با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مادام کاملیا

دانلود و خرید کتاب مادام کاملیا

۴٫۰ از ۱۰ نظر
۴٫۰ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مادام کاملیا  نوشته  الکساندر دوما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مادام کاملیا

کتاب مادام کاملیا نوشته الکساندر دوما (پسر) فرزند نویسنده مشهور الکساندر دوما است که جا پای پدر گذاشته است. مادام کاملیا با ترجمه م‌.شیبانی منتشر شده است

درباره مادام کاملیا

کتاب مادام کاملیا ماجرای عشق شدید پسری ثروتمند از خانواده اشراف به نام آرمان دووال به زنی فاحشه و زیبا به نام مادام کاملیا است. در ابتدای داستان مردی خبردار می‌شود در یک خانه قرار است اشیایی پس از مرگ صاحب‌خانه فروخته شود. مرد که علاقه‌مند به عتیقه است به آن خانه می‌رود و می‌فهمد خانه متعلق به زنی فاحشه و مشهور بوده و حالا مردان و زنان بسیاری صف کشیده‌اند تا آن خانه را ببیند.

کتاب مادام کاملیا تصویر متفاتی از زن ارائه می‌دهد که در زمان خودش اتفاق بزرگی بوده است.

خواندن کتاب مادام کاملیا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به تمام علاقه‌مندان به ادبیات کلاسیک پیشنهاد می‌کنیم.

بخش هایی از کتاب مادام کاملیا

ــ من هر وقت او را ترک می‌گویم، دیگر کسی نزد وی نمی‌ماند؛ ولی نمی‌توانم بگویم که پس از آمدن من هم آیا کسی به ملاقات او می‌رود؛ شب‌ها غالبآ شخصی به نام «کنت ن...» را در آنجا می‌بینم که گمان می‌کند با ملاقات‌های خود در ساعت یازده و تقدیم گوهرهای گرانبهایی می‌تواند مکانی را در قلب وی به دست آورد، اما مارگریت چندان روی خوشی بدو نشان نمی‌دهد و به عقیده من راه خطا می‌پیماید، زیرا این شخص جوان ثروتمندی است. گاهگاهی به عنوان تذکر بدو می‌گویم «طفل عزیزم، این مردی است که از هر جهت برازندگی دوستی شما را دارد» با آنکه هر چه می‌گویم او قبول می‌کند؛ ولی وقتی درین موضوع با او وارد بحث می‌شوم، پشت به من نموده، جواب می‌دهد: وی آدم احمقی است. من نیز در احمق بودن او حرفی ندارم؛ ولی فرصت خوبی به دستش آمد که باید از آن به خوبی استفاده کند، چه دوک پیر ممکن است همین روزها بدرود حیات گوید. پیرمردان خودپسندی عجیبی دارند! 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
narsis
۱۳۹۹/۰۶/۲۱

داستان خیلی جذابی داره اما ترجمه ش خوب نبود اگه از مترجم بهتری باشه لذت بیشتری میبرید

نیلوفر🍀
۱۴۰۰/۰۵/۰۴

نویسنده توانمنده ولی این کتاب...خب نسبت به بقیه کتاب های کلاسیک ضعیف تره از اول کتاب چند بار گفته شده این داستان واقعیه درسته که ژانر رئاله ولی پایانش...:/ انتهای داستان کاملا قابل حدس زدنه در موردظاهر یا رفتار شخصیت اصلی (یعنی

- بیشتر
مائده
۱۳۹۸/۱۱/۲۶

زیبا و دلنشین.

عارفه
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

عالی،خیال انگیز با توصیفاتی بسیار زیبا💙

Toranj Baharan
۱۴۰۰/۰۲/۱۵

فوق العاده خسته کننده بود .موضوع جالبی نداشت

M
۱۳۹۹/۱۰/۰۷

کتاب غم انگیزی است. ممنون از طاقچه.

Tna
۱۳۹۹/۰۸/۲۷

این کتاب کامله؟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
عقیده من این است که نمی‌توان قهرمانانی برای داستان‌ها بوجود آورد و حوادث زندگانی آنان را مورد بحث قرار داد، مگر در صورتی که افراد بسیاری را در جامعه بشری تحت بررسی دقیق درآورده باشیم
نیلوفر🍀
ما یا پیش از تولد، خطاهای بیشماری مرتکب شده‌ایم و یا پس از مرگ، به خوشبختی بزرگی خواهیم رسید که خداوند در زندگانی این جهان، این همه زجر و دردهایی که دلیل آن است بر ما روا می‌دارد.
منیژه
امروزه وقتی عمر انسان به بیست و رج می‌رسد، اشک یک چیز نادری می‌شود. اگر می‌بینیم در مرگ پدر و مادر خود گریه‌ای سر می‌دهند فقط در برابر اجر و مزدی است که ایشان از خود باقی گذاشته‌اند.
Gloria
همین مسئله باعث شده است که پدران و مادران به حفظ و نگاهداری دختران خویش بپردازند و بر بلندی و ضخامت دیوارهای صومعه و دیرها نیز افزوده گردد!
lucifer

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۱/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۵۷۵-۸۲-۴
تعداد صفحات۲۳۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۱/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۵۷۵-۸۲-۴