با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معجزه سپاس‌گزاری ( معجزه شکرگزاری )

دانلود و خرید کتاب معجزه سپاس‌گزاری ( معجزه شکرگزاری )

۴٫۳ از ۱۹۳ نظر
۴٫۳ از ۱۹۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معجزه سپاس‌گزاری ( معجزه شکرگزاری )  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معجزه سپاس‌گزاری ( معجزه شکرگزاری )

«معجزه‌ی سپاس‌گزاری» یا همان کتاب معجزه شکرگزاری نوشته راندا برن(-۱۹۴۵)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. برای خرید و دانلود این کتاب می‌توانید اپلیکیشن طاقچه را نصب کنید.

معرفی کتاب معجزه سپاسگزاری ( معجزه شکرگزاری )

این روزها کمتر کسی در دنیا وجود دارد که بابت نعمت‌هایی که دارد، خداوند را شکر کند. در واقع ساختار تبلیغات و شبکه‌های اجتماعی به گونه‌ای است که بیشتر به هر کدام از ما کمبودها و نداشته‌های ما گوشزد می‌شود. هدف نهایی هم این است که بیشتر و بیشتر خرید کنیم و مصرف کنیم تا چرخ اقتصاد لیبرال بیشتر از هر زمانی بچرخد و سرمایه‌داران هرروز پولدارتر شوند.

راندا برن نویسنده مشهور کتاب مشهورتر «راز» در کتاب معجزه سپاس‌گزاری خود سعی کرده به ما گوشزد کند بابت نعمت‌های زندگیمان شکرگزاری کنیم و از این راه به صلح و آرامش درونی برسیم. این کار را در قالب یک برنامه ۲۸ روزه یاد داده و تمرین‌هایی برای هر روز گفته است.

بر اساس ادعای آمده در این کتاب اگر هر روز یکی از تمرین‌های شکرگزاری را انجام دهید، پس از ۲۸ روز تاثیری شگفت‌انگیز در زندگیتان مشاهده می‌کنید. ولی شرط اصلی این است که به این کار از ته دل باور داشته باشید و با انگیزه و اشتیاق کامل هرروز تمرین‌های شکرگزاری را انجام دهید. این تمرین‌ها به شما کمک می‌کند دانشتان را نسبت به زندگی بالا ببرید و سازوکار زندگی را بفهمید و بدانید داشتن چیزهایی که در رویای شماست، چقدر راحت است. فقط باید تمرکز کنید و قدر داشته‌هایتان را بدانید و به این فکر کنید همین داشته‌های شما از کجا آمده‌اند.

درباره رندا برن، نویسنده کتاب معجزه شکرگزاری

راندا برن از نویسندگان و کارگردان‌های مشهور قرن یستمی است که بیشتر ما او را با مستند راز به یاد می‌آوریم. این مستند در کنار کتاب مشهور راز یکی از پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین مستندها و کتاب‌های جهان هستند. هرچند که نقدهای بسیاری به آن وارد شده، اما کمتر کسی است که تاثیر زیادی که در مخاطبان داشته را کتمان کند. در واقع این کتاب به شدت توانسته ایده قانون جذب را میان خوانندگان در سطح جهان مطرح کند. مجله تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن را در میان ۱۰۰ زن موفق جهان قرار داده است.

بخشی از تمرین های کتاب معجزه شکرگزاری

- تمرین اول: اولین کاری که باید انجام دهید این است که نعمت‌هایی که دارید، بشمارید. این کار بهتر است صبح‌ها انجام شود.

- تمرین دوم: در یک دفترچه یادداشت یکی از موفقیت‌هایی که به دست آورید بنویسید و از بابت آن خداوند را شکر کنید. همچنین هدف دیگری را انتخاب کنید و راه‌های رسیدن به آن را بررسی کنید. شب‌ها به این فکر کنید که چه اتفاق‌های خوبی در راه رسیدن به این هدف برای شما افتاده است.

- تمرین سوم: سه نفری که با آن‌ها رابطه صمیمانه دارید پیدا کنید و از آن‌ها تشکر کنید. رفتارها و اخلاق‌های خوبشان را به یاد بیاورید. برای دوست داشتن هر کدام از آن‌ها ۵ دلیل بیاورید.

- تمرین چهارم: بابت سلامتی‌تان خدا را شاکر باشید.

- تمرین پنجم: به دوران کودکی‌تان فکر کنید و به همه چیزهایی فکر کنید که بدون هیچ هزینه‌ای برایتان مهیا شده! چیزهایی که خیلی‌ها ممکن است از داشتنش محروم باشند. هر خاطره‌ای که در آن پولی برای شما خرج شده به یاد بیاورید. بابت این‌ها از خدا تشکر کنید.

- تمرین ششم: روز ششم تا آن‌جا که می‌توانید دنبال چیزهایی باشید که بابت آن‌ها از خدا تشکر کرده‌اید. روز هفتم را هم بدون گفتن جملات منفی به پایان برسانید.

- بقیه تمرین‌های جالب این کتاب را به همراه توضیحات این ۶ تمرین در متن اصلی کتاب می‌توانید بخوانید.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

وقتی انرژی معجزه‌آسای سپاس‌گزاری را به سوی موقعیتی منفی می‌فرستید؛ موقعیتی جدید به‌وجود می‌آید و موقعیت قدیمی ناپدید می‌شود. به بیان دیگر؛ وقتی خودتان را به سطحی می‌رسانید که، به‌جای احساس‌کردن کمبود پول، به دلیل داشتن مبلغی اندک هم از خداوند سپاس‌گزاری می‌کنید؛ موقعیتی جدید در زندگی‌تان به‌وجود می‌آید، کمبود پول ناپدید می‌شود و پولی بیشتر به شیوه‌ای معجزه‌آسا به زندگی‌تان جذب می‌شود.

