با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۲۴ ساعت از زندگی یک زن

دانلود و خرید کتاب ۲۴ ساعت از زندگی یک زن

۳٫۹ از ۱۶ نظر
۳٫۹ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۲۴ ساعت از زندگی یک زن  نوشته  اشتفان تسو ایگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۲۴ ساعت از زندگی یک زن

اشتفن تسوایک در این رمان جذاب و گیرا، «۲۴ ساعت از زندگی یک زن» از طبقه بورژوای اروپایی را به تصویر کشیده است. او در این اثر، با نگاهی دقیق و قلمی توانا از پنهانی‌ترین انگیزه‌های زنان یعنی میل به حمایت و فرزندپروری، تمایل شدید به پذیرفته‌شدن و مهر پایان‌ناپذیر آنان به حفظ بقا سخن می‌گوید: «هجده ساله بودم که در مجمعی با شوهر آینده‌ام آشنا شدم. او پسر دوم خانوادهٔ بزرگ «آ...» بود و ده سال در نیروی هند خدمت کرده بود. ازدواج ما به زودی سر گرفت. زندگانی ما خوش و بی‌دردسر بود. سه ماه در لندن و سه ماه در مزارع به سر می‌بردیم و بقیهٔ ایام سال را در ایتالیا، اسپانیا و فرانسه از هتلی به هتل دیگر می‌رفتیم. در این مدت هیچگاه کوچک‌ترین اختلافی بر زندگانی زناشویی ما سایه نینداخت و دو پسری که در آن سال‌ها به دنیا آمدند، اکنون هر دو بزرگ شده‌اند. چهل ساله بودم که ناگهان شوهرم مرد... بیچاره در دوران اقامتش در هند دچار بیماری کبد شده و هنوز دو هفته از ناخوشی وحشت‌انگیز او نگذشته بود که او را از دست دادم. در این ایام پسر بزرگم به سربازی رفته و پسر کوچکم به مدرسه می‌رفت. به این ترتیب من ظرف یک شب در عرصهٔ زندگانی یکه و تنها ماندم و چون زندگانی من بیشتر در میان مردم و در مجامع گذشته بود، این تنهایی برای من عذاب الیمی بود. دیگر از آن پس در این خانه‌ای که هریک از اثاثهٔ آن مرگ فجیع و جانگداز شوهر محبوبم را به یاد می‌آورد، زندگانی برای من محال بود و من حتی نمی‌توانستم یک روز در آن اقامت کنم. از این رو تصمیم گرفتم تا وقتی که پسرانم ازدواج نکرده‌اند ایام عمر را به سیاحت و مسافرت بگذرانم.» اشتفن تسوایک که بی‌گمان یکی از بزرگان عالم ادب شمرده می‌شود، عقیده داشت که ادبیات وسیله‌ای است برای اینکه انسان درام حیات را بی‌پرده‌تر و بهتر تشریح کند و باید گفت که وی در آثار خود هرچه بهتر از این وسیله استفاده کرده و در تشریح درام زندگی قریحهٔ شگرفی از خود نشان داده است. از آثار دیگر این نویسنده می‌توان به «آموک» و «لپورلا» اشاره کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۲)
مسیح
۱۳۹۸/۰۷/۲۵

داستانی دلنشین با ترجمه ای خوب❤

نسیم رحیمی
۱۳۹۹/۰۴/۲۹

حجم کتاب کم هست اما داستان هم به قدری روان پیش میره که آدم متوجه نمی شه کِی شروع و کِی تمام میشه و سرشار از احساسات زنانه هست. تصمیمی که یک زن در لحظه ای از زندگی می گیره و

- بیشتر
*لپی*
۱۳۹۹/۱۱/۱۷

کل کتاب رو تو یه جمله ازخودکتاب میشه خلاصه کرد :( زنی که سالهای دراز، زندگی یکنواخت وکسل کننده ای داشته باشه خودش رو آماده میکنه که توسط مردی جسور شکاربشه).ترجمه خوب بود.

مهشید
۱۳۹۸/۱۰/۰۲

ترجمه کتاب خوب بود. داستان هم جالب بود. پیشنهاد میشه این کتاب رو بخونید.

elnaz22826
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

عالی بود

daniel_2035
۱۳۹۹/۰۳/۱۶

کتاب جذاب و روانی بود داستان خوبی داشت و ترجمه قابل قبولی هم بود. توصیه می کنم این کتاب را یکبار بخونید.

مهسان
۱۳۹۸/۰۷/۳۰

بسیار کتاب خوبی بود. با ترجمه ای روان و دلنشین.

Eli N
۱۳۹۹/۰۸/۰۵

کتاب بدی نبود متوسط بود ، راجب مردی که نگاه متفاوتی نسبت به بقیه راجب خیانت داشت و زنی که می خواهد بار گناهی که روی دوشش بود را با گفتن خاطره ا‌ش به این مرد خالی کنه من بشخصه چند

- بیشتر
مهتاب
۱۳۹۹/۱۰/۱۳

عالی و تامل بر انگیز بود.

کاربر ۱۸۱۵۵۹۱
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

خیلی خوب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۱۱
تعداد صفحات۱۱۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۱۱