بیوه‌ها

دانلود و خرید بیوه‌ها

۴٫۰ از ۷ نظر
۴٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود   بیوه‌ها  نوشته  آریل دورفمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

anj
بیوه‌ها داستان ناپدید شدن مردان یه روستا به دست پلیس مخفی حکومته که بعد از اون دیگه اثری ازشون نیست و فقط بستگان اونها می‌مونن بدون دونستن اینکه زند‌ه‌ن یا مرده؟ یکی از اون کتابایی بود که دوست نداشتم بذارمش زمین چون هر چند کوچیک بعضی جاها خلاقیت به خرج میداد، چون جا به‌ جایی‌‌هایی که بین راوی اول شخص و سوم شخص میشد واسم جذاب بود، تغیر جناح کتاب واسم جالب بود، چون از ترجمهٔ خوبش لذت بردم و در آخر خود داستان که فکر نمی‌کردم که تجربه‌ای باشه انقدر ملموس و زنده؛ ولی بود. خلاصه که کتاب نه اونقدر کوتاهه که نتونه درگیرتون کنه و نه اونقدر بلند که خسته‌تون کنه، اونم با نشون دادن موضوعی که بوده و هست، به بهترین شکل ممکن و گاها مثل یه فیلم.
n_m
👍
Nasrin
بیوه‌ها اول یک شعر بوده که در یک شب نوشته شده، بعد یک رمان شده که نوشتنش یک سال طول کشیده و درنهایت یک نمایشنامه که طی یک دهه عرق‌ریزان روح و با کمک فکری دوستانی مانند تونی کوشنر نوشته شده. بسیار انسانی است و عمیق و تاثیرگذار‌. ترجمه بهمن دارالشفایی هم که بی‌نیاز از تعریف. لذت ببرید. ضمنا من کمی راجع به پاراگراف اول معرفی کتاب که طاقچه جان نوشته شک دارم. اینکه پسرش رمان را منتشر کرده باشه، آن هم پسری که ندیده! چون خود ایشون درحال حاضر زنده است.
احسا
تلخ و سنگینه، داستان کمی کند پیش می ره
blue sky
چرا زنهای روی جلد کتاب روسری سرشون هست؟ من اشتباه متوجه شدم یا واقعا روسری سرشون هست؟
مریم
با آرش موافقم
arash
زن های آمریکای جنوبی ( بخصوص پیرتر ها) بعضی هاشون روسری سر میکنند بخصوص موقع شرکت در مراسم ختم یا عزاداری یا کلیسا. شاید این هم یک طرح از چنین صحنه ای باشه.
narges
یعنی میگن همه بدبختیا از کشور های اسلامی شروع میشه😟
صفحه قبل۱صفحه بعد