با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۴٫۳ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سن نفرت‌انگیز  نوشته  آنتوان چخوف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سن نفرت‌انگیز

«سن نفرت‌انگیز» مجموعه هشت شاهکار داستان کوتاه از نویسندگان بزرگ جهان به گزینش و برگردان آرتوش بوداقیان( -۱۳۳۴) است. نویسندگان داستان‌های این مجموعه لوئیجی پیرآندللو، آلبرتو موراویا، نیوا فومیو، جک لندن، ریموند کارور، آنتوان چخوف و هایاشی فومی‌کو هستند. برگرداننده در آغاز کتاب تعریف داستان کوتاه را قطع نظر از کوتاه یا بلند بودن آن از لین یو تانگ (Lin yu tang) ادیب پرآوازه چینی است نقل می‌کند که می‌گوید: «... غرض از یک داستان کوتاه به گمان من این است که کسی که آن را می‌خواند با رضامندی احساس کند که به بینشی ویژه از خصایص بشری دست یافته و دانش او از زندگی بیشتر شده و دلسوزی و عشق و همدلی‌اش با آحادی از نوع بشر افزون‌تر گشته است...» و در پایان درباره جایگاه داستان و داستان‌خوانی می‌نویسد: «... وقتی داستان را تمام می‌کنی، می‌مانی که زمان چگونه گذشت؟ وقتی که در داستان غوطه می‌خوری یادت می‌رود که کجا هستی و چه می‌کنی یا چه اتفاقی افتاده یا خواهد افتاد چون هنگام مطالعه آن زمان مفهوم خود را از دست می‌دهد. خوانندگان داستان‌های کوتاه از خنده‌های بی‌لبخند، چهره‌های خشک و عبوس، ضجه‌های بی‌اشک، خشم‌های توفنده و انواع و اقسام ماجراها و شخصیت‌ها و تجربه‌ها انباشته‌اند و برآیند خواندن آن‌ها بینش، پختگی، شناخت و دید آن چنان گسترده‌ای است که محال است مردم عادی، یعنی آنانی که رمان و داستان نمی‌خوانند، واجد آن باشند. داستان و رمان‌خوانان به پختگی و اعتلاء احساسی و عاطفی‌شان است که از دیگران متمایزند...»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
*لپی*
۱۴۰۰/۰۳/۱۹

این کتاب شامل هشت داستان کوتاه از نویسندگان مختلف جهانه ،داستانهایی خوب وتاثیرگذارکه هرکدوم به نوعی غم انگیزه ، مخصوصا داستان سن نفرت انگیز که منو واقعا متاثر کرد،ترجمه هم خوب بود.

وحید
۱۳۹۶/۰۷/۱۸

واقعا داستان‌های خوبی انتخاب شده بودن. ممنون.

کاربر ۱۲۳۷۸۲۴
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

داستانها پر کشش و تاثیر گذارند اگرچه که تا حدی حس و حال غمگین کننده دارند.

کورا
۱۳۹۶/۰۱/۲۵

خوب بود

sanitalien
۱۳۹۵/۰۶/۱۷

فایل مشکل داره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۵۱-۷۶۴-۹
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۵۱-۷۶۴-۹