همه‌ی احساسات بد و ناخوشایند درباره‌ی پول در واقع پول را از شما دور می‌کند و گردش پول در زندگی‌تان کاهش می‌یابد. همچنین، هر بار درباره‌ی پول احساسی بد و ناخوشایند دارید؛ گردش پول زندگی‌تان را اندکی بیشتر کاهش می‌دهید. اگر درباره‌ی پول احساساتی همچون حسرت، ناامیدی، نگرانی یا ترس را در وجودتان می‌پرورانید؛ پس، نمی‌توانید پولی بیشتر را جذب کنید. برمبنای قانون جذب، دو گونه‌ی مشابه همواره یکدیگر را جذب می‌کنند. به‌این‌ترتیب، اگر ناامید هستید که پول کافی ندارید؛ پس، هرچه بیشتر موقعیت‌هایی ناامیدکننده را دراین‌باره جذب خواهید کرد که پول کافی ندارید. اگر درباره‌ی پول احساس نگرانی دارید؛ پس، هرچه بیشتر موقعیت‌هایی نگران‌کننده را درباره‌ی پول جذب خواهید کرد. اگر درباره‌ی وضعیت مالی‌تان احساس ترس را در وجودتان می‌پرورانید؛ پس، موقعیت‌هایی را بیشتر جذب خواهید کرد که همواره سبب می‌شوند ترس و هراسی را درباره‌ی وضعیت مالی‌تان احساس کنید.

شما باید وضعیت مالی و کمبود احتمالی پول را در زندگی کنونی‌تان نادیده بگیرید؛ اگرچه این کار ممکن است برای شما دشوار باشد. به‌هرحال، بدانید که سپاس‌گزاری‌کردن از خداوند در واقع شیوه‌ای تضمین‌شده برای انجام‌دادن این کار است. وقتی به دلیل داشتن پولی، هر چند اندک، از خداوند سپاس‌گزار هستید؛ به‌طور همزمان نمی‌توانید درباره‌ی پول احساس ناامیدی داشته باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶۲)
Star
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

این کتاب اسمش "معجزه" است و در طاقچه موجوده، این رو نخرید چون شامل ۲۶ تمرینه ولی اون کاملتر هست و ۲۸ تمرین داره. اون ترجمه مسیحا برزگر هست، اون رو بخرین. اون کتاب عالی هست و توصیه میکنم.

آبی آسمانی
۱۳۹۹/۱۱/۰۳

باور دارم کتاب ها عاملی انگیزشی برای به حرکت درآوردن ما هستند. چه بهتر کتاب هایی که باعث هل دادن ما به سمت خصلت ها و ویژگی های نیک می شوند . کتاب معجزه ی سپاسگزاری از دسته کتاب هاییست

- بیشتر
Nastaran
۱۳۹۹/۰۵/۱۷

من این کتابو فایل صوتیشو موقع پیاده روی گوش میکردم این کتاب از نویسنده کتاب راز راندا برن هست زیاد بهمون گفتن و شنیدنیم که شکر نعمتت نعمتت افزون کند ولی خب خودم من خیلی درکش نمیکردم اما این کتاب

- بیشتر
ونوشه
۱۳۹۸/۰۶/۱۱

این کتاب رو خیلی دوست داشتم. من تا پیش از خواندن این کتاب خیلی از موارد رو انجام می‌دادم و سپاسگزار بودم ولی منصفانه بگم این کتاب دیدگاه من رو نسبت به انرژی مثبتی که نسبت به سپاسگزاری دنیای اطرافمان

- بیشتر
مـحـدثـه🍁
۱۳۹۸/۰۴/۲۲

26 روز تمرین سپاگزاری 🍀 من تمرین روز چهارم هستم 😊 شما هم همراه شوید باشد که سپاس پروردگارمان را بجا اوریم ♡ به گفته ی کتاب سپاسگذاری باید با احساس باشد ؛ موسیقی ای برای تاثیر بخشیدن به احساس: موزیک امروزیها ،اثر

- بیشتر
سایه
۱۳۹۸/۰۹/۰۲

با یقین میتونم بهترین کتابهایه خانم راندا برن ...چون برکت و ثروت در زندگی تون جاری میشه اگه باور و ایمان داشته باشید به تمام حرفاش ....

z.b.m
۱۳۹۹/۰۳/۱۳

کتاب خیلی خوبی است و در زندگی من خیلی اثر گذاشت و باعث شد قدر نعمت های خوبی که خدا به من داده رو بدونم

مریم!
۱۳۹۹/۰۴/۲۱

کتاب بسیارخوب وقابلِ تاملی بود...👌 ورویِ زندگیه شخصی بسیارتاثیرداشت،فقط بایداعتقادداشته باشیدبهش. بهتون توصیش میکنم،اگرمیخواهیدزندگیتون بهتربشه،پولداربشید،یاتویه درستون پیشرفت کنین،حتماازاین کتاب استفاده کنید..😌🌱📘

کاربر ۱۴۵۵۳۲۴
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

کتاب خوبی هست...برای تمرکز روی داشته هامون و احساس بهتر در زندگی

h.f
۱۳۹۵/۱۱/۱۹

عالیه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۶۰-۲
تعداد صفحات۲۵۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۶۰-۲