با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
منبرهای یک‌دقیقه‌ای (منبرهای رضوی)

دانلود و خرید کتاب منبرهای یک‌دقیقه‌ای (منبرهای رضوی)

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب منبرهای یک‌دقیقه‌ای (منبرهای رضوی)  نوشته  مجموعه فرهنگی رسانه‌ای وارث  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب منبرهای یک‌دقیقه‌ای (منبرهای رضوی)

«منبرهای رضوی» از مجموعه کتاب‌های «منبرهای یک‌دقیقه‌ای» گردآوری‌شده توسط مجموعۀ فرهنگی رسانه‌ای وارث، ۱۰۰ قطعۀ کوتاه و خواندنی از سخنرانی‌های مذهبی با محوریت سلطان خراسان، حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام) می‌باشد. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: « یکی از سه گروهی که خداوند برایشان ارزش قائل است و به‌طور مجزا و ویژه مورد خطاب قرار می‌گیرند، «رضوییون» هستند. چرا در قیامت می‌گویند: «أین ‌الرضوییون؟» چون ما شیعۀ هفت‌ امامی هم داریم که یک طریقۀ باطل است، اما شیعۀ هشت‌ امامی نداریم؛ یعنی هرکس ولایت علی‌بن‌ابی‌طالب امام‌رضا(علیه‌السلام) را قبول دارد و به زیارت او می‌رود، حتماً شیعۀ اثنی‌عشری است. حتماً به هر دوازده وصی پیغمبر(صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم) معتقد است؛ لذا امام‌ جواد‌(علیه‌السلام) فرمودند: «زیارت پدرم، افضل از زیارت امام‌ حسین‌(علیه‌السلام) است.» هیچ گناهکاری نیست که به پابوس امام‌رضا(علیه‌السلام) مشرف شود و خدا به احترام امام‌رضا(علیه‌السلام) تمام گناهان او را نبخشد.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمد شریعتی
۱۳۹۸/۱۰/۰۷

این کتاب هم مثل باقی کتب منبرهای یک دقیقه‌ای، تکه‌های کوتاه از اندیشمندان دینی با محوریت امام رضا علیه‌السلام هستش. سخنرانی‌ها نسبتا قابل قبول بود، بجز چند مورد که چون از نظر حدیث شناسی و تاریخ و ... اطلاعاتی نداشتم، پیش

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۵۷۸-۳-۱
تعداد صفحات۱۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۵۷۸-۳-۱