با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جادوی چپکی؛ جلد چهارم

دانلود و خرید کتاب جادوی چپکی؛ جلد چهارم

اردوی شبانه

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جادوی چپکی؛ جلد چهارم  نوشته  سارا ملانسکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جادوی چپکی؛ جلد چهارم

اردوی شبانه جلد چهارم از مجموعه جادوی چپکی است. این مجموعه نوشته سه نویسنده مشهور نیویورک تایمز سارا ملانسکی و لورین میریکال و امیلی جنکینز است که با ترجمه‌ی مهناز بهرامی منتشر شده است.

مجموعه جادوی چپکی را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

مجموعه جادوی چپکی داستان نری، الویت، آندرس و بکس است که شاگردان کلاس جادوی وارونه هستند، کلاسی که درس‌هایش عجیب است و دانش آموزانش غیر قابل پیش بینی هستند. داستان جایی جذاب می‌شود که جادوهای این بچه‌ها دقیقا در بدترین جای ممکن چپکی می‌شود و همه چیز به هم می‌ریزد.

کودکان با مجموعه جادوی چپکی به دنیای خیالات عجیب سفر می‌کنند و اتفاقات جالبی را می‌سازند.

خواندن مجموعه جادوی چپکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان‌های عجیب پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب جادوی چپکی؛ جلد چهارم

پپر شانه‌هایش را بالا انداخت. «طوری نیست، عوضش چند روز مدرسه نمی‌رم. به جای منم خوش بگذرون، باشه!» و خیلی کوتاه و سریع نُری را بغل کرد و رفت؛ جوری که نُری فرصت نکرد او را بغل کند.

نُری، ماری‌گلد و الیوت برای لحظه‌ای ساکت و جدی شدند. بعد، نُری سعی کرد به چیزهای خوب فکر کند. از دوستانش پرسید: «به نظرتون می‌تونیم شب‌ها تا دیروقتِ دیروقت بیدار بمونیم؟»

الیوت سرش را به نشانهٔ تأیید تکان داد و گفت: «ما پسرها که قراره یه شب تا صبح رو توی خوابگاه راجع‌به اشباح حرف بزنیم.»

نُری گفت: «ما هم قراره خانم استار رو با پیژامه ببینیم!» و رو کرد به ماری‌گلد. «به نظرت لباس چه رنگی می‌پوشه؟»

الیوت گفت: «صورتیِ جیغ.»

ماری‌گلد گفت: «قرمز آلبالویی.»

خانم استار همیشه لباس‌های رنگ روشن می‌پوشید. آن روز هم یک جفت کفش ورزشی سبز روشن، شلوار لی آبی و کاپشن نارنجی براق به تن داشت که خیلی به پوست تیره‌اش می‌آمد. بالای سرش هم آندرس پادیلو با یک طناب توی هوا معلق بود.

آندرس یک پروازی وارونه بود. او هم مثل پروازی‌های معمولی می‌توانست پرواز کند، ولی نسبت به پروازی‌هایِ هم‌سن‌وسالش، خیلی بالاتر می‌رفت. قسمت وارونهٔ جادویش این بود که نمی‌توانست خودش را کنترل کند و همین‌طور بالا می‌رفت.

بالا و بالاتر.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
♡☆ 나자닌 자라☆♡
۱۳۹۹/۱۰/۱۰

قشنگه ، من کتابش را دارم😉😊🌹🌷🌺

BTS.ARMY
۱۳۹۹/۰۹/۲۹

عالیه من نسخه چاپی رو دارم.

f-a
۱۴۰۰/۰۲/۱۳

من فیلمش رو دیدم اسم انیمیشنش جادوی وارونه است پیشنهاد میکنم ببینید من عاشق فیلمشم 3بار فیلمش رو دیدم

💫🌈Yasaman🌈💫
۱۳۹۹/۰۹/۲۷

خوب بود خوشم اومد

🌼book mark🌼
۱۴۰۰/۰۲/۲۶

میشه بگید که این کتاب مناسبت چه سنی است؟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
نُری پرسید: «چرا؟» و برای الیوت و فرد که داشتند می‌رفتند به سمت ساختمان پسرها دست تکان داد. میتالی گفت: «باید لباس فرم بپوشیم. مدیرمون خیلی سختگیره. برای ورزش باید لباس ورزشی بپوشیم، ولی برای رفتن به سالن غذاخوری باید پیرهن سفید و کت بپوشیم.» آنمنی گفت: «همه چیز هم باید تمیز و مرتب باشه. مدرسه‌مون شبانه‌روزی و خصوصیه.» نُری شانه بالا انداخت. مدرسهٔ خواهر و برادر خودش هم همین‌طوری بود؛ مدرسهٔ دانا؛ مدرسه‌ای که پدرش آن‌جا کار می‌کرد. آن‌ها هم لباس فرم می‌پوشیدند. «منتظر می‌مونم تا عوض کنین.» کسی توی حیاط کنار اتاق‌ها نبود. نُری همان‌طور که منتظر بود، چندتا کله‌معلق روی چمن‌ها زد. خیالش راحت بود که با این بچه‌های جدید احساس راحتی می‌کرد؛ هر چند معلوم نبود بقیهٔ هم‌کلاسی‌هایشان هم همان‌طور باشند یا نه. وقتی میتالی و آنمنی از اتاق بیرون آمدند، دامن‌های خاکستری اتوکشیده، کفش‌های مشکی دخترانه، بلوزهای سفید و کت‌هایی آبی بر تن داشتند. روی کت‌هایشان علامتی گل‌دوزی شده بود.
پردیس

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۱۸۶-۱
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۱۸۶-۱