گاهی آن‌ها تماشاچی هستند و شما بازی می‌کنید، گاهی شما تماشاچی هستید و دیگران بازی می‌کنند.
alirezazal

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۷
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۷