انتشارات خیمه

رسالت فرهنگی انتشارات خیمه در حوزه‌ی تبلیغ دین را این سخن راهبردی امام هشتم (علیه‌السلام) تببین می‌کند که: «رحم الله أحیا أمرنا...»؛ رحمت خداوند بر کسی که امر ما را زنده کند. پرسیدند چگونه؟ پاسخ داد: معارف ما را فراگیرد و سپس به دیگران تعلیم دهد. زیرا که اگر مردمان از نیکویی‌های مکتب ما باخبر شوند، از ما پیروی خواهند کرد.


«هیأت قرآنی احیاء» به‌عنوان مجموعه‌ای فرهنگی و تبلیغی، رسالت خود را در این می‌داند که به وسایل گوناگون در احیای این امر الهی بکوشد و بر مبنای فرمان امام هشتم (علیه‌السلام) به تبلیغ و معرفی محاسن مکتب اهل‌بیت بپردازد. انتشار مجلات خیمه، جدید و محیا در کنار فعالیت «انتشارات خیمه» برای نشر کتاب‌هایی در حوزه‌ی مناسک آیینی و شعائر دینی، پژوهشکده و کتابخانه‌ی تخصصی امام حسین(علیه‌السلام)،‌ بخش آموزش، تولید محصولات فرهنگی در حوزه‌ی سبک زندگی دین در همین راستاست.


انتشارات تخصصی «خیمه» به‌عنوان یکی از منشورات «هیأت قرآنی احیاء» هم‌زمان با انتشار ماهنامه «خیمه» آغاز به فعالیت نمود. این انتشارات پس از سال‌ها فعالیت در عرصه تولید و انتشار کتاب در حوزه امام حسین(علیه‌السلام)، عاشورا، ادبیات، هنر و آئین‌های عاشورایی؛ جهت سهولت دسترسی و گسترش دایره مخاطبان خود اقدام به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی نشر «خیمه» نموده است.


شماره تماس: ۸۸۹۳۴۹۶۹-۰۲۱


سایت انتشارات خیمه
اینستاگرام انتشارات خیمه
تلگرام انتشارات خیمه
down
داغ‌ترین‌ها
مشاهده همه
تازه‌ها
مشاهده همه
برگزیده‌ها
پرفروش‌ترین‌ها
مشاهده همه
انتشارات احیا (وابسته به نشر خیمه)
مشاهده همه