با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی جاودانگی اثر میلان کوندرا

دانلود و خرید کتاب صوتی جاودانگی

۳٫۶ از ۱۷ نظر
۳٫۶ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جاودانگی  نوشته  میلان کوندرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جاودانگی

کتاب صوتی جاودانگی داستانی جذاب از میلان کوندرا با ترجمه حسین کاظمی یزدی است. این اثر مفاهیمی مانند مرگ و جاودانگی را در هم آمیخته است و از خانواده‌ای امروزی و درگیری‌های عشقی آنان صحبت می‌کند. 

این داستان جذاب را با صدای آسمان مصطفایی می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی جاودانگی

این داستان هم مانند آثار دیگر میلان کوندرا به موضوعات مورد علاقه او، یعنی مرگ و جاودانگی پرداخته است. همان چیزی که انسان‌ها از ابتدای تاریخ به دنبال آن هستند. این کتاب در عین حال روایتی از یک عشق است. عشقی که میان دوخواهر و یک مرد شکل می‌گیرد. اگنس و خواهرش لارا. اگنس همسرش پل را دوست دارد. با او زندگی خوبی دارد اما درمی‌یابد که هیچگاه شور عشق را احساس نکرده است. در این میان خواهرش لارا هم به پل علاقه‌مند شده است. رقابت لارا و اگنس برای به دست آوردن دل پل و پیروز شدن در این مثلث عشقی، یک برنده خواهد داشت و این کتاب ماجرای پیروزی یکی از این زنان است.

کتاب صوتی جاودانگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به ادبیات جهان و ادبیات داستانی را به شنیدن کتاب جاودانگی دعوت می‌کنیم.

درباره میلان کوندرا

میلان کوندرا، متولد ۱ آوریل ۱۹۲۹ در برنو، چکسلواکی، نویسنده اهل چک است که در سال ۱۹۷۵ به فرانسه تبعید شد و نهایتا در سال ۱۹۸۱ تابعیت فرانسوی گرفت. او خود را نویسنده‌ای اهل فرانسه می‌داند و تاکید دارد آثارش باید در طبقه‌بندی آثار فرانسوی قرار بگیرند.

کوندرا چندین بار نامزد جایزه نوبل ادبیات شده است. او از خانواده‌ای فرهیخته است و پدرش نوازنده‌ای مشهور بوده است. علاقه‌ی کوندرا به موسیقی را می‌شود در آثارش دید. مشهورترین اثر او سبکی تحمل ‌ناپذیر هستی است که در فارسی با نام بار هستی ترجمه شده است. کتاب‌های دیگر او عبارتند از هویت، جاودانگی، زندگی جای دیگری است، جشن بی‌معنایی و عشق‌های خنده‌دار. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۴ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۱۸٫۰ مگابایت
زمان۱۴ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۱۸٫۰ مگابایت