با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اتوبوس سرگردان

دانلود و خرید کتاب اتوبوس سرگردان

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اتوبوس سرگردان  نوشته  جان اشتاین‌بک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اتوبوس سرگردان

«اتوبوس سرگردان» اثر دیگری از نویسنده رمان محبوب و ماندگار «خوشه‌های خشم» است. جان اشتاین بک در این کتاب هم با نگاه انسان‌دوستانه خود، تابلویی دیگر از زندگی مردم آمریکا را تصویر می‌کند. این اثر نیز مانند دیگر آثار او بیانگر حال و روزگار طبقه فرودست امریکا پس از بحران‌های داخلی است. شخصیت‌های این اثر براساس واقعیت خلق شده‌اند. روسپیان و مهاجرانی که در پی رکود اقتصادی و بیکاری سراسری با فقر دست به گریبانند و اتوبوسی که نماد این سرگردانی و زوال است. اتوبوس در جاده‌های خراب متروک و پر از آب کالیفرنیا سرگردان مانده است. راننده مردی خوش‌بنیه، خونگرم و بی‌اراده است. مسافران از طیف‌های گوناگونند، دختری‌ که در کاباره‌ها می‌رقصد، فروشندهٔ دوره‌گردی‌ که دنبال چیزهای خنده‌دار می‌گردد و پسری که می‌خواهد ادای مردها را درآورد، همچنین یک دختر دانشگاهی که در پی ارضای هوس‌های پنهانی خویش است و پدر و مادر این دختر. جان اشتاین‌بک در این کتاب با صداقت تمام، جدال‌ها، هیجان‌ها و هوس‌های مردان و زنان را تشریح می‌کند. این اثر که در سال ۱۹۴۷ منتشر شد، مورد تحسین و ستایش همان منتقدانی قرار گرفت که او را به جانب‌داری از جنگ متهم کرده بودند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
النازم
۱۳۹۹/۰۶/۰۹

عالی بود ، جان اشتاین بک فوق العاده اس ، این اثرش عالیه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
جان استن‌بک مردی‌ست که از سیاهی و نفرت راه باز می‌کند. او برای گشودن این راه از هزاران بحران و بدبختی می‌گذرد، بیکاری‌ها و دربه‌دری‌های مردم و ستم سرمایه‌داران و بهره‌کشی آنها را دیده و فقر و گرسنگی کسانی را احساس کرده است که زیر دنده‌های غول‌پیکر سرمایه جان کنده‌اند.
the stranger

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۵
تعداد صفحات۳۸۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۵