با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
میخائیل و مارگاریتا

دانلود و خرید کتاب صوتی میخائیل و مارگاریتا

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی میخائیل و مارگاریتا  نوشته  رضا عمرانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی میخائیل و مارگاریتا

کتاب «میخائیل و مارگریتا» نوشته جولی لکسترام هایمز با ترجمه سودابه قیصری است این کتاب درباره‌ی عشق و خیانت است وقهرمان آن بولگاکف عاشق مارگریتا می‌شود. کتاب به مثلث عشقی میخائیل بولگاکف، نویسنده‌ی مشهور مرشد و مارگریتا، یک مأمور پلیس مخفی استالین، مارگریتای فریبنده، می‌پردازد. هر سه شخصیتدر روسیه و در دهه‌ی ۱۹۳۰ سرنوشت‌های حیرت‌آور و جالبی دارند. زمانه‌ای که ابراز عقیده با قوانین حکومتی سانسور می‌شد وسرکوب سیاسی در جهان امروز به شدت مشهود بود جولی لکترام هایمز نویسنده‌ی امریکایی است که داستان‌های کوتاهش در مجلات فلوریدا ریویو، فورتین هیلز، شناندوها... چاپ شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
غریبه
۱۳۹۸/۰۹/۳۰

کتاب جالبیه، گویندگی آقای عمرانی هم مثل همیشه عالیه. احتمالاً مطالعه یا شنیدن این کتاب، بعد از مرشد و مارگریتا خیلی خوب باشه.

مینا
۱۳۹۹/۱۰/۰۹

تا اواسط کتاب واقعا تحملش کردم و جذابیتی نداشت ولی بعد از اینکه مارگاریتا دستگیر شد جذاب شد ،کتاب پر از اسامی که تا آخرش من قاطی کردم کی ،کی هست و اینکه شخصیت های اصلی داستان خصوصا مارگاریتا نویسنده

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۶ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۹۸٫۷ مگابایت
زمان۱۶ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۹۸٫۷ مگابایت