با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ب‍ه‍ت‍ری‍ن‌ داس‍ت‍ان‌ه‍ای‌ ک‍وت‍اه‌ چخوف

دانلود و خرید کتاب ب‍ه‍ت‍ری‍ن‌ داس‍ت‍ان‌ه‍ای‌ ک‍وت‍اه‌ چخوف

۴٫۷ از ۲۳ نظر
۴٫۷ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ب‍ه‍ت‍ری‍ن‌ داس‍ت‍ان‌ه‍ای‌ ک‍وت‍اه‌ چخوف  نوشته  آنتوان چخوف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ب‍ه‍ت‍ری‍ن‌ داس‍ت‍ان‌ه‍ای‌ ک‍وت‍اه‌ چخوف

آنتون پاولوویچ چِخوف‌ ( ۱۹۰۴ - ۱۸۶۰)، داستان‌نویس و نمایش‌نامه‌نویس برجسته روس است.

او را که در زمان حیاتش بیش از ۷۰۰ اثر ادبی آفرید مهم‌ترین داستان کوتاه‌نویس و پس از شکسپیر، بزرگ‌ترین نمایش‌نامه‌نویس می‌دانند.

«بهترین داستان‌های کوتاه چخوف» شامل ۳۴ داستان کوتاه است که بین سال‌های ۱۸۸۴ تا ۱۹۰۳ نوشته شده‌ است. هر داستان بین ۵ تا ۱۵ صفحه است و کاراکترهای مختلف را در شرایط گوناگون به رشته تحریر درآورده است.

چخوف با این‌که چهل و چهار سال بیش‌تر زندگی نکرد اما هنگامی که چشم از جهان فرو بست چهره داستان‌نویسی جهان را تغییر داد و تاثیری عمیق بر نمایشنامه‌نویسی بر جای نهاد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۳)
mlika8323
۱۳۹۸/۱۲/۲۱

من عاشق داستان های چخوفم خوب تونسته داستان کوتاه بنویسه

مسافر
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

بینظیر...... این کتاب انقدر قشنگ هست که آدم نمیخواد تموم بشه.......

مینو
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

داستانا خوب گلچین شدن و بیشترشون جذابن و ترجمه هم خوب بود اما می تونست بهترم باشه .داستان طنز زیاد داره چخوف اما تو این کتاب بیشتر داستانای غم انگیز آورده شده یه جورایی کمدی سیاهن بیشتر داستاناش

کاربر ۲۰۰۷۸۶۲
۱۳۹۹/۰۴/۰۳

اندر معجزات قلم چخوف

آسمان
۱۳۹۸/۰۵/۲۸

عالی.چه قدر این چخوف خوب مینویسه😍

محمد هاجرپور
۱۳۹۸/۰۸/۲۷

و باز هم قلم چخوف و زیبایی توصیف داستان

وحید
۱۳۹۶/۰۴/۱۱

واقعا داستان‌های قابل تاملی داره و این سوال همیشگی باقی میمونه ک روسیه تزاری جای کمتر بدی بود یا شوروی؟!

masi
۱۳۹۶/۰۹/۰۱

این کتاب عالیه . مجموعه ای از داستانهای کوتاه که هر کدوم تو رو غرق یه دنیای جدید می کنه

sara
۱۳۹۷/۱۰/۱۸

چخوف همیشه خوبه

Suiredem
۱۳۹۵/۱۲/۱۷

من نسخه چاپیشو دارم. حتما نسخه دیجیتالی رو بخرید ارزشو داره

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸)
چخوف از اعتقادات خود نیز سخن گفت، به خوشبختی اشاره کرد و گفت که خوشبختی در آن است که لحظه‌ها را دریابیم، مطابق خواسته‌های خود زندگی کنیم، و بگذاریم تا فردیت هر انسان، پیش از آن‌که پژمرده شود، رشد کند و ببالد.
محمد هاجرپور
جانور نفرت‌انگیز، مهوع و وحشتناک بود، اما داشتم آن را می‌خوردم، با ولع می‌خوردم، و در آن حال می‌ترسیدم مزه و طعمش را تشخیص بدهم. همین‌که یکی را می‌خوردم، چشمان براق دومی را می‌دیدم، سومی را... آن‌ها را هم خوردم... دست آخر دستمال سفره را خوردم، بشقاب را، گالش‌های پدرم را، تابلو سفید را... هر چیزی را که چشمم به آن می‌افتاد می‌خوردم، چون احساس می‌کردم هیچ چیزی جز خوردن بیماری‌اَم را برطرف نمی‌کند. صدف‌ها چشمان وحشتناکی داشتند و نفرت‌انگیز بودند. تجسم آن‌ها مرا دچار لرز می‌کرد اما می‌خواستم بخورم! بخورم. ناگهان از درون من فریادی بلند شد: «صدف به‌م بدین! من چند تا صدف می‌خوام!»
محمد هاجرپور
اینو بدون که اگه یه دهاتی ورزشکار شد یا از خرید و فروش اسب سر درآورد، دیگه دور شخم زدنو خط می‌کشه. روح آزادی همین‌که تو وجود یه مرد راه پیدا کرد دیگه نمی‌شه ریشه‌کنش کرد. همین‌طور هم وقتی آدمی طعم هنرپیشگی یا هر هنر دیگه‌ای رو چشید دیگه محاله دنبال کار کارمندی یا حتی اربابی بره
کودک 44
«بهتره آدم عاشق بشه و شکست بخوره تا این‌که رنگ عشقو نبینه.»
Elena
کتاب ارزشمند جزیره ساخالین، همچون بهترین آثار چخوف در دوران پختگی، یک نکته را به‌عیان نشان می‌دهد و آن وجود نیکیِ بالقوه در هر فرد انسان و وجود شرارتِ بالقوه در هر نظامِ برخوردار از سلسله مراتب است.
Hanieh
به یادش آمد که در خانه پدرش، در روستا، گاهی تصادفاً پرنده‌ای وارد خانه می‌شد و، در جست‌وجوی راهی برای بیرون رفتن، دیوانه‌وار خودش را به پنجره‌ها می‌کوبید و همه چیز را می‌شکست. و حالا این زن حال همان پرنده را داشت، پرنده‌ای که از دنیای متفاوتی وارد زندگی‌اش شده بود و همه چیز را به هم ریخته بود و قشقرق به راه انداخته بود.
Elena
چون چیزی که مهم است سرمستی است و نه نوع جامی که آدم به دست می‌گیرد.
mehdi
کتاب ارزشمند جزیره ساخالین، همچون بهترین آثار چخوف در دوران پختگی، یک نکته را به‌عیان نشان می‌دهد و آن وجود نیکیِ بالقوه در هر فرد انسان و وجود شرارتِ بالقوه در هر نظامِ برخوردار از سلسله مراتب است.
شریفی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۸۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۱/۰۱/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۳۵۱۱۰-۰۵
تعداد صفحات۵۸۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۱/۰۱/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۳۵۱۱۰-۰۵