با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مادونایی با پالتو پوست

دانلود و خرید کتاب مادونایی با پالتو پوست

۴٫۳ از ۴ نظر
۴٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مادونایی با پالتو پوست  نوشته  صباح‌الدین علی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مادونایی با پالتو پوست

«مادونای با پالتوی پوست» نام رمانی از نویسنده اهل ترکیه، صلاح‌الدین علی است که با رکورد یک‌میلیون فروش در سال ۲۰۱۵، پرفروش ترین کتاب سال ترکیه شد. علی در این اثر داستانی دو وجهی را روایت می کند. یکی ماجرای کارمند یک شرکت که راوی می‌کوشد با او رابطه‌ای دوستانه برقرار کند و به زندگی او راه یابد و دیگری خاطرات دست‌نوشته کارمند پیر که روایتی عاشقانه از زندگی روزگار جوانی او در آلمان است: «در آن زمان‌ها ماریا انگشت اشاره‌اش را تکان داده، می‌خندید و می‌گفت: ـ نه دوست من؛ نه. عشق اصلاً چیزی که شما می‌گوئید نیست. ساده و سمپاتیک و بعضی وقت‌ها یک علاقهٔ عمیق نیست. عشق کلاً چیز دیگری است و عین این مسأله است که نمی‌دانیم از کجا آمده ایم و کدام روز قرار است از این دنیا کوچ کنیم. در حالی که دوستی دوامش بیشتر است و بستگی به فهم و درک متقابل دارد. می‌تواند نشان دهد به چه صورتی شروع شده و اگر از میان رود، حتی می‌توان علّت آن را تحلیل کرد. در صورتی که عشق را نمی‌توان تحلیل کرد.» این رمان پایانی شگفت‌انگیز و تکان دهنده دارد که نشان می دهد ادم‌ها هرکجای این دنیا و در هر مقام و جایگاهی که هستند هرچقدر هم که منزوی و معمولی باشند باز دنیایی درون خود دارند که ارزش شناختن و کشف شدن دارد. دنیایی خارج از تصور ما.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
نرگس
۱۳۹۹/۰۵/۱۵

خوب داستان خوبی داشت یه داستان عاشقانه غم انگیز اما میتونست بهتر از این تموم بشه ادم بعد از خوندنش میگه خوب میگه اگه یه نا امید نمیشد شاید میتونست به اون چیزی که میخواست برسه

MoonRiver
۱۳۹۹/۰۸/۱۶

اول از خود کتاب: خیلی دوست‌داشتنی بود، من که یاد ملت عشق افتادم، بسیار پسندیدم دوم ترجمه: متوسط بود، در زبان فارسی متزلزل‌ناپذیر غلطه و درستش تزلزل‌ناپذیره، از مترجم کتاب شناختی ندارم ولی حدس میزم ترک‌زبان باشین، چون تو ترکی ما

- بیشتر
meysam
۱۳۹۹/۱۲/۱۰

بسیار کتاب جالب با داستانی جالب و هیجان انگیز توصیه میکنم حتما بخونید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
انسان‌ها به‌طور عادی در پی چیزهایی هستند که احتمال می‌دهند، پیدا کنند. پیدا کردن آدمی که بخواهد ته چاهی برود که در آنجا اژدها وجود دارد آسان‌تر از یافتن کسی است که جسارتش را داشته باشد به ته چاهی برود که نمی‌داند در آنجا چیست!
zahra.s

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۲