با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گربه‌ی لوبیا پز

دانلود و خرید کتاب گربه‌ی لوبیا پز

۳٫۹ از ۳۸۳ نظر
۳٫۹ از ۳۸۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گربه‌ی لوبیا پز  نوشته  اسماعیل پورکاظم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گربه‌ی لوبیا پز

داستان گربه لوبیاپز نوشته سانجا چیال یک داستان کودکانه از مجموعه مطالعه در وقت اضافه طاقچه است که درباره گربه‌ای تنبل به اسم مارمالاد، داستانی تعریف می‌کند.

مجموعه «مطالعه در وقت اضافه» با این هدف فراهم شده است تا کاربران طاقچه بتوانند در عرض چند دقیقه یک داستان کوتاه از نویسندگان ایران و جهان را بخوانند. امیدواریم این داستان‌های کوتاه بتواند کمکی کوچک به پربارترکردن دقایق زندگی داشته باشد. دقایقی کوتاه که در میان روزمرگی‌ها، دقایقی زیباتر و ارزشمندتر باشد و در میان لحظات خوبمان جای بگیرد.»

aliaghaahmadi
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

به نظرم این دقیقا اتفاقی هست که به صورت روزمره در زندگی ما اتفاق میافته. نقش اول داستان خود ما هستیم و اون درخت هم افکار ما هستند که هر روز نیاز به مراقبت, توجه و نگهداری دارن, هر روز

- بیشتر
شهرام معین
۱۳۹۸/۱۰/۱۳

با خوندن این کتاب هوس لوبیا پخته کردم ولی از شوخی گذشته داستان آموزنده ای داشت.(تنبل نباشیم و به دیگران محبت کنیم و ...)

شهسواری
۱۳۹۹/۰۲/۱۲

عالی

reza habibinia
۱۳۹۹/۰۲/۰۴

عالیه

مینو
۱۳۹۹/۱۰/۰۲

داستان خیلی ساده بود مناسب بچه هاس . همون اولشم میگه اگه حال ندارید داستانو نخونید 😁 پیامشم مشخص تنبلی نکنید , به کسایی که براتون باارزشن توجه کنید

مونس
۱۳۹۹/۰۶/۲۱

عالی

R.A
۱۳۹۹/۰۷/۰۴

عاااااااااااااااااااااااااااااالی

arshiarshi
۱۳۹۹/۰۷/۲۶

سلام این کتاب خیلی خوب بود اگر کتاب خوب رایگان دیگه ای با همین ژانر یا ژانر طنز. میشناسین لطفا بگید ممنون میشم

AmirHossein[AHS]
۱۳۹۹/۰۴/۰۳

واقعا کتاب آموزنده ای. اینکه افرادی که زندگی روزمرگی دارن ولی وقتی با کسی درباره این نوع زندگانی صحبت می کنن فقط طرفدار خودشون هستن یا بهتر بگم حق به جانب بودن دارن ،را به خوبی این داستان بیان می‌کنه .

📚عشق کتاب📚
۱۳۹۹/۰۳/۰۶

طرزنوشتن نویسنده توجه هم رو جلب کرد داستان خوبی داشت

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۶)
شما فردی با حوصله و مدبّر می‌‌باشید که این خصیصه معمولاً افراد را به موفقیت می‌‌رساند
mim shin
با این اوصاف، احتمالاً «مارمالاد» تنبل‌ترین گربه‌ی لوبیاپز دنیا بود. او آن چنان به تنبلی عادت کرده بود که غالباً حتی نمی‌خواست از رختخوابش برخیزد.
ملیکا
درخت هیچ گاه تمایلی به ترک محل زندگیش نداشته و با این رفتار فقط در صدد جلب توجه بیشتری از جانب «مارمالاد» بوده است.
Fatemeh Karimian
و چیزهای مهیّج زیادی برای سرگرمی مردم بخ ویژه بازی بچه‌ها در آنجا قرار داشتند.
📚عشق کتاب📚
قصد دارم که قصه‌ای در مورد همین گربه لوبیاپز یعنی «مارمالاد» برایتان تعریف نمایم. این قصّه شاید برایتان خیلی جذاب نباشد، لذا اگر می‌‌خواهید که آن را با بی میلی مطالعه کنید
ملیکا
«مارمالاد» در یک خانه شخصی بزرگ زندگی می‌‌کرد و همه چیز در حد کفایت در آنجا برای یک گربه‌ی لوبیاپز موجود بود. در آنجا، کاغذهای دیواری با نقوش لوبیاهای پخته در تمامی اتاق‌
ملیکا
«مطالعه در وقت اضافه» با این هدف فراهم شده است تا کاربران طاقچه بتوانند در عرض چند دقیقه یک داستان کوتاه از نویسندگان ایران و جهان را بخوانند. امیدواریم این داستان‌های کوتاه بتواند کمکی کوچک به پربارترکردن دقایق زندگی داشته باشد. دقایقی کوتاه که در میان روزمرگی‌ها، دقایقی زیباتر و ارزشمندتر باشد و در میان لحظات خوبمان جای بگیرد.
tiam -y-h-h-m-8
«مارمالاد» نام یک گربه‌ی لوبیاپَز است. من شرط می‌‌بندم که شما تاکنون با چنین گربه‌ای مواجه نبوده‌اید و اگر هم تا امروز واژه‌ی «مارمالاد» به گوشتان رسیده باشد، حتماً مربوط به «مارمالاد» (ژله‌ی میوه) بوده است، زیرا «مارمالاد» حقیقی تا آنجا که من اطلاع دارم، در تمام دنیا فقط یک نفر و آن هم گربه‌ی لوبیاپَز می‌‌باشد. بنابراین، می‌‌توانید حدس بزنید که چنین گربه‌ی لوبیا پَزی احتمالاً خیلی پُرمدعا و ایرادگیر
Zahra
من قصد دارم که قصه‌ای در مورد همین گربه لوبیاپز یعنی «مارمالاد» برایتان تعریف نمایم. این قصّه شاید برایتان خیلی جذاب نباشد، لذا اگر می‌‌خواهید که آن را با بی میلی مطالعه کنید و یا اینکه در اواسط راه رهایش سازید، همان بهتر که همین ابتدا از خواندنش صرف نظر نمائید، امّا اگر همچنان مشتاق خواندنش هستید تا عاقبت کار را بفهمید، بدین معنی است که شما فردی با حوصله و مدبّر می‌‌باشید که این خصیصه معمولاً افراد را به موفقیت می‌‌رساند. در هر صورت، از من گفتن و از شما نشنیدن.
Anita Moghaddam💙💙
لوستری که در اتاق نشیمن روشن بود، به شکل یک لوبیای پخته طراحی شده بود. میزهای کلیه‌ی اتاق‌ها نیز به چنین اشکالی ساخته شده بودند.
ملیکا