با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زندگی سخت

دانلود و خرید کتاب زندگی سخت

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زندگی سخت  نوشته  مارک تواین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زندگی سخت

«زندگی سخت» حکایت تجربه مارک تواین (ساموئل لَنگهورن کلِمِنس) از زندگی در غرب وحشی است و به گفته خودش روایتی شخصی از مجموعه اتفاقاتی است که در جریان واقعه ظهور، پیشرفت و اوج‌گیری تب اکتشاف معادن نقره در نوادا برایش رخ داده‌.

سام کلمنس که نوجوان و به گفته خودش نادان و بی‌تجربه است پس از دریافت یک پیشنهاد شغلی از برادرش که به تازگی به یک منصب مهم دولتی در نوادا رسیده، عازم سفر می‌شود. او که هیچوقت از خانه دور نشده است در آرزوی پیشرفت، پولدارشدن و سیاحتی ماجراجویانه راهی غرب می‌شود و این تجربه برایش زندگی سختی رقم می‌زند:

«من قصد داشتم فقط سه ماه در نوادا بمانم ــ قصد بیشتر ماندن نداشتم. تصمیم داشتم تا آن‌جا که می‌توانم چیزهای جدید و عجیب ببینم، و سپس به‌سرعت برگردم و به کاروزندگی‌ام برسم. به‌هیچ‌وجه فکر نمی‌کردم آن گردش سه‌ماهه، شش هفت سال به درازا بکشد!»

تواین روزنامه‌نگاری حرفه‌ای و وارث اسلوب طنز دو مکتب طنزنویسی بود؛ مکتب طنز قدیم (جنوب غرب امریکا) و مکتب طنزنویسان ادبی بعد از جنگ. او از جوانی و زمانی که به حروف‌چینی داستان‌ها و حکایت‌های طنز در روزنامه‌ها و مجله‌های شهرهای حاشیهٔ می‌سی‌سی‌پی مشغول بود، با شیوهٔ نخست آشنا بود، طنزی با زبانی عامیانه و نتیجه‌گرا. این اثر تواین هم مانند آثار دیگر او و حتی بیش از آن‌ها، طنز و بازی‌های زبانی دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Danial H
۱۳۹۸/۰۸/۰۹

واقعا این چ وضع قیمت ؟

محمد مهدی اکبری هرمدانی
۱۳۹۹/۰۴/۰۸

خداییش گرونه دیگه نسخه الکترونیکی رو ارزونتر کنید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۹۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۵/۱۶
تعداد صفحات۵۹۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۵/۱۶