با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک اثر آلن دیب

دانلود و خرید کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک  نوشته  آلن دیب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک

کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک، نوشته‌ آلن دیپ به شما کمک می‌کند تا با خواندن هر فصل، به کامل کردن برنامه‌ی بازاریابی برای کسب‌و‌کارتان بپردازید و در نهایت برنامه‌ کاملی داشته باشید.طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک را فواد معصومی به فارسی ترجمه کرده است. 

 درباره‌ کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک

اگر بخواهیم ماهیت این کتاب را در جمله‌ای خلاصه کنیم، این است: «سریع‌ترین راهِ رسیدن به پول.»

ازآنجاکه درحال خواندن این متن هستید، احتمالاً شما هم نیاز به داشتن طرح بازاریابی در کسب‌وکار خود را احساس کرده‌اید. شاید هم به این فکر می‌کنید که اصلاً نیازی به آن دارید یا خیر؟ باید بگویم اگر با مشتری سروکار دارید و برای بهبود و گسترش این ارتباط معتقد به استفاده از فعالیت‌های بازاریابی هستید، بله، نیاز دارید. اما این کتاب چطور به شما کمک می‌کند؟ قرار است در کنار هم طرح بازاریابی شما را به ۹ قسمت تقسیم و با گذر از هر فصل کتاب، به کمک خودتان، یکی از آن بخش‌ها را کامل کنیم. درواقع وقتی به پایان کتاب برسید، طرح بازاریابی یک‌صفحه‌ای شما هم کامل شده و آمادۀ اجراست، به همین سادگی. کافی است این صفحه را در طول سال مقابل خودتان قرار دهید و به آن عمل کنید.

 کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

 طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک برای تمام مدیران و هرکسی که دوست دارد کسب‌وکارش را رونق دهد، کتابی کاربردی است.

 بخشی از کتاب صوتی طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک

 برای زندگی در شرایط غیرممکن، نیاز به عکس‌العمل راننده‌های گرند پریکس، ماهیچه‌های هرکول و مغز انیشتین ندارید. صرفا نیاز است بدانید چه باید بکنید. آمارها در خصوص درصد دقیق کسب‌ وکارهایی که در پنج‌سال اول شکست می‌خورند، متغیر است. بعضی‌های میزانش را زیاد می‌دانند و بعضی تا نوددرصد تخمین می‌زنند. با این‌حال عددی کمتر از پنجاه درصد ندیدم. یعنی اگر خیلی خوشبینانه نگاه کنیم، شانس سرپا بودن کسب و کار شما بعد از پنج‌سال، پنجاه پنجاه است. اما اینجا جاییست که مشکل بسیار بدتر می‌شود. این آمار فقط شامل کسب و کارهایی است که تجارتشان متوقف می‌شود. اما کسب و کارهایی که در سطح پایین دست و پا می‌زنند و به آرامی صاحبانشان را می‌کشند یا زندگی‌شان را به بدبختی می‌کشانند، در نظر نمی‌گیرد. آیا تا به‌حال به این فکر کردید که چرا اکثر کسب و کارهای کوچک، در سطح معمولی درجا می‌زنند؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
عرفان بهمنی
۱۴۰۰/۰۷/۰۵

واقعا در تعجبم که این کتاب هنوز توی طاقچه مورد استقبال قرار نگرفته .. من این کتاب رو در فیدیبو خوندم و عالی بود .. حداقل به عنوان ورودی به عرصه فروش و بازاریابی لطفاً در طاقچه بی نهایت بذارین این

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۷۷-۵۷-۵
تعداد صفحات۳۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۷۷-۵۷-۵