با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهنمای ماهیگیری و شکار برای دخترها

دانلود و خرید کتاب راهنمای ماهیگیری و شکار برای دخترها

۳٫۷ از ۱۴ نظر
۳٫۷ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای ماهیگیری و شکار برای دخترها  نوشته  فرمهر امیردوست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب راهنمای ماهیگیری و شکار برای دخترها

«راهنمای ماهیگیری و شکار برای دخترها» نوشته ملیسا بنکس( -۱۹۶۱)، نویسنده امریکایی است. موضوع این کتاب درباره‌ ورزش و فعالیت در طبیعت نیست، بلکه زمینه‌ای بس خطرناک‌تر را در بر می‌گیرد: یافتن همسر مناسب. جین، قهرمان داستان، وقتی پای رابطه در میان باشد، هنوز جا دارد تا قواعد بازی را یاد بگیرد. «راهنمای ماهیگیری و شکار ...» با طنز پنهان و نثر روانش، درباره زندگی جین رزنال، دختری جوان در آستانه‌ بزرگسالی است و خواننده را با پرسش‎هایی آشنا روبه‎رو می‌کند: چطور با مرد مناسب آشنا شویم، چطور با او ازدواج کنیم. جین جوان شاهد بالا و پایین روابط میان برادرش و نامزدش است و نمی‎داند وقتی نوبت به خودش رسید آیا می‌تواند رابطه‌ای سالم و موفق را آغاز کند و تعادل و تناسب زندگی‌اش را حفظ کند. قهرمان داستان « راهنمای ماهیگیری... » دختری سخت‌کوش است که افتان‌وخیزان راه رسیدن به عشق واقعی را می‌آزماید. جین دختری است درون‌گرا و بسیار دقیق در خواندن روحیات آدم‌های اطرافش. بااین‌حال، همان دختری است که می‌توانید به او زنگ بزنید و به‌راحتی ساعت‌ها پای صحبتش بنشینید و با او درباره‌ آخرین شکست عشقی‌ای که خورده‌اید درد دل کنید. جین قهرمانی است که اشتباه می‌کند، شکست می‌خورد، خودش را نقد می‌کند و گاهی هم مانند همه‌ آدم‌ها نمی‌تواند احساساتش را بیان کند و خودش را پشت طنز و شوخی پنهان می‌کند. بنکس در پیچ‌وتاب زندگی جین واقعیت‌هایی را مطرح می‌کند که هر زنی ممکن است در زندگی تجربه‌شان کند. برای مثال، جین متوجه می‌شود رابطه‌اش با ویراستاری که بزرگ‌تر از خودش است سالم نیست اما درعین‌حال نمی‌تواند از او دل بکند. « راهنمای ماهیگیری...» همان پندواندرز همیشگی است: «خودت باش». اما این کتاب با شیوه‌ روایت گیرا و دلپذیرش، اثری است که خواندنش را می‌توان به همه توصیه کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
ملانی
۱۳۹۸/۱۰/۰۷

تمومش نکردم اما کتاب بدی نبود. جذاب هم نبود..شاید برای گروه سنی نوجوان جذابیت بیشتری داشته باشه.

maryam.rsz
۱۳۹۹/۰۱/۲۳

اصلااااااا جالب نبود، نه ترجمه روان بود، نه داستانش جذاب بود

alimohamad eftekhari
۱۳۹۵/۱۰/۱۹

کتاب جالبی هست .نکته جالبش برای من روابط دخترو پسر در اونور و کشور خودمون بود. شخصیت داستانذهم خودش ویراستاره و کتابخونه! جدی میگم! یه چیزایی هست که جهانیه.مثل خنده یه بچه کوچیک ،مهر مادری،توجه پدر

نیتا
۱۳۹۸/۰۵/۱۶

این کتاب یا کلا نگارشش ایراد داره، یا مترجمش بی سواد بوده و یا اینکه با سانسور بیش از اندازه، مبدل شده به این مزخرفی که الان هست. در هر صورت خوندن یکسری جملات بی سر و ته و بدون

- بیشتر
abi
۱۳۹۸/۰۵/۱۴

بعله . ماهی هم شدیم به سلامتی :)))

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰)
نتیجه‌گیری‌ام این بود که نسبت جنس ما به خاطرخواهی مثل نسبت بالش است به خواب. «پسرا فکر می‌کنن بالش لازم دارن، درحالی‌که بدون بالش هم خواب‌شون می‌بره.» لیندا گفت «اگه خسته باشن، هرجایی بگی دراز می‌شن.»
malihe
گاهی آدمو به‌خاطر ضعف‌هاش دوست دارن. بعضی وقت‌ها کارهایی که از دستت برنمی‌آد خوشایندتر از چیزهاییه که می‌تونی انجام بدی.»
mary
وقتی با مردی هستی که دوستش داری، ساکت و مرموز باش، باوقار باش، پاهایت را روی هم بینداز و لبخند بزن. زیاد حرف نزن. شاید پیشنهاداتی که می‌شود ناراحتت کند و به شخصیت والا و توانمندی فکری‌ات بربخورد. شاید فکر کنی هرگز نمی‌توانی خودت باشی، اما مردان عاشقت می‌شوند! ــ از کتاب قوانین، نوشته‌ی آلن فین و شری اشنایدر
ناهید
«خیله خُب، فروید می‌گه "... فرستادن جوانان به جامعه با برداشت‌های غلط از مسائل جنسی مانند این است که با لباس تابستانی و نقشه‌ی دریاچه‌های ایتالیا به اکتشاف قطب برویم."»
malihe
اصرار بر ادامه‌ی بازی‌ای که پس از مدتی هیچ پیشرفتی در آن نکرده‌اید برای خودتان ملالت‌بار است
maryam.rsz
بازی عشق، شاید، تنها بازی در زندگی است که هیچ قانونی ندارد.
maryam.rsz
هنر باختن را استادی سخت نیست؛ آن‌قدری دنیا را قصد و نیت برداشته که باختنِ باخته‌ها دیگر فاجعه نیست.
maryam.rsz
هر چند خانه جای آرامش و خویشتنِ خویش بودن است، آدمی نباید از محبت و عشقی که اعضای خانواده نثارش می‌کنند سوءاستفاده کند.
maryam.rsz
پنجره‌ی روحْ موی آدمیزاد است، نه چشمش.
maryam.rsz
وقتی با مردی هستی که دوستش داری، ساکت و مرموز باش، باوقار باش، پاهایت را روی هم بینداز و لبخند بزن. زیاد حرف نزن. شاید پیشنهاداتی که می‌شود ناراحتت کند و به شخصیت والا و توانمندی فکری‌ات بربخورد. شاید فکر کنی هرگز نمی‌توانی خودت باشی، اما مردان عاشقت می‌شوند!
maryam.rsz

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۲۴
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۷۴۴۳-۵۴-۵
تعداد صفحات۲۴۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۲۴
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۷۴۴۳-۵۴-۵

تجربه بهتر در اپلیکیشن