انتشارات آریانا قلم

معرفی انتشارات آریانا قلم

انتشارات آریاناقلم زیر نظر گروه پژوهشی صنعتی آریانا از سال ۱۳۸۰ فعالیتش را شروع کرده و تا به حال بیش از ۱۰۰ کتاب در زمینه مدیریت و کسب و کار و بازاریابی منتشر کرده است. هر کدام از کتاب‌های چاپی این نشر به قدری خلاقانه طراحی شده‌اند که در بسیاری از کتابفروشی‌ها معمولا در ویترین اصلی قرار می‌گیرند. فارغ از طراحی جلد و بسته بندی، تحریریه این نشر عموما به دنبال موضوعات مهم و به‌روزی می‌روند. 

ترجمه‌ی کتاب‌های این نشر معمولا حرفه‌ای و اصولی است. برای همین پیشنهاد می‌کنیم با خیال راحت به کتاب‌های این نشر اعتماد کنید و کتاب مناسب خودتان را پیدا کنید و بخوانید. در وبلاگ این نشر هم می‌توانید مقاله‌های مفیدی در این زمینه پیدا کنید. 

در طاقچه می‌توانید کتاب‌های الکترونیکی و صوتی انتشارات آریانا قلم را پیدا و به صورت قانونی دانلود کنید. همه‌ی کتاب‌های الکترونیکی این نشر در فرمت epub تهیه شده‌اند. به همین دلیل می‌توانید در میان متن کتاب جستجو کنید. همچنین قسمت‌های مهم کتاب را هایلایت کنید و یا در شبکه‌های اجتماعی‌تان به اشتراک بگذارید. 

همچنین کتاب های صوتی انتشارات آریانا قلم در طاقچه این امکان را دارند که فایلشان را در دستگاه‌های مختلف انتقال دهید. با این ویژگی، شما می‌توانید علاوه بر اپلیکیشن، در سیستم صوتی اتومبیل و یا هر پخش کننده صدای دیگری هم به کتابتان گوش کنید. 

down
تازه‌ها
مشاهده همه