دانلود و خرید بهترین کتاب های انتشارات سوره مهر

انتشارات سوره مهر

معرفی انتشارات سوره مهر

انتشارات سوره مهر ناشر تخصصی کتاب‌های حوزه‌ی ادبیات دفاع مقدس است. سوره مهر به طور مستقیم با حوزه هنری در ارتباط است و آثاری را که به این مرکز ارسال می‌شوند، منتشر می‌کند. با مرور کتاب‌های منتشرشده توس این ناشر، می‌توانید تنوع خوبی از کتاب‌ها را با موضوعات مختلفی مانند اسلام و معارف، ادبیات و تاریخ، زندگی‌نامه و خاطرات، علوم انسانی، هنر و تکنولوژی ببینید.

سوره مهر خود را ناشر برتر اندیشه و هنر اسلامی می‌داند و در این راه تمام تلاش خود را به کار می‌برد تا از آثار ارزشی و چهره‌های جدید و متعهد حمایت کند.

اگر به دنبال خاطرات شهدا و همچنین زندگی‌نامه‌ی آنها هستید، سوره مهر برای شما پیشنهادهای خوبی دارد. از جمله معروفترین کتاب‌های این نشر در حوزه‌ی خاطرات دفاع مقدس، کتاب «دا»، مجموعه خاطرات سیده زهرا حسینی از سال‌های جنگ است. کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» نوشته حمید حسام و مسعود امیرخانی هم با استقبال خوبی مواجه شده است. این کتاب شرح خاطرات مادر تنها شهید ژاپنی است. «حاج جلال» نوشته‌ی لیلا نظری، «آبنبات هل دار» اثر مهرداد صدقی و پنج دفتر شعر از فاضل نظری هم توانستند در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات سوره مهر قرار بگیرند.

انتشارات سوره مهر طی سال‌های فعالیت خود توجه ویژه‌ای به حوزه‌ی کودک و نوجوان هم داشته است و عناوین متعددی از کتاب‌های این حوزه را به چاپ رسانده است.

مهرک و سماوا، مؤسسه کجاوه سخن و همچنین سوره مهر الکترونیک بخش‌هایی هستند که در زیرمجموعه انتشارات سوره مهر قرار می‌گیرند. در قسمت نشر کتاب‌های الکترونیک بنا به نیاز جامعه، سروه مهر انواع کتاب‌های صوتی و گویا و الکترونیک را منتشر کرده است تا خوانندگان بتوانند دسترسی سریع و آسانی به محصولات این انتشارات داشته باشند. 

داغ‌ترین‌ها

مشاهده همه

کتاب‌های با موضوع دهه فجر

مشاهده همه

مجموعه قهرمانان انقلاب

مشاهده همه

جدیدترین کتاب‌های انتشارات سوره مهر

مشاهده همه

پیشنهادهایی برای خواندن