چشمهایش

دانلود و خرید چشمهایش

۴٫۱ از ۵۳۷ نظر
۴٫۱ از ۵۳۷ نظر

برای خرید و دانلود   چشمهایش  نوشته  بزرگ علوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

اِیْ اِچْ|
یه مدته به سندروم دوست نداشتن کتاب‌های محبوب مبتلا شدم😄 از وقتی نوجوون بودم تعریف چشم‌هایش رو میشنیدم، با دو بار استارت ناموفق و همون صفحات اول رها کردن کتاب مواجه شدم و شرم از اینکه یه اثر محبوب رو خوشم نمیاد ازش! اما بار سومی که خوندم این خوش نیومدن رو پذیرفتم، همین! وقتی فهمیدم سریال "بوم و بانو" که شبکه دو پخش کرد اقتباسی از این کتابه خوندنش زجرآورتر هم شد، این حجم دوست نداشتنِ یه کتاب عجیبه:')
🅢🅝🅘🅟
منم همینطور دقیقا
کاربر ۲۸۰۶۳۹۰
ولی من برعکس این کتاب رو خیلی سال پیش دوره نوجوونی خوندم اما ازش خیلی خوشم اومد.
ℳiss.N🌱
الانکه گفتی ماله اون فیلمس منم بدم اومد😐
نفس
واقعا زیباو ملموس بسیارخواندنی وگیراوسرشارازاحساس
جواد
کتاب عاشقانه بامتنی روان.کتاب خوبی بود.در حین اینکه عاشقانس ظلم شاهنشاشی رو هم نشون میده.پیشنهاد مطالعه. اما ای کاش استاد ماجرای فداکاری رو میفهمید 😭 و من الله توفیق
niki
قشنگ‌بود،همزاد پنداری با شخصیت‌زن داستان واسه اکثریت ما‌هست...ولی خیلی اضافه گویی داشت که گاهی خارج‌از‌حوصله‌بود
SARA
خوب بود . اما از ان دسته داستان هایی هست که همه جذبش نمیشن. من دوست داشتم.
kooroosh
بزرگ علوی تاریخ وفات ۱۳۷۵. تاریخ صدور مجوز برای کتاب هایش ۱۳۷۵ !!! :یعنی برای نویسنده شدن اول باید مرد.🤔
0
Hanieh
با اینکه گاهی بخاطر فضای داستان که خاطره گویی بود خسته کننده میشد اما داستان واقعا جالب و جذاب بود
khz madadi
عالی
خانم کتابخوار
خیلی دوست داشتم قبل از ثبت نظرم همه ی نظرها رو بخونم اما ماشاءالله زیاد بودن و نشد همه رو بخونم. تازه چند روزه با قسمت نظرات طاقچه آشنا شدم و از خوندن نظرات متفاوت لذت می برم. کاش یکی بگه روزی چند تا پاسخ می شه فرستاد؟ چون هر چی می نویسم محدودیت می زنه و ثبت نمی شه! این کتاب رو چند سال پیش خوندم عالی بود خیلی ازش خوشم اومد برای من با بقیه ی عاشقانه های ایرانی که خونده بودم متفاوت بود یه سر و گردن بالاتر بود هم قابل پیش بینی نبود هم آموزنده بود هم مهیج بود.
behraadmoradi
^_4 اولین کتابی که از آقای بزرگ علوی خوندم. احتمالا باز هم ازشون کتاب بخونم کل شخصیت های داستان شاید از انگشت های یه دست هم تجاوز نکنه. بیشتر داستان شامل گفتگو های دونفر. در حقیقت یک نفر تعریف میکنه و دیگری شنونده ست. اینجور سبک ها نیاز داره که خیلی جذاب باشه که خسته کننده نشه. نمیتونم بگم دوسش داشتم یا نه. ولی از خوندنش پشیمون نیستم.
صفحه قبل۱۲...۳۲صفحه بعد