با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همراه من بیا

دانلود و خرید کتاب همراه من بیا

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همراه من بیا  نوشته  شرلی جکسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب همراه من بیا

شرلی جکسن، یکی از مهم‌ترین داستان‌نویسان قرن بیستم ادبیات امریکا، زمانی که تنها ۴۸ سال داشت در تخت خوابش سکته کرد و از دنیا رفت. او با این حتی به ۵۰ سالگی هم نرسید اما ان‌قدر کار دست اول نوشت که تبدیل به یکی از نمادهای ادبیات داستانی آمریکا شد. «همراه من بیا» آخرین رمان و یکی از زیباترین آثار جکسن است که هیچ‌گاه نتوانست تمامش کند. در کتاب پیش رو، بخش‌های باقی‌مانده از این رمان به اضافه چهارده داستان کوتاه درخشان او کنار هم گردآمده‌ٰاند که نشان می‌دهند جهان شرلی جکسن چه گستره‌ای دارد. کتاب پیوست‌های دیگری هم دارد. از جمله سه سخن‌رانی و می‌شود گفت که گزیده‌ای از وجوه مختلف کاری این بانوی نویسنده است. در آثار جکسن می‌توان تنهایی، اتفاقات پیش‌بینی‌ نشده از همه مهم‌تر خشونتی را دید که در لایه‌های مختلف انسانی وجود دارد. بخشی از داستان «غریبه زیبا» را می‌خوانید: «جان سینیور از بالای پله‌های قطار دست تکان می‌داد. برخلاف همسر و بچه‌هایش، به‌نظر می‌رسید که خودش را برای بازگشتش کاملاً آماده کرده بود، انگار قدری به خودش زحمت داده بود تا بلکه دیدار بی‌دردسری داشته باشد، و در واقع، همان‌طور حاضروآماده روی پله‌های قطار ایستاده بود و شاید نیم‌ساعتی بود که به‌گرمی دست تکان می‌داد تا مبادا نیمه‌آماده غافلگیر شود، ولی دستش را آن‌قدر بالا نبرده بود که بر خوشحالی‌اش از دیدن دوباره‌ی آن‌ها زیادی تأکید کند. اما همسرش نوعی حس عجیب گم‌شدگی در زمان را داشت. همان‌طور که بچه را بغل کرده بود و اسمالجان روی سکو در کنارش ایستاده بود، برای چند لحظه نمی‌توانست به‌وضوح به یاد بیاورد که آیا شوهرش داشت برمی‌گشت یا آن‌ها برای بدرقه‌ی او به ایستگاه رفته و هنوز آن‌جا ایستاده بودند. هنگام رفتن شوهرش باهم دعوا کرده بودند، و در طول یک هفته غیبتِ او عزمش را جزم کرده بود که فراموش کند در حضور او ترسیده و رنجیده بود. با خودش فکر کرده بود، فرصت خوبی است که با بررسی واقعیت‌ها وضعیت را بهتر درک کنم، حالا که جان رفته است می‌توانم سعی کنم دوباره بر خودم مسلط شوم. حالا نامطمئن از این‌که شوهرش داشت می‌آمد یا می‌رفت، از نگرانی به وجود آمدن تنشی غیرقابل‌تحمل عصبی شد و دوباره ترسید.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
سعید جان
۱۳۹۷/۱۰/۱۶

کجا؟؟؟؟

زهرا
۱۳۹۷/۱۲/۱۵

همین الان بلافاصله بعد از تموم کردنه "ما همیشه قلعه نشینان" نمونه این کتاب رو دانلود کردم که شروع کنم جالبه که کلا سه تا کتاب از شرلی جکسون هست که تو توضیحات دوتاش نوشته اخرین کتاب شرلی جکسون!!! احتمالا طاقچه

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۸/۱۴
شابکundefined
تعداد صفحات۳۱۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۸/۱۴