عشق‌های خنده‌دار

دانلود و خرید عشق‌های خنده‌دار

۳٫۸ از ۵ نظر
۳٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود   عشق‌های خنده‌دار  نوشته  میلان کوندرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

صبا بانو:)
راستش اگر این کتاب بیش از اندازه سانسور نمی‌شد، مطمئن‌تر ۵ ستاره رو می‌دادم بهش:) اما با همه‌ی ظلمی که در حق این کتاب شده، باز هم ارزشش رو داره که بخونین. این کتاب ۷ تا داستان عاشقانه به ظاهر بی‌ارتباط به همدیگه‌اس. اما من معتقدم این ۷ تا داستان مرتبط هستن. مثلا تو همه‌ی این داستان‌ها یک سوتفاهم و یک برداشت اشتباه وسط رابطه‌ی عاشقانه هست یا مثلا تو همه این داستان‌ها نوعی از دورویی و ریاکاری رو حس می‌کنیم. راستش کوندرا استاد به تصویر کشیدن وضعیت جامعه کمونیستی اروپای شرقی و نقد به اون در دل یک رابطه عاشقانه اس. از این جهت بی‌نهایت بهش غبطه می‌خورم. خلاصه که پیشنهاد می‌کنم حتما بخونینش. به خصوص اگر مثل من عاشق این نویسنده هستین و کتاب‌های قبلیش رو هم دوست داشتین. در نهایت هم می‌تونم بگم بین کارهای کوندرا تا اینجایی که من خوندم، جاودانگی از همه بهتر و هویت از همه ضعیف‌تر بود. سبکی تحمل‌ناپذیر هستی و شوخی رو هم از کتاب عشق های خنده دار بیشتر دوست داشتم.
hoda.family
بیخیالی شخصیت های داستان به هنگام تصمیم گیری برام خیلی جالب بود، بیخیالی ک اونها رو با چالش های عجیب مواجه میکرد.
aliamx
شما پیشنهاد میکنید بخونیم؟
Mehdi Kazemi
کتاب طنزی جدی و گزنده به مقوله عشق و روابط عشقی داره ، لازمه بدونید که این داستانها هر کدوم به صورت جدا گونه و داستان کوتاه در زمان جوانی کوندرا نوشته شده . من در عید سری کامل کتابهای کوندرا ( اونهایی که در دسترس هست در طاقچه ) برخی ها برای اولین بار و برخی را مثل شوخی (نسخه کاغذی) و سبکی تحمل ناپذیر هستی رو برای چندمین بار خوندم . باید بگم این کتاب به پختگی کتاب شوخی و یا بار هستی نیست اما کلا کتابهای کوندرا ارزش خوندن بالایی دارن به نسبت خیلی از کتابهای کم ارزش ترجمه شده .
صفحه قبل۱صفحه بعد