دانلود رایگان کتاب pdf با لینک مستقیم

دانلود رایگان کتاب pdf با لینک مستقیم

دانلود کتاب رایگان pdf و epub

کتاب‌خواندن در کنار تمام فایده‌هایش و ارزش‌هایی که به وجود می‌آورد، هزینه دارد! این نگرانی همواره وجود دارد که با افزایش قیمت کتاب‌ها، ممکن است عده‌ای از مطالعه دست بردارند یا از آن فاصله بگیرند. اینجاست که برخی مولفان، ناشران و رسانه‌هایی مانند طاقچه به انتشار کتاب‌هایی برای دانلود رایگان روی می‌آورند. در این صفحه از طاقچه می‌توانید کتاب‌های رایگان با فرمت پی دی اف و ایپاب را دانلود کنید. این کتاب‌ها را می‌توانید در سایت طاقچه بخوانید یا اپلیکیشن طاقچه را نصب کنید و روی موبایل، تبلت، کتابخوان یا کامپیوتر به مطالعه بپردازید. کتاب‌هایی که در این صفحه مشاهده می‌کنید به‌صورت قانونی و با رعایت حق مولف و ناشر و به‌صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

چرا برای دانلود رایگان کتاب pdf از طاقچه استفاده کنیم؟

طاقچه یکی از بزرگترین سایت‌های دانلود رایگان کتاب pdf و epub و خرید کتاب است که محتوایش را به‌صورت قانونی و با رعایت حق کپی‌رایت در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. در طاقچه جدیدترین و بهترین کتاب ها، از کتاب‌های صوتی گرفته تا کتاب‌های پی دی اف و کتاب‌هایی با فرمت ایپاب منتشر می‌شود. بخشی از این محتوا، با اجازه‌ی ناشر به‌صورت رایگان ارائه می‌شود. کتاب‌‌های الکترونیکی و صوتی رایگان طاقچه به بیش از ۲۰ هزار عنوان می‌رسد. این کتاب‌ها را می‌توانید هم در سایت طاقچه و هم در اپلیکیشن طاقچه (مناسب برای دستگاه‌های اندروید، ios و ویندوز) دانلود کنید و بخوانید.

در طاقچه چه انواعی از کتاب های رایگان وجود دارد؟

کتابهای رایگان طاقچه در حوزه‌های متنوعی قرار می‌گیرند، از رمان صوتی رایگان گرفته تا کتاب‌های روانشناسی و انگیزشی، تا کتاب‌های زبان اصلی، تا کتاب‌های تاریخی و فلسفی و...

دانلود کتاب رایگان با لینک مستقیم

در فرمت پی دی اف و ایپاب

مشاهده همه

دانلود جدیدترین کتاب های رایگان pdf و epub

مشاهده همه

دانلود رایگان کتاب روانشناسی

مشاهده همه

داستان و رمان رایگان

مشاهده همه