با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ۱۰۰ پیشنهاد برتر فروش (تجارت جهانی ۹) اثر کن لنگدن

دانلود و خرید کتاب ۱۰۰ پیشنهاد برتر فروش (تجارت جهانی ۹)

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰۰ پیشنهاد برتر فروش (تجارت جهانی ۹)  نوشته  کن لنگدن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب ۱۰۰ پیشنهاد برتر فروش (تجارت جهانی ۹)

«۱۰۰ پیشنهاد برتر فروش (تجارت جهانی ۹)» به قلم کن لَنگدان، کارشناس و مشاور بازرگانی و اقتصاد،جلد نهم از مجموعه کتاب‌های تجارت جهانی است. پیشنهادهای این کتاب برای تمام کسانی نوشته شده‌است که در کسب و کار خود با فروش سروکار دارند، یعنی تمام افرادی که در عرصهٔ تجارت فعال هستند. این کتاب به افرادی که باید پیشنهادها و عملکردهایشان را در اختیار مافوق‌ها و زیردستان خود قراردهند و همچنین به فروشندگان حرفه‌ای تمام وقت کمک خواهدکرد. این کتاب طرز کار و طرز فکر شما را در تمام موارد، و از همه مهمتر عملکرد فروش شما را بهبود خواهدبخشید، به این معنا که در کسب موافقت مردم نسبت به موقعیت خود و انجام کارهایی که ترجیح می‌دهید، خواه با گرفتن ترفیع و خواه کسب دستور، موفق‌تر خواهیدبود. علاوه بر این، توانایی شما در بزرگ کردن فرزندانتان و یافتن روش زندگی در قالب خانواده و اجتماع را نیز بهبود خواهد بخشید. یکی از پیشنهادات این کتاب برای فروشندگان: پیشنهاد ۶۵. بیش از حد برنامه‌ریزی نکنید در فروش عارضه‌ای وجود دارد که بسیاری از تازه‌کاران به آن دچارند. بسیاری از افراد آن را «فلج تجزیه و تحلیل» می‌نامند و فروشندگانی را در برمی‌گیرد که نیاز به برنامه‌ریزی فعالیت‌ها، شناخت مشتریان خود و برای مثال داشتن اطلاعاتی گذرا از رقبایشان را بسیار جدی می‌گیرند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
«هرکسی با فروش چیزی زندگی می کند» عبارتی است که نه از زبان یک جمهوری خواه کارشناس نفت، بلکه از زبان رابرت لوییس استیونسون هنرشناس، رمان نویس، و شاعر خارج شده است.
Mohammad Ali Zareian

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۲-۹۸۰-۳‬
تعداد صفحات۲۰۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۲-۹۸۰-۳‬