با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هدا گابلر

دانلود و خرید کتاب هدا گابلر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هدا گابلر  نوشته  هنریک ایبسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هدا گابلر

کتاب هدا گابلر، نمایشنامه‌ ای خواندنی از هنریک ایبسن با ترجمه بهزاد قادری است. این اثر در چهارده پرده نوشته شده است و در آن به زیباترین وجه از صفات خاص انسانی نوشته شده است.

درباره کتاب هدا گابلر

هدا گابلر اثری خواندنی و زیبا و به نوعی چکیده تمام آثار رئالیستی پیشین ایبسن است. او در این نمایشنامه خواندنی برخی از صفات انسانی را به بلیغ ترین وجه نوشته است و این اثر خواننده ار متاثر می‌کند. قدرت بی‌نظیر ایبسن در صورتگری چهره‌های زشت و کریه، نامردمی‌ها و جلوه‌های رفتارهای خوب و بد مردم در این داستان به اوج خود رسیده است.

کتاب هدا گابلر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به ادبیات نمایشی و دوست‌داران آثار هنریک ایبسن از خواندن کتاب هدا گابلر لذت می‌برند. 

درباره هنریک ایبسن 

هنریک یوهان ایبسن ۲۰ مارس ۱۸۲۸ در شین، نروژ متولد شد. او شاعر، نمایش‌نامه‌نویس و درام‌نویس است که یکی از ستون‌های اصلی ادبیات مدرن نروژ به شمار می‌آید و بر نویسندگان بعد از خودش تاثیر بسیاری گذاشته است. او را به سبب آثاری که خلق کرده است و همچنین مهارتش در استادی تئاتر، هم‌سنگ با سوفوکل و شکسپیر می‌دانند. خانواده او در نوجوانی ایبسن ورشکسته شدند و فقر گریبانشان را گرفت. بازتاب همین موضوع را می‌توان در آثار او به خوبی دید. از میان آثار او می‌توان به خانه عروسک، اشباح و دشمن مردم اشاره کرد. هنریک ایبسن ۲۳ مه ۱۹۰۶ در سن ۷۸ سالگی در اسلو چشم از دنیا فروبست. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۰۱-۱۷-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۲۹۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۰۱-۱۷-۳