با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عزت نفس به زبان ساده

دانلود و خرید کتاب عزت نفس به زبان ساده

۴٫۱ از ۲۳ نظر
۴٫۱ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عزت نفس به زبان ساده  نوشته  اکبر عباسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عزت نفس به زبان ساده

همه ان چیزهایی که می‌خواهید و همواره رویایش را داشته‌اید و تا به‌حال بدستشان نیاورده‌اید. پشت یک در بسته مانده‌اند و آن در بسته، عزت نفس شما است. انسان‌ها همیشه تلاش کرده‌اند تا قدرت خود را افزایش دهند و خود را بیشتر بشناسند اما با وجود پیشرفت‌های سیاسی و اجتماعی و علم روان‌شناسی همچنان بحث‌های زیادی درباره تلاش پیوسته انسان‌ها برای درک و شناخت کامل از خودشان وجود دارد. «عزت نفس به زبان ساده» فقط یک کتاب نیست بلکه فرایندی است که طراحی شده تا شما را هدایت کند و از دروازه عزت نفستان عبور دهد. نویسندگان این کتاب در کل این فرایند به شما کمک می‌کنند تا مرحله به مرحله در تقویت عزت نفس خود گام بردارید. نکته عالی در مورد این کتاب این است که داستان‌هایی را با شما به اشتراک می‌گذارد که به شما یادآوری می‌کنند در این مسیر تنها نیستید. همچنین تمرین‌هایی را در کتاب می‌بینید که به دیگران کمک کرده است موفق شوند و در جهت صحیح حرکت کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۴)
سینا
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

به جرات میشه گفت یکی از بهترین کتابها در زمینه عزت نفسه. بسیار کامل با جزییات لازم اشاره کرده. ترجمه روانی هم داره که به گیرایی مطالب خیلی کمک کرده. البته اگه در کنار این کتابها به صورت مکمل استفاده کنید نتیجه

- بیشتر
mahdi
۱۳۹۸/۱۲/۲۱

خیلی فکر کردم که در نظرات چی بنویسم که ارزش این کتابو نشون بده خلاصه به این رسیدم: این کتاب یکی از بهترین دوستای منه و من باهاش زندگی میکنم؛حرف میزنم؛میخندم و ... خوددوستی سالم یه زندگی سالم رو میسازه و این

- بیشتر
mahsa_E
۱۳۹۹/۰۵/۱۳

عزت نفس یکی از مهم ترین وجوه یک انسانه حتما بخونید و بهره مند بشید از این کتاب

ehsan kharazani
۱۳۹۸/۱۲/۲۹

کتاب خیلی مفیدیه برای همه. لطفاً تخفیف بذارین. مرسی

shila
۱۳۹۹/۰۳/۰۸

من فکر میکنم داشتن این ویژگی‌ها برای کتاب‌های روان‌شناسی واجبه: -مفید و مختصر بودن مطالب -قدرت انتقال بالای نویسنده(تا خواننده بتونه با مطالب کتاب ارتباط برقرار کنه) -دلسوز بودن نویسنده و اینکه هدفش کمک به خواننده باشه نه صرفا چاپ شدن کتابش -جذاب بودن

- بیشتر
نیلو
۱۳۹۹/۰۲/۱۱

خیلی خوبه ضرر نمیکنی بخونی

hyکاربر ۹۷۶۹۴۱
۱۳۹۹/۰۱/۲۶

عالیترین

f.R
۱۳۹۹/۰۶/۱۳

بسیار خوب

♥من آن توام مرا به من بازمده♡
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

