با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همه‌ی افق (مجموعه داستان)

دانلود و خرید کتاب همه‌ی افق (مجموعه داستان)

۳٫۵ از ۱۲ نظر
۳٫۵ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همه‌ی افق (مجموعه داستان)  نوشته  فریبا وفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب همه‌ی افق (مجموعه داستان)

«همه‌ی افق» مجموعه هشت داستان از فریبا وفی، نویسنده موفق معاصر است. داستان‌های این کتاب بیشتر به دغدغه‌های زنان می‌پردازند به خشنونت‌های ناپیدا علیه آنان. به سوءتفاهم‌ها، رنج‌ها و ترس‌هایشان و عواقبی که از فقر فرهنگی و اقتصادی و... دامنشان را می‌گیرد. رواویان این داستان‌ها به دنبال شناختن دوباره خودشان، در موقعیتی که قرار دارند، می‌روند. همه داستان‌ها واقع‌گرایانه‌اند و هدفشان نشان دادن تغییرات درونی آدم‌های قصه است. زبان وفی هم کاملا ساده و بی‌تکلف است و این امتیاز اثر، خواننده را بیشتر به دنبال کردن داستان‌ها ترغیب می‌کند. داستان‌های فریبا وفی تاکنون به زبان‌های وسی، سوئدی، عربی، ترکی، ژاپنی، انگلیسی ترجمه شده‌اند و جوایز متعددی مثل جایزه بهترین رمان سال ۱۳۸۱، جایزه سومین دوره هوشنگ گلشیری در سال ۱۳۸۲ و جایزه پرمخاطب‌ترین نویسنده غیر‌آلمانی از موسسه ادبی لیت‌پروم را برایش به همراه داشته‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
alialef
۱۳۹۹/۰۲/۲۵

مثل همه داستانهای خانم وفی، تمرکز بر احوالات زنانه و شامل توصیفهای رسا... کتاب خوبیه. و البته داستان کوتاه نوشتن خیلی هم اسون نیست

آتوسا
۱۳۹۹/۰۵/۱۲

داستانهایی ساده و روان ... آخرین داستان خیلی خوب بود

سبحان عزیزی
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

راستش من تو تعریف از داستان خیلی سخت گیرم. دوست دارم توی داستان هیچ چیز اضافه نباشه. چندتا از داستان‌هاش رو خوندم. دوست داشتم نمایشی‌تر باشه، جوندارتر...

کاربر ۵۹۴۰۷۰
۱۳۹۹/۱۰/۰۸

کتاب جذابی بود. داستانهایی که به زندگی زنان و روایت زندگی آنها میپردازد و‌دغدغه های آنها را به نمایش میگذارد. با خواندن کتاب میفهمیم که زنان چه دنیای بزرگ و گسترده با دغدغه های متفاوتی دارند.

sumit
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

چند داستان کوتاه که راوی و شخصیت اصلی آن ها یک زن هست. این مدت انقدر کتاب ترجمه شده خوندم که دلم برای یه همچین ادبیاتی تنگ شده بود. قصه ی آخرش را گرچه تلخ بود ولی دوست داشتم. حس می کنم اگر

- بیشتر
هما
۱۳۹۸/۱۰/۰۲

خوشتون اومد ازین کتاب؟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۰)
در کتاب‌ها خوانده بودم که آدم‌ها بعد از چند سال همانی نیستند که قبلاً بودند.
لیلی مهدوی
هیچ‌وقت از تنهایی‌اش تراژدی نساخت، برعکس، تا می‌توانست لذت برد.
هما
خیلی مهم است که یک نفر، فقط یک نفر..." کمی مکث کرد. انگار بغض راه گلویش را گرفت، اما زود به خودش مسلط شد. "... یک نفر توی دنیا آدم را از ته دل دوست داشته باشد. می‌فهمی؟ حتا اگر بد دوست داشته باشد یعنی از طرز دوست داشتنش خوشت نیاید.
هما
تو زندگی خوبی داری. شوهرت بهت علاقه دارد. خیلی مهم است که یک نفر، فقط یک نفر..." کمی مکث کرد. انگار بغض راه گلویش را گرفت، اما زود به خودش مسلط شد. "... یک نفر توی دنیا آدم را از ته دل دوست داشته باشد. می‌فهمی؟ حتا اگر بد دوست داشته باشد یعنی از طرز دوست داشتنش خوشت نیاید. توجهت را معطوف کن به زندگی‌ات."
ساناز خان!
دوست دارد مردی پیدا بشود که با شنیدن خرابی‌های زندگی او و خانواده‌اش رم نکند.
مریم
شاید این سختی‌ها همه ساختهٔ ذهنم بود و با حرف زدن مثل کوه یخ آب می‌شد و از بین می‌رفت. دلم می‌خواست مثل او ولو بشوم روی فرش و با چای و شعر حال کنم و بی‌خیال همه‌چیز بشوم.
ساناز خان!
هیچ‌وقت از تنهایی‌اش تراژدی نساخت، برعکس، تا می‌توانست لذت برد.
هما
قاب عکس پلاستیکی ارزانی روی تاقچه بود
sumit
چاق است؛ هربار کمی چاق‌تر می‌شود. خودش می‌گوید غم‌وغصه چاقش می‌کند: هر چه غمگین‌تر، چاق‌تر.
کاربر ۱۱۵۱۷۵۶
دلم می‌خواست برود تا برگردم به تنهایی‌ام. مزاحم بود. مزاحم خوردن و خوابیدن و حتا غصه خوردنم.
لیلی مهدوی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۵/۱۴
تعداد صفحات۹۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۵/۱۴