با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفر زمستانی

دانلود و خرید کتاب سفر زمستانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفر زمستانی  نوشته  املی نوتومب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سفر زمستانی

کتاب سفر زمستانی داستانی جذاب و پرکشش از املی نوتومب است. سفر زمستانی درباره‌ی مردی است که جنون زندگی او را به جایی رسانده است که می‌خواهد هواپیمایی را منفجر کند. 

سفر زمستانی را با ترجمه‌ی بنفشه فریس‌آبادی بخوانید و بعد از ظهری جذاب برای خودتان بسازید.

درباره‌ی کتاب سفر زمستانی

کتاب سفر زمستانی ماجرای جذاب زندگی مرد جوانی است که با قصد منفجر کردن یک هواپیما می‌خواهد سفری آغاز کند. املی نوتومب در این رمان از زندگی مردی می‌نویسد که تصمیمش را گرفته است: منفجر کردن یک هواپیما. اما او قبل از اینکه سفرش را آغاز کند به مرور خاطراتش می‌پردازد. او از خشمی صحبت می‌کند که او را به جایی رسانده است که تنها راه‌حل را دزدیدن هواپیما می‌داند. او قبل از شروع سفرش، شروع به نوشتن خاطرات و دلیل کارش می‌کند. در کنارش روایتی هم از عشق و عاشقی کردنش دارد. عشقی عجبی که در رساندن او به چنین وضع روحی، بی‌تاثیر نبوده است. 

کتاب سفر زمستانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دوست‌داران رمان و ادبیات داستانی از خواندن کتاب سفر زمستانی لذت می‌برند. 

درباره‌ی املی نوتومب

املی نوتومب نویسنده فرانسوی زبان در ۹ ژوئیه ۱۹۶۶ در بروکسل به دنیا آمد. او یکی از پرکارترین نویسندگان عصر حاضر است که طرف‌داران و خوانندگان بسیاری در سراسر دنیا دارد. نوتومب در رمان‌هایش به شرایط انسانی، نویسندگی و زندگی، می‌پردازد. نوتومب تاکنون برنده چندین جایزه ادبی بوده ‌است. علاوه بر این عضویت هیئت داوران جایزه دسامبر را هم در کارنامه‌ی حرفه‌ای اش دارد. از میان آثار املی نوتومب می‌توان به ریش آبی، آنته کریستا، سفر زمستانی، نه حوا نه آدم، سوقصد، فرهنگ اسامی خاص روبر، پدرکشی و شکلی از زندگی اشاره کرد.

بخشی از کتاب سفر زمستانی

در فرودگاه‌ها هنگام رد شدن از بخش بازرسی مثل همهٔ آدم‌ها عصبی می‌شوم. تابه‌حال هم نشده که موقع عبورِ من از این قسمت، صدای «بیبِ» معروف بلند نشود. به همین خاطر بازرس‌ها هربار پایین‌وبالایم را می‌گردند و سرتاپایم را دستمالی می‌کنند. یک روز نتوانستم جلو دهانم را بگیرم و به‌شان گفتم «واقعاً فکر می‌کنید می‌خوام هواپیما رو منفجر کنم؟»

فکر خوبی نبود؛ وادارم کردند کاملاً لخت شوم. این آدم‌ها شوخی سرشان نمی‌شود.

امروز از بخش بازرسی می‌گذرم و عصبی‌ام. می‌دانم که صدای بیبِ معروف بلند می‌شود و بازرس‌ها سرتاپایم را سُک می‌زنند. در واقع این‌بار قرار است حقیقتاً هواپیمای ساعت ۱۳: ۳۰ را منفجر کنم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۲۹-۶۷۰-۲
تعداد صفحات۹۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۲۹-۶۷۰-۲