با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
باشگاه کتابخوانی جین آستین

دانلود و خرید کتاب باشگاه کتابخوانی جین آستین

۲٫۸ از ۶ نظر
۲٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب باشگاه کتابخوانی جین آستین  نوشته   کارن  جوی فاولر   و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب باشگاه کتابخوانی جین آستین

رمان «باشگاه کتابخوانی جین آستین»، اثر کارن جوی فاولر، نویسنده‌ی معاصر آمریکایی، در سال ۲۰۰۴ منتشر شد و به مدت سیزده هفته در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. یک روز ایده‌ی برگزاری جلسات جین آستین خوانی و راه دادن جین آستین به زندگی امروز، به ذهن جوسلین، زنی مستقل و مجرد در ابتدای دهه پنجم زندگی، می‌رسد. باشگاه کتابخوانی متشکل از پنج زن و یک مرد به زودی در یکی از شهرهای کالیفرنیا، جلسات جدی و در عین حال مفرح، دوستانه و در عین حال پرتنش خود را آغاز می‌کند. رمان «باشگاه کتابخوانی جین آستین»، ما را هم‌زمان به دنیای بریتانیای قرن هیجده و آمریکای عصر حاضر می‌برد. مشابهت‌های ناگزیری که بین زندگی شخصیت‌های رمان‌های آستین و شخصیت‌های رمان پیش رو وجود دارد، گاه جهت زندگی آنها را تغییر می‌دهد. باشگاه کتابخوانی جین آستین رمانی است در ستایش رمان، کتابی در ستایش کتاب.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
_hamed.n_
۱۳۹۸/۱۰/۰۷

کتاب خوبیه. اینکه هی گریز میزنه به عقب و جلو خوشم میاد

شراره
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

بنظرم برای خواندن این کتاب بهتره که اول همه کتابهای جین آستین را مطالعه کنید(یا اول توضیح آخر کتاب را درباره کتابهای جین آستین بخونید) تا حس و حال شخصیت های کتاب را هنگام صحبت کردن یا قیاس زندگی خودشون

- بیشتر
rima jam
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

داستان چند زن میانسال و یک مرد که انجمنی برای مرور کتاب های جین آستن تشکیل می دهند و هر فصل کتاب در مورد مرور شخصیت های یک کتاب آستن است که در خلال آن فرازهایی از زندگی یکی از

- بیشتر
mary
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

خیلی شلخته طور بود یا مشکل از ترجمه است یا خود کتاب اینجوریه🙄☹

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۱)
حسن کتاب در ثبات و استحکام واژه‌های مکتوب نهفته است. آدم ممکن است تغییر کند و به طبع آن خوانش و برداشتش هم تغییر کند اما کتاب همواره همان چیزی می‌ماند که از آغاز بوده است. کتاب خوب بار اول آدم را حسابی شگفت‌زده می‌کند و بار دوم کمتر. فیلم‌ها، همان‌طور که همه می‌دانند، هیچ ارزشی برای این اصل قائل نیستند.
شراره
اشکال مردهای محکم چه می‌تواند باشد؟ یک زندگی مشترک پر از غافلگیری می‌خواهی یا مردی که بتوانی به او اعتماد کنی؟ کسی که وقتی نگاهش می‌کنی بدانی در پنجاه سال بعد چطور خواهد بود.
شراره
«همهٔ ما عادت و میل به رتبه‌بندی آدم‌ها داریم. ممکنه این کار دقیقاً بر اساس طبقهٔ اجتماعی نباشه، اما میل به عناوین داریم. مردم یار و شریکی رو انتخاب می‌کنن که در ظاهر، حتی‌الامکان، شبیه اونا باشه. خوشگل‌ها با هم ازدواج می‌کنن. زشت‌ها باهم.»
شراره
فکر می‌کنم آدمی که از عشق فارغ می‌شه چندان عاقل‌تر از آدمی که عاشق می‌شه نیست.
شراره
این وجود خود آدم‌هاست که تعیین می‌کنه چقدر بهشون تعلق خاطر پیدا کنیم.
شراره
چیزی خوشایند در این ایده وجود داشت. این‌که زندگی یکی از شخصیت‌ها زوایای پنهان و رازآلودی داشته باشد که خود نویسنده هم از آن بی‌خبر باشد. این‌که تا نویسنده رویش را آن طرف کند، شخصیت کتاب بلغزد و به شیوهٔ خودش عاشق بشود. و بعد، درست سر وقت، با قیافه‌ای معصوم حاضر شود و دیالوگ بعدی را بگوید.
شراره
کتاب هدیه دادن وقتی جملهٔ مداخله‌آمیز «خب، از کتاب‌ها خوشت اومد یا نه؟» به دنبالش می‌آمد تبدیل به تحمیل می‌شد.
شراره
همهٔ پدر و مادرها زندگی‌های ناممکنی برای فرزندان‌شان آرزو می‌کنند. شروع خوش، وسط خوش، پایان خوش. بدون هیچ افت و خیزی. اگر پدر و مادرها موفق می‌شدند آرزوهایشان را پیش ببرند، بچه‌ها چه سرنوشت‌های یکنواخت و بی‌مزه‌ای پیدا می‌کردند.
شراره
در زندگی لحظاتی هست که نیاز داری کسی بازویش را دور تو حلقه کند.
mary
زن بی‌شوهر اگر پول‌وپله داشته باشد همیشه مورد احترام است
mary

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۶۷-۳۰۵-۲
تعداد صفحات۳۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۶۷-۳۰۵-۲