با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تمثیلات (فارسی - آلمانی)

دانلود و خرید کتاب تمثیلات (فارسی - آلمانی)

گزیده‌ی داستان‌های کافکا

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تمثیلات (فارسی - آلمانی)  نوشته  فرانتس کافکا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تمثیلات (فارسی - آلمانی)

«تمثیلات» گزیده‌ی داستان‌های تمثیلی کافکا است. تمثیل برای کافکا نوعی ژانر ادبی نبود بلکه راهی بود برای نشان دادن جهانی که خودش در آن می‌زیست. جهانی که در آن محتوا صورتی چنین ابهام‌آمیز یافته است. با این‌که چنین ژانری توانسته است نقش ویژه‌ای را در تاریخ ادبیات معاصر بازی کند اما دلایل زیادی وجود دارد که اساسا قصد کافکا نوآوری نبوده؛ بلکه برای او ادبیات نوعی از هستی‌شناسی است. از کسی که هستی خود را ادبیات می‌داند چیز دیگری هم نمی‌توان انتظار داشت. درنتیجه می‌توان مدعی شد که صورت تمثیلی این قطعات و حتی ناتمام‌ماندن آثار او، به‌ویژه رمان‌هایش، خواسته یا ناخواسته، خودآگاه یا ناخودآگاه، اتفاقی نیست و دلایلی ساختاری دارد که از جهان‌بینی او نشأت می‌گیرد.

کوروش بیت سرکیس با کمک نسخه آلمانی کتاب تمثیلات، آن را به فارسی ترجمه کرده و از مجموعهٔ پانزده جلدی متن انتقادی آثار کافکا نیز استفاده کرده است.

در این مجموعه به موازات آثار کافکا کتاب‌هایی نیز ضمیمه شده‌اند که به چگونگی متن و تغییرات در آن می‌پردازند. در بخش توضیحات هم برای درک بهتر متن از منابع دیگری استفاده شده که در فهرست پایان کتاب آمده‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سعید
۱۳۹۹/۰۹/۱۲

در تیتر کتاب زده فارسی-آلمانی خب متن آلمانی کجاست تو این ۹۰ صفحه؟ :/

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۴/۰۹
تعداد صفحات۹۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۴/۰۹