باز هم من
۴٫۳از ۶۰ نظر

دانلود کتاب باز هم من

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۳از ۶۰ نظر
۴٫۳از ۶۰ نظر
۴٫۳از ۶۰ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب باز هم من

رمان «باز هم من» تازه‌ترین اثر جوجو مویز، نویسنده موفق انگلیسی است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

مویز در این رمان، به بیان ادامه ماجراجویی «لوئیسا کلارک» پس از وقایع اتفاق افتاده در کتاب‌های «من پیش از تو» و «پس از تو» می‌پردازد.

حالا لوئیسا وارد نیویورک شده‌است تا زندگی جدیدی را شروع کند. او با آغاز کارش در منزل «لئونارد گوپینک» و همسر جوانش ؛اگنس» قدم به دنیای ثروتمندان می‌گذارد؛ دنیایی که زندگی و تجارب جدیدی برایش به ارمغان دارد و کیلومترها دور از «سم» با رفت‌وآمدهایی که با خانواده‌های اعیان نیویورکی پیدامی‌کند، با شخصی به نام «جاش» آشنا می‌شود.

«جاش» کسی است که تمامی خاطرات گذشته از عشق ناکامش «ویل» را برایش تداعی می‌کند:

«من به‌عنوان یک همدم استخدام شده‌ام.»

«همدم؟!»

«یک چیزی شبیه به همین! راستش من پیش از این هم برای یک مرد با همین عنوان کار کرده‌ام. من همدمش بودم، علاوه‌براین داروهایش را به او می‌دادم، او را برای گردش بیرون می‌بردم و به او غذا می‌دادم. این کار به عجیبی نامش نیست، به هرحال این مرد نمی‌توانست دست‌هایش را حرکت بدهد. راستش آخرین کار من پایان خوشی نداشت، چون شما خیلی زود با کسی که دارید از او مراقبت می‌کنید احساس نزدیکی می‌کنید و خب ویل، اسم این مرد ویل بود، مرد بی‌نظیری بود و ما... خب می‌دانید ما عاشق هم شدیم.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴۱)
کاربر ۲۰۶۲۸۰۶
۱۳۹۹/۰۷/۲۲

به نظرم هرسه جلد کتاب خوب بود اما این جلد عالی بودد.خیلی جذاب بود اونقد که تند تند میخوندم ببینم اخرش چی میشه. کاش جلدای بعدی هم بیاد.....

p.kh
۱۳۹۹/۰۶/۳۱

کتاب خیلی خوبیه مثل دو کتاب قبلی بنظرم خیلی آموزنده هست ،دو روزه تمامش کردم

sajede
۱۳۹۹/۰۶/۲۵

من دو جلد قبلیش رو بارها خوندم اما شخصیت لوئیزا رو تو این سری خیلی بیشتر دوست داشتم داستان پردازیش از "پس از تو "بهتر بود و خب داستان زیبا و دوست داشتنی بود

narsis
۱۳۹۹/۰۶/۲۱

اینقد جذب شخصیت لو شدم ک دوس دارم همیشه جوجو مویز یه رمان از زندگی لو بنویسه من دنبالش کنم خیلی خوب بود

f.a
۱۳۹۹/۰۶/۱۰

فوق العاده بود. با یه پایان محشر.... شاید چند صفحه اول یکم گنگ و خسته کننده اما بعدش عالللللی بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶۷)
«وقتی زنی به تو اصرار می‌کند که کتابی را بخوانی به این دلیل است که می‌خواهد تو را عاشق خودش کند، می‌خواهد کاری کند که تو بیشتر به او فکر کنی و می‌خواهد تو فقط به او فکر کنی.
ستی
ساختن یک زندگی در کشوری که متعلق به شما نیست به‌مراتب دشوارتر است. تو باید بتوانی کار جدید، دوستان جدید و عشق جدید پیدا کنی، باید بتوانی شخص جدیدی شوی! اما این کار هرگز ساده نیست و هرگز بدون هزینه نخواهد بود.
♡🥀
ابتدا خود را بشناس و آنگاه که خود را شناختی، آن‌گونه که می‌خواهی خود را بیارای! اپیکتتوس
سپیده
«لازم نیست همه مانند هم لباس بپوشند. شما این لباس را خریده‌اید چون دوستش دارید، پس آن را مال خود کنید. سرتان را بالا بگیرید و طوری رفتار کنید انگار که همه پچ‌پچ‌های اطرافتان را می‌شنوید و از نظرتان فقط یک مشت چرندیات هستند.»
lover book
آقای گاپنیک من را همراه با گری به مطب پزشک خودش فرستاد تا به من واکسن هاری بزنند. من در یک اتاق انتظار که شبیه به سالن یک هتل لوکس بود نشستم؛ سپس یک دکتر ایرانی میان‌سال معاینه‌ام کرد که احتمالا دلسوزترین فردی بود که تابه‌حال دیده بودم.
lover book
در شکستن دل سلسله‌مراتبی مشخص وجود دارد و من آن‌ها را تجربه کرده‌ام. در صدر این سلسله‌مراتب مرگ کسی قرار دارد که عاشقش هستید. هیچ موقعیتی وجود ندارد که باعث شوک و غمی بیش از این شود و شما بیش از هر زمان دیگری همدردی دیگران را دریافت می‌کنید: چهره‌ها با دیدن شما درهم می‌شوند، یک دست برای فشردن شانه‌تان به‌سوی شما دراز می‌شود «آه خدای من، من خیلی متأسفم» و پس از آن احتمالا دردناک‌ترین راه برای از دست دادن فردی که عاشقش هستید خیانت است. شما در این مورد هیچ احساس همدردی دریافت نمی‌کنید.
aseman
گفتم: «همه مردم دنیا مشکل دارند، فرقی ندارد که کی باشی.»
رها
تابه‌حال کسی دلم را نشکسته بود، دست‌کم یک مرد زنده!
aseman
ویل همیشه می‌گفت من خودم را از تجربیات جدید محروم می‌کنم. پس برنامه من برای آینده این است: چیزهای تازه را امتحان کن.»
سپیده
زنان ناچارند همیشه گزینه‌های دشوار را انتخاب کنند؛ اما تنها تسلی‌ای که برای زنان وجود دارد این است که کاری را انجام دهند که دوست دارند.
aseman

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶۰ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۰۹
تعداد صفحات۵۶۰صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۰۹