دانلود کتاب‌ های رایگان در سایت طاقچه

دانلود کتاب‌ های رایگان

کتاب‌های الکترونیک و صوتی رایگان

طاقچه یکی از بزرگترین سایت های دانلود کتاب رایگان است. مزیت خواندن کتاب رایگان در طاقچه این است که می‌توانید از تمام امکانات کتابخوان طاقچه مانند اشتراک‌گذاری قسمت‌های دلخواه در شبکه‌های اجتماعی، تغییرنوع و اندازه فونت وهایلایت کردن متن استفاده کنید. علاوه‌براین کتاب هایی که در طاقچه می‌توانید به صورت رایگان دانلود کنید، به صورت قانونی منتشر شده‌اند. در این قسمت کتاب های رایگان متنوعی وجود دارد. علاوه بر کتاب‌هایی در دسته رمان و داستان ایرانی و خارجی، می‌توانید کتاب‌های کودکانه و همچنین موفقیت و خودیاری هم دانلود کنید و از خواندن ان‌ها لذت برید. بخشی از کتاب های رایگان طاقچه به صورت pdf هستند و می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید.


محبوب‌ترین‌ها

مشاهده همه
بهترین کتاب های صوتی رایگان

بخشی از کتاب های صوتی را می‌توانید به صورت رایگان دانلود کنید. فایل mp3 کتابهای صوتی رایگان را می‌توانید در کامپیوتر و یا موبایل خود ذخیره کنید و از گوش دادن به آن‌ها لذت ببرید. مجموعه کتاب صوتی رایگان طاقچه، مجموعه‌ای از صدها کتاب صوتی متنوع است.


کتاب صوتی رایگان

مشاهده همه
دانلود رایگان کتاب خارجی

اگر علاقه‌مند به زبان‌های خارجی به خصوص زبان انگلیسی هستید، این مجموعه می‌تواند برای شما مفید باشد. در این مجموعه، کتاب‌های مختلفی به خصوص در دسته رمان و داستان وجود دارند که با زبان انگلیسی منتشر شده‌اند. شما می‌توانید این کتاب های خارجی را به صورت رایگان دانلود کنید.