کشتن شوالیه‌ی دلیر (جلد اول)
۴٫۰از ۴۰ نظر

دانلود کتاب کشتن شوالیه‌ی دلیر (جلد اول)

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۰از ۴۰ نظر
۴٫۰از ۴۰ نظر
۴٫۰از ۴۰ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کشتن شوالیه‌ی دلیر (جلد اول)

«کشتن شوالیه دلیر» تازه‌ترین رمان هاروکی موراکامی، نویسنده محبوب ژاپنی است که به تازگی ترجمه فارسی آن در دو جلد منتشر شده است.

هاروکی موراکامی در این رمان سفری عجیب و غریب به دنیای ارواح و چیزهای ترسناک کرده است.

موراکامی در این اثر بی‌نظیر هم برای چندمین بار قدرت فوق العاده‌اش در درآمیختن واقعیت و خیال را به رخ دنیای ادبیات کشیده است. او در این اثر، هم‌زمان به جست‌وجو در تاریخ و امروز جهان می‌پردازد.

یک پرتره‌نگار اهل توکیو همسرش را ترک می‌کند و پس از مدتی سروکله‌اش در خانه کوهستانی هنرمند مشهوری به نام توموهیکو آمادا پیدا می‌شود. او در زیرشیروانی خانه توموهیکو، یک نقاشی پیدا می‌کند که سرآغاز سفری رازآلود می‌شود. سفری که با صدای یک زنگوله شروع می شود و در آن عشق، تنهایی و جنگ و هنر هم‌پای او می‌شوند.

«شوالیه دلیر» هم مانند داستان‌های عجیب و غریب دیگر موراکامی پر از شگفتی است و کنجکاوی خواننده را برمی‌انگیزد. با خواندن این اثر توصیف‌ناشدنی از راز یک عشق رمانتیک به اضافه بسیاری حقایق دیگر درباره تاریخ و هنر آگاه خواهید شد.

موراکامی در پاسخ به این سوال که ایده رمانش را از کجا آورده، گفته است: «نمی‌دانم. آن را از جایی در اعماق ذهنم بیرون کشیدم. یک دفعه خواستم اولین و دومین پاراگراف‌ها را بنویسم. هیچ ایده‌ای نداشتم که قرار است بعدش چه اتفاقی بیافتد. آن را در کشوی میزم گذاشتم و بعد تنها کاری که باید می‌کردم این بود که منتظر بمانم.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳۵)
کلاغی‌در‌باران
۱۳۹۹/۰۷/۳۰

" از به صدا در آمدن زنگ در شگفت زده نشدم. در حالی که ازسر میز بر میخواستم و دستمال را روی میز می گذاشتم گفتم: چند لحظه منو ببخشید. سپس آن ها را ترک کرده و به سمت در خانه

- بیشتر
کاربر ۱۳۲۰۵۵۳
۱۳۹۹/۰۵/۲۰

کتاب متوسطی بود. بعضی جاها نویسنده داستانو کش میده. توصیفاتش بعضی جاها زیاد از حده. خیلی قسمتهای جلد دومشو بدون اینکه بخونم رد کردم.

Mahdi Cherakhloo
۱۳۹۹/۰۵/۰۷

واقعا کتاب جذابیه، داستان یه جورایی تو جامعه نسبتا غربی شده ژاپن میخواد پل بزنه به فرهنگ سنتی شرقی، شاید خیلی از این تعارضات برای ما هم آشنا باشه... در کل تو مدت مطالعه کتاب نمیشه کنارش گذاشت و آدم از

- بیشتر
امین
۱۳۹۹/۰۴/۰۸

خیلی کتاب جالبی است.بطوریکه نمی توان مطالعه ان را رها کرد.

rasoul_ahmadpour
۱۳۹۹/۰۳/۱۰

کتاب خوبیه قلم نویسنده و دیدگاهش که یه زندگی معمولیو جذاب و لذت بخش جلوه میده جالبه اما خب بنظر من یکم تخیلی که تو اکثر کتابای موراکی هست ارزش و جذابیت کتاباشو کمتر کرده و آدم یجاهایی دلسرد میشه

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۳۱ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۰۸
تعداد صفحات۴۳۱صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۰۸