با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پسر هزار ساله

دانلود و خرید کتاب پسر هزار ساله

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پسر هزار ساله  نوشته  راس ولفورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پسر هزار ساله

کتاب پسر هزار ساله نوشته راس ولفورد و ترجمه زهره خرمی است. کتاب پسر هزار ساله را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب پسر هزار ساله

آلفی که همراه مادر و گربه‌اش بیفا در حوالی نیوکاسل زندگی می‌کنند، به نظر یک پسربچه ۱۱ ساله می‌آید اما در حقیقت ۱۰۱۱ سالش است. پدر آلفی در یک جنگ مروارید‌هایی پیدا می‌کند که خوردنشان عمر جاودان می‌دهد، مادر آلفی تاکید می‌کند که باید صبر کند تا یک مرد جوان شود بعد از آن مرواریدها بخورد اما او عجله می‌کند و همین موضوع او را یک پسر ۱۱ ساله نگه‌میدارد.

خواندن کتاب پسر هزار ساله را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب پسر هزار ساله

 «سِی! اَلوا، سِی!» آن‌وقت‌ها این‌طور حرف می‌زدیم. الان آن زبان را نروژیِ کهن یا گویشی از آن می‌گویند. خودمان برایش اسمی نداشتیم. منظور ماما این بود: «نگاه کن! ببین با ما چی‌کار می‌کنن؛ مردهایی که با قایق‌هاشون از سمت شمال اومدن.»

ولی من طاقت دیدن نداشتم. بلند شدم و مسافتی را بُهت‌زده راه رفتم، اما هنوز صدای کشتار را می‌شنیدم، هنوز بوی دود را حس می‌کردم. از این‌که زنده مانده بودم، احساس بدبختی می‌کردم. پشت سرم مادرم گاری چوبی کوچکی را می‌کشید؛ پر بود از هرچه توانسته بودیم در بَلَمِ دَگ جا بدهیم.

گربه‌ام، بیفا، نزدیکمان راه می‌رفت و روی چمن‌های کنارهٔ جاده به‌دنبال موش یا ملخی می‌دوید. معمولاً از این کارش خنده‌ام می‌گرفت، اما در آن لحظه آن‌چنان احساس تهی بودن می‌کردم که انگار تنم را از هم شکافته بودند.

دو سه کیلومتر جلوتر، من و ماما در خلیجی عمیق و امن غاری پیدا کردیم. خورشید آن‌قدر بالا آمده بود که بشود از شیشهٔ آتش‌زنهٔ کهنهٔ دادا استفاده کرد؛ همان بلور صیقلی و قوس‌داری که نور خورشید را به پرتویی باریک و متمرکز تبدیل می‌کرد و آتش درست می‌شد. می‌ترسیدم مهاجمان دنبالمان باشند، ولی ماما گفت که دنبالمان نمی‌آیند و حق با او بود. ما از مَهلَکه گریخته بودیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Raya
۱۳۹۹/۱۱/۱۴

خیلی عالی و جدید و قشنگ بود نمیدونم چی بگم در کل عالی بود👌راستی نسخه چاپیش این را هم دارم 😅

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۴۵۴-۱
تعداد صفحات۳۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۴۵۴-۱