با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لبه تیغ

دانلود و خرید کتاب صوتی لبه تیغ

۲٫۸ از ۴ نظر
۲٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی لبه تیغ  نوشته  ویلیام سامرست موام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی لبه تیغ

کتاب صوتی لبه تیغ نوشته سامرست موام است. این کتاب یک خاطرات خود نویسنده از برخورد با مردی متفاوت است. موام در مقدمه می‌گوید قصد داستان‌پردازی ندارد و حقیقت را برای خواننده روایت می‌کند.

درباره کتاب لبه تیغ

راوی خود موام است، او به شیکاگو می‌رود و با دوست ثروتمندش آقای الیوت تمپلتون ملاقات می‌کند. وضعیت زندگی، روابط گسترده الیوت با بزرگان، هنرمندان و سیاست‌مداران را می‌خوانیم. زندگی او برای خواننده جذاب است تا می‌رسیم به یک مهمانی، در این مهمانی با خواهر الیوت و خواهرزاده او یعنی ایزابل آشنا می‌شویم. ایزابل دختری جوان و زیباست که قرار است در آینده‌ای نزدیک با لاری – شخصیت اصلی کتاب لبه تیغ – ازدواج کند. در همین برخورد اول، لاری توجه سامرست موام را به خود جلب می‌کند.

لاری یک جوان ۲۰ ساله است. او در جنگ شرکت کرده است و دوبار زخمی شده است، حالا زندگی برایش تغییر کرده است و نمی‌تواند راحت به زندگی خود برگردد. این شخصیت برای موام جذاب است و ر این داستان ما را با او همراه می‌کند.

شنیدن کتاب لبه تیغ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی جهان پیشنهاد می‌کنیم


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
الهام
۱۳۹۹/۱۰/۱۲

عالی بود ممنونم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۴ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۱۹٫۵ مگابایت
دسته بندی
زمان۱۴ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۱۹٫۵ مگابایت