با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دریای هیولاها

دانلود و خرید کتاب دریای هیولاها

۴٫۵ از ۸ نظر
۴٫۵ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دریای هیولاها  نوشته  ریک ریوردان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دریای هیولاها

کتاب دریای هیولاها، نوشته ریک ریوردن و ترجمه میثم فرجی، دومین کتاب از مجموعه پرسی جکسون و المپین‌ها است. ماجرای دریای هیولاها ماجرای نجات سخت دوستش پرسی جکسون، گرور است. 

دریای هیولاها جوایز زیادی از جمله جایزه مارک تواین، عنوان برترین کتاب پیشنهادی و عنوان رمان برگزیده‌ی Book Sense را از آن خود کرده است. در سال ۲۰۱۳ کمپانی فاکس فیلمی بر اساس این داستان تولید کرد.

درباره‌ی کتاب دریای هیولاها

دریای هیولاها، یک رمان فانتزی ناب و جذاب پر از ماجراهایی است که شما را سرگرم می‌کند و تا انتها دنبال خود می‌کشاند. ماجرای دریای هیولاها، که بر اساس اسطوره‌های یونانی نوشته شده است، ماجرای نجات گرور است. گرور در خواب از پرسی جکسون کمک می‌خواهد. اما در همین حال اتفاقات وحشتناک دیگری هم در حال وقوع است. قرار است بچه‌ها تابستان را در اردوگاه بگذرانند اما درختی که از اردوگاه محافظت می‌کند در شرف نابودی است. بنابراین پرسی و دوستش آنابث باید برای نجات درخت به دنبال پادزهر باشند. گرور هم در جزیره‌ای به دستان پولیفموس اسیر است. آن‌ها در دریای هیولاها به ماجراجویی می‌پردازند و ... 

کتاب دریای هیولاها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از خواندن داستان‌های فانتزی لذت می‌برید، کتاب دریای هیولاها یک گزینه‌ی عالی است. کتاب دریای هیولاها را به نوجوانانی که می‌شناسید هدیه بدهید تا لذت خواندن یک داستان خوب را تجربه کنند.

بخشی از کتاب دریای هیولاها

گروور از چیزی ترسیده بود که تعقیبش می‌کرد. احتمالاً از لب ساحل می‌آمد. هنوز شن خیس به پشم‌هاش چسبیده بود. از جایی فرار می‌کرد. می‌خواست تا حد امکان از... چیزی دور شود.

صدای غرش ترسناکی در باد پیچید. پشتِ سر گروور، انتهای خیابان، سایه‌ای پیدا شد. محکم به یکی از لامپ‌های کنار خیابان خورد، لامپ ترکید و مثل فشفشه جرقه زد.

گروور که داشت از شدت ترس فریاد می‌کشید، باز هم پاش لغزید. پیش خودش غرولند کرد که باید فرار کنم. باید به آن‌ها خبر بدهم!

نمی‌توانستم ببینم چی او را تعقیب می‌کند، اما هر چه بود غرغرها و فحش دادن‌هاش را می‌شنیدم. نزدیک‌تر که شد زمین لرزید. گروور با سرعت دوید گوشه‌ای از خیابان و گیر افتاد. وارد بن‌بستی شده بود که پُرِ مغازه بود. نمی‌توانست برگردد. دری که کنارش بود با وزش باد باز شد. روی تابلویی که بالای ویترین تاریکش بود، خواند: لباس عروس سنت‌آگوستین.

گروور دوید توی مغازه و پشت لباس‌های عروس شیرجه زد.

سایهٔ هیولا از جلوی مغازه افتاد داخل. می‌توانستم بوی آن موجود را حس کنم ــ ترکیب مشمئزکنندهٔ پشمِ خیسِ گوسفند و گوشت گندیده و بوی ترشیدگیِ غیرمعمولی که خاص بدن هیولاهاست، درست مثل راسویی که غذای مکزیکی خورده باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
نویسنده
۱۳۹۹/۰۹/۲۲

خیلی عالیه من به همه پیشنهاد می کنم این مجموعه را بخوانند 😊

☆.sara.☆
۱۳۹۹/۱۲/۰۹

عالیه اگر سبک فانتزی یا تخیلی دوست دارید خیلی خوبه

Samaneh MT
۱۳۹۹/۰۷/۲۰

من نسخه چاپیش رو خوندم. کتاب های ریک ریوردان همه فوق العادن👌

parisa
۱۳۹۹/۰۷/۱۵

پس چرا جلد دورو ترجمه کردن مگه پرسی جکسون پنج جلدی نیست؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۲۹-۳۲۴-۴
تعداد صفحات۳۲۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۲۹-۳۲۴-۴