با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۳٫۲ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خلق مدل کسب و کار  نوشته  الکساندر استروالدر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب خلق مدل کسب و کار

خلق مدل کسب و کار اثر الکساندر استروالدر و ایو پیگنیور کتابی در حوزه مدیریت و کسب و کار با موضوع مدل‌های کسب‌وکار است.

درباره کتاب خلق مدل کسب و کار

تحولات دو دهه اخیر در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، فضای کسب و کار را دستخوش تغییرات بسیار زیادی نموده است. این تغییرات در عین افزودن بر میزان پیچیدگی و پویایی محیط سازمان‌ها، گزینه‌های بسیار متنوعی را برای خلق، ارائه و کسب ارزش در اختیار آنها قرار داده است. در این راستا مدل کسب و کار به عنوان یک مفهوم نوین مدیریتی از اوایل دهه ۹۰ میلادی و با ظهور کسب و کارهای اینترنتی، وارد ادبیات کسب و کار شد تا با زبانی ساده به توصیف و تبیین جریان ارزش در سازمان‌ها بپردازد.

کتاب خلق مدل کســب و کار، نوشــته الکساندر استروالدر و ایو پیگنیور که در ســال ۲۰۱۰ منتشر شد، با استقبال بی‌سابقه‌ای از سوی خوانندگان در سراسر جهان مواجه شد. این کتاب به زبانی ساده و به گونه‌ای خلاق و متفاوت مباحث مرتبط با مدل کسب و کار را به خواننده ارائه می‌دهد. استروالدر که پایان‌نامه دکترای خود در دانشگاه لوزان سوئیس را تحت نظارت استاد راهنمای خود یعنی پروفسور ایو پیگنیور بر روی موضوع نوآوری در مدل کسب و کار گذرانده است، به کاری بزرگ دست زده و با یک نوآوری بزرگ در حیطه کتاب‌های مدیریت، نتیجه چندین سال کار و زحمت خود را در قالب کتاب حاضر ارائه نموده است.

 خواندن کتاب خلق مدل کسب‌و کار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کارآفرینان و مدیران و همه کسانی که به فکر ایرجاد کسب وکار مورد علاقه خود هستند، مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۱۵۱۱۹۳۸
۱۴۰۰/۱۰/۰۶

الکساندر استروالدر نابغه است کتاب خیلی سنگینه و توی بعضی دانشگاه ها تدریس میشه محتوای تمام کتاب به همدیگه متصله و باید به شدت با تمرکز خونده بشه

کاربر ۳۲۹۱۸۰۳
۱۴۰۰/۱۰/۰۲

به نظرم متن کتاب، شبیه کتابهای درسی هست.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۲
شابک-۹۷۸-۶۰۰-۶۲۲۷-۴۰-۵‬
تعداد صفحات۳۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۲
شابک-۹۷۸-۶۰۰-۶۲۲۷-۴۰-۵‬