خزان خودکامه

دانلود و خرید خزان خودکامه

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   خزان خودکامه  نوشته  گابریل گارسیا مارکز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

ehsan
به به با ترکیب مارکز و اسدالله امرایی و رضا عمرانی مگر این لذت انتها دارد. واقعا دست مریزاد. بسیار لذت بردم. هرچند در ترجمه کلمه patriarch که در اسم اصلی کتاب آمده پدرسالار به نظر درست‌تر است تا خودکامه. چون patri در آغاز هر کلمه مفهموم پدر را به آن اضافه می‌کند. مثل patricide که به معنی پدرکشی است.
brightstar
صدای گوینده آقای عمرانی عالی است برای آثار گابریل گارسیا مارکز.بسیار دوست داشتم صداشون رو چون کتاب رو ظرف حدودا ۳،۴روز گوش دادم سریع گوش داده شد خیلی باهاش ارتباط نگرفتم این نظر من بود ولی شاید بار دیگه گوش بدم ارتباط بگیرم...البته فرصت زیادی لازمه برای دوباره گوش دادن. خلاصه من شخصا ارتباط نگرفتم. توی داستان نشانه هایی که از یک ژنرال و حاکم خودکامه میگه رو در حکومت ها میشه پیدا کرد و این بنظرم نکته ی جالبی بود که بصورت داستانی اون نکات رو بیان کرده بود.
پیمان
یه شاهکار به تمام معنا از مارکز برای همه ی مردمان تمام اعصار جدای از همه باید از ترجمه ی آقای امرایی هم تشکر کرد که روح و سبک مارکز رو در برگردان فارسی حفظ کردن و البته صدای آقای عمرانی هم لذت گوش سپردن به اثر رو چند برابر کرد.
صفحه قبل۱صفحه بعد