با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی دن کیشوت (مجموعه دو جلدی) اثر میگل دو سروانتس

دانلود و خرید کتاب صوتی دن کیشوت (مجموعه دو جلدی)

۴٫۷ از ۱۰ نظر
۴٫۷ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دن کیشوت (مجموعه دو جلدی)  نوشته  میگل دو سروانتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دن کیشوت (مجموعه دو جلدی)

کتاب صوتی «دن کیشوت (مجموعه دو جلدی)» از میگل دو سروانتس و محمد قاضی و رضا عمرانی - انتشارات ماه آوا. این کتاب را می‌توانید از طاقچه دریافت کنید.

معرفی نویسنده
میگل دو سروانتس

میگل دو سروانتس یکی از مشهورترین نویسندگان اسپانیایی است که در تمام قرون و اعصار تا به امروز هیچ نویسنده‌ی اسپانیایی‌زبانی روی دست شهرت او پیدا نشده است! جایگاه سروانتس در دنیای ادبیات آنقدر رفیع است که عده‌ی زیادی فقط نابغه‌ای مثل شکسپیر را هم‌رده‌ی او می‌دانند. میلیون‌ها نفر در طی قرن‌ها به خاطر دون کیشوت شیفته‌ی زبان اسپانیایی شدند و میگل دو سروانتس با همین یک رمان بلندش توانست دل میلیون‌ها نفر را به دست بیاورد و با شجاعت‌های حماقت‌بار شوالیه‌اش در ذهن مردم غیراسپانیایی هم جاودانه شود!

نظرات کاربران

moghaddam
۱۴۰۱/۱۰/۰۸

من جلد یک صوتی رو گرفتم حالا اومدم ج ۲ رو بگیرم که میبینم باید یک و دو رو با هم بخرم ! چرا تغییرش دادید؟ من چه کنم الان؟

hani
۱۴۰۱/۱۱/۰۲

واقعا ممنونم از تیم فوق العاده حرفه ای طاقچه.. که چون جلد اول این کتاب رو من قبل تر خریده بودم و حالا دو جلد رو یکی کردند و جلد اول رو از کتابخونم برداشتند، برای اینکه انصاف رو رعایت

- بیشتر
mahmood
۱۴۰۱/۱۱/۰۲

اینکه به خریداران جلد اول یا دوم ، کد تخیف ۱۰۰ درصد هر دو جلد رو دادین ، از اون کارا بود که کسی تو ایران انتظار نداره !! ‌ دمتون گرم.

Eb.alipour
۱۴۰۱/۱۰/۲۹

من دو جلد رو بصورت جدا خریده بودم حالا از توی کتابخونم حذفش کردند به پشتیبانی هم میگم میگه ما به تیم فنی گفتیم صبوری کنید شکیبا باشید نزدیک به بیست روز میگذره حقیقتا این هم یه نوع کلاه سر

- بیشتر
کاربر ۴۳۷۹۵۳۱
۱۴۰۱/۱۰/۰۷

خیلی ناراحت شدم که تمام شد...

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۶۳ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳ گیگابایت, ۴۷۹٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۶۳ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳ گیگابایت, ۴۷۹٫۹ مگابایت