با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خداحافظ گاری کوپر

دانلود و خرید کتاب صوتی خداحافظ گاری کوپر

۳٫۵ از ۶ نظر
۳٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خداحافظ گاری کوپر  نوشته  رومن  گاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خداحافظ گاری کوپر

رومن کاتسِف که بعدها نام مستعار رومن گاری را برای خود انتخاب کرد، در طول زندگی‌اش ۲۱ رمان با نام حقیقی، یک رمان با نام مستعار فوسکو سینی بالدی و چهار رمان با نام مستعار امیل آژار نوشت. او تنها نویسنده‌ای است که دو بار موفق به دریافت جایزه ادبی گنکور شده است.

«خداحافظ گاری کوپر» رمانِ فلسفی - سیاسی است که پنجره‌ای به نسلی جدید گشوده است؛ نسلی که از دل جنگ و خونریزی بیرون آمده‌اند.

این رمان درباره جوانی ۲۱ ساله به نام لنی است که به دلیل تنفر از شرکت در جنگ ویتنام، وطن خود امریکا را ترک می‌کند و از زادگاهش به کوه‌های سوییس پناه می‌برد.

«خداحافظ گاری کوپر» به اعتقاد بسیاری، بهترین و زیباترین کتاب رومن گاری است.

«خداحافظ گاری کوپر» را دانای کل روایت می‌کند و از نظر روایت شباهت‌هایی هم با «ناطور دشت» سلینجر دارد. نوع نگاه راوی و طنز خاصی که در روایتش به کار رفته و ظرافت‌های رفتاری او تا حدودی روایت این دو کتاب را به هم شبیه کرده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
امید
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

خیلی طول کشید به صدای گوینده عادت کنم!

کاربر ۸۱۷۹۳۱
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

به اندازه شاه سلیمان و زندگی در پیش رو خوب نبود ولی بدم نبود. برای یک بار خوب بود

pouri
۱۳۹۸/۰۸/۰۶

واقعا چرا طاقچه دوس داره به کاربرا تحمیل کنه که اگه کتابی بصورت گویا هست فقط باید اونو گوش بده?خب نسخه متنی ش رو هم بذارید دیگه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۶۵٫۰ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۶۵٫۰ مگابایت