با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قصه ها عوض می شوند؛‌ شنل قرمزی

دانلود و خرید کتاب قصه ها عوض می شوند؛‌ شنل قرمزی

۴٫۱ از ۱۰ نظر
۴٫۱ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قصه ها عوض می شوند؛‌ شنل قرمزی  نوشته  سارا ملانسکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قصه ها عوض می شوند؛‌ شنل قرمزی

کتاب قصه‌ها عوض می شوند؛ شنل قرمزی یکی از کتاب‌های مجموعه قصه‌ها عوض می‌شوند نوشته سارا ملانسکی است که با ترجمه سارا فرازی در انتشارات پرتقال به چاپ رسیده است.

درباره مجموعه قصه‌ها عوض می‌شوند

مجموعه قصه‌ها عوض می‌شوند داستان یک خواهر و برادر است که یک آینه‌ جادویی دارند. پری‌ای که در آینه زندگی می‌کند هربار آنها را به درون یک قصه قدیمی می‌فرستد. هربار هم بچه‌ها قصه را تغییر می‌دهد.

پری توی آینه این بار برای آن‌ها قصه‌ شنل قرمزی را آماده کرده است و بچه‌ها قرار است این‌بار پا به دنیای این قصه بگذارند و آن را زندگی کنند.

خواندن مجموعه قصه ها عوض می‌شوند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب قصه ها عوض می شوند؛‌ شنل قرمزی

هیچ آدم‌بزرگی دربارهٔ آینهٔ جادویی چیزی نمی‌داند. اما به خاطر مامان‌بزرگ است که من با قصه‌هایی که به آن‌ها رفته‌ام، آشنایی دارم. این‌که ما با این قصه‌ها آشنا هستیم خیلی به کمکمان می‌آید، به‌خصوص وقتی من و جونا سعی می‌کنیم بفهمیم قرار است چه اتفاقی در داستان بیفتد.

مامان‌بزرگ همان‌طور که به سمت خانه رانندگی می‌کند، می‌گوید: «خب از اوضاع و احوالتون توی اسمیت‌ویل همه‌چی رو برام تعریف کنین.»

ما هم تعریف می‌کنیم. از مدرسه، دوست‌هایمان و شازده برایش حرف می‌زنیم. البته که دربارهٔ آینهٔ جادویی توی زیرزمین چیزی نمی‌گوییم (و دربارهٔ این‌که شازده را هم از یک قصه با خودمان آورده‌ایم حرفی نمی‌زنیم).

توی خانه، من و جونا و مامان‌بزرگ در حیاط پشتی دو دست بدمینتون بازی می‌کنیم. این‌قدر دارد به من خوش می‌گذرد که اصلاً برایم مهم نیست جونا برنده شود. آن‌هم دو بار (خیلی‌خب، شاید کمی برایم مهم باشد چون نمی‌خواهم جلوی مامان‌بزرگ فقط من بازنده باشم). بعد با شازده راه می‌رویم. مامان‌بزرگ و شازده رابطهٔ خیلی خوبی با هم برقرار کرده‌اند. مامان‌بزرگ گوش‌های نرم و بدن خزدار او را مالش می‌دهد و شازده هم هر بار، دم تکان می‌دهد.

وقتی به خانه برمی‌گردیم، تلفن توی آشپزخانه زنگ می‌خورد. می‌دوم تا تلفن را جواب بدهم. جونا هم شازده را در جای مخصوصش، گوشهٔ آشپزخانه می‌گذارد. در همین حال، مامان‌بزرگ نان و تخم‌مرغ درمی‌آورد تا تست فرانسویِ خوش‌مزه‌اش را درست کند.

تلفن را برمی‌دارم. «سلام؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
♡♡♡☆نسترن☆♡♡♡
۱۳۹۹/۱۱/۱۳

اینم قشنگ بود ولی از بقیه جلد هاش بیشتر خوشم اومد😗

طناز
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

عالی🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊پرتغالی🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊

قصه خیلی خوبی بود
۱۳۹۹/۱۰/۲۷

من این داستان و می دونم وخیلی خوب است 👌👌ولی کارتونش از این بهتر 😍😍😍😍

yeganeh dm
۱۳۹۹/۱۱/۰۱

با نمک بود

💎Helena💎
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

خیلی خوب قصه ها عوض میشوند جلد بدی ازش میشناسید؟🤨 من نه همه عالی اند🤩

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۳۳-۳
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۳۳-۳