با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سلول شیشه‌ای

دانلود و خرید کتاب سلول شیشه‌ای

۲٫۲ از ۶ نظر
۲٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سلول شیشه‌ای  نوشته  پاتریشیا های اسمیت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب سلول شیشه‌ای

سلول شیشه‌ای اثر پاتریشیا های‌اسمیت یک رمان پیچیده و روان‌شناسانه درباره بدشناسی یک انسان ساده لوح است. کسی که به خاطر یک قضاوت نادرست دچار بحران‌های روحی و مشکلات و درگیری‌های زیادی می‌شود. پاتریشیا های‌اسمیت این رمان را با الهام از یک ماجرای واقعی در زندگی خودش نوشته است.

در سال ۱۹۶۱ های‌اسمیت نامه‌ای از یکی از طرفدارانش دریافت کرد. مکاتبات بین این طرفدار که زندانی بود با پاتریشیا ادامه پیدا می‌کند و نویسنده به آسیب‌های روانی‌ای که زندان به دنبال دارد، علاقه‌مند می‌شود و در نهایت کتاب سلول شیشه‌ای را می‌نویسد.

درباره رمان سلول شیشه‌ای

فلیپ کارتر یک مهندس سی‌ساله ساده‌لوح است که قربانی رای نادرستی در دادگاه می‌شود. او به زندان می‌افتد و زندان از او آدم دیگری می‌سازد. شکنجه‌های نگهبانان دیگرآزار و بدگمانی فلیپ به دوست وکیلش که برای آزاد شدن او تلاش می‌کند روح و روانش را تحت تاثیر قرار می‌دهد و خشم، شک، بدبینی و سرگردانی همراه همیشگی این زندانی بدشانس می‌شود. اما آزادی کارتر هم معضلات و مشکلات پیچیده‌تری دربر دارد. او ناچار است زندگی‌اش را بازسازی کند و با افرادی که او را در این گرداب انداخته‌‌اند هم روبه‌رو شود.

خواندن کتاب سلول شیشه‌ای را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن سلول شیشه‌ای را به علاقه‌مندان به رمان‌های روان‌شناسانه پیشنهاد می‌کنیم.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۱۴۵۷۱۴
۱۳۹۹/۰۳/۰۴

کتاب جذابی بود ، درعین حال ساده وروان، ازا ین نویسنده کتاب آقای ریپلی را خواندم که عالی بود ...داستانهای این نویسنده برخلاف بیشترداستانها که معمولا به روشدن دست قاتل میانجامد نیست...وسبک خاصی دارد وه درنوع خودش بینظیراست، منکه خوشم آمد

elham.reader
۱۳۹۹/۰۲/۰۲

همگانی بذارینش

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
هنکی کوتاه و خپله بود و به جرم سرقت مسلحانه («به اضافهٔ») قتل به سی سال زندان محکوم شده بود و به نظر می‌رسید تا حدی به کارش افتخار می‌کند.
M.Taha

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۶۶-۵۳-۸
تعداد صفحات۳۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۶۶-۵۳-۸