عالیه

t.ftm.s
۱۳۹۹/۰۶/۲۸

من اصن نتونستم با ترجمه ارتباط بگیرم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۱۱)
برای گذراندن زندگی با عزت‌نفس قوی، رفع ترس‌هایتان لازم است. ما متوجه شده‌ایم که فقط یک روش برای غلبه بر ترس و ایجاد قدرت درونی وجود دارد و آن رویارویی با ترس است
S.Abolqasem
هرچه عزت‌نفس بیشتری داشته باشید احتمال بیشتری دارد که در رابطه‌هایتان صادقانه رفتار کنید. شما تلاش نمی‌کنید تا دقیقاً تصویری باشید که فردی دیگر می‌خواهد، بلکه به روشی فکر، رفتار و صحبت می‌کنید که اصیل و برای شما راحت است.
mahdi
عزت‌نفس عبارت است از احساس شما در مورد خودتان به‌عنوان شخص نه آنچه دارید. افراد زیادی هستند که حس ارزشمند بودن خودشان را براساس عوامل بیرونی مانند اینکه چقدر پول درمی‌آورند و دارایی‌های مادی آن‌ها چقدر است، ظاهرشان چقدر خوب است و چه تعداد دوست دارند بنا می‌کنند؛ اما هرکدام از این‌ها می‌تواند تغییر کند و اگر این عوامل تغییر کنند، عزت‌نفس شما می‌تواند به‌شدت سقوط کند.
معجزه ی سپاسگزاری
از کسانی که شما را دست می‌اندازند و به اشتباهات‌تان می‌خندند، می‌ترسید. به دیگران اعتماد ندارید و همیشه در حال بررسی هستید که چه کسی به کاری که انجام می‌دهید، توجه می‌کند. تردید دارید که آیا می‌توانید به موفقیت برسید یا نه و حتی برای رسیدن به موفقیت تلاش نمی‌کنید. از شکست و ردشدن می‌ترسید. تا جایی که می‌توانید از دیگران کناره‌گیری می‌کنید چون نمی‌خواهید درباره‌تان قضاوت کنند. یا احساس می‌کنید که باید به دیگران نشان دهید چقدر موفق هستید و گمان می‌کنید به این صورت شما را قضاوت نخواهند کرد. همه چیز باید عالی به نظر برسد؛ شغل، خانواده، ظاهر، خودرو و خانه‌تان. اما همه‌اش این نیست. عزت‌نفس ضعیف به‌ویژه اگر از جانب دیگران مورد انتقاد قرار بگیرید، می‌تواند به احساس شرم منجر شود. شما احساس حقارت و اندوه می‌کنید. چه انتقاد دقیق و صحیح باشد و چه صحیح نباشد، حسی از بی‌کفایتی در شما ایجاد می‌شود چون احساس بی‌لیاقتی می‌کنید.
کاربر ۱۲۵۴۱۲۵
ترس یک گرایش ذهنی است که وقتی نمی‌توانید خودتان را مطمئن کنید که هر اتفاقی بیفتد حالتان خوب خواهد بود، زندگی شما را در کنترل خودش می‌گیرد.
mahdi
هرچه عزت‌نفس بیشتری داشته باشید احتمال بیشتری دارد که در رابطه‌هایتان صادقانه رفتار کنید. شما تلاش نمی‌کنید تا دقیقاً تصویری باشید که فردی دیگر می‌خواهد، بلکه به روشی فکر، رفتار و صحبت می‌کنید که اصیل و برای شما راحت است.
hajar
خودتان را باور داشته باشید! این جمله‌ای کوتاه است اما تأثیر آن بر زندگی برای شاد و موفق بودن حیاتی است. عزت‌نفس عبارت است از احساس شما در مورد خودتان به‌عنوان شخص نه آنچه دارید.
aboozarkarin
شما برای کمک به بزرگ‌سالان و کودکان در پرورش عزت‌نفسشان ابتدا باید آن‌ها را باور کنید، حتی اگر آن‌ها خودشان خودشان را باور نداشته باشند.
mahdi
افکار شما رفتارتان را هدایت می‌کنند، رفتارهای شما از عادت‌هایتان شکل می‌گیرند و عادت‌های شما زندگی‌تان را خلق می‌کنند!
markoqolu
احساس کم ارزشمندبودن با تفکراتی در مورد خودتان همراه است که در آن خودتان را «کمتر از حد عادی» و «کسی که به اندازه کافی خوب نیست» می‌بینید. برای کاهش این قبیل افکار، رفتارهای معینی را امتحان می‌کنید، صرفاً با این هدف که به احساس بهتری در مورد خودتان دست یابید.
mahdi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۶۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۴۶۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